فوریه 5, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

چند خطی برای این چند روز

نوبت شما به نقل از وبلاگ “علمدار کمیل” نوشت: چند روز پیش که خبر گفتگوی تلفنی اوباما و حاج حسن رو شنیدم مثل بقیه برام جالب بود که کدومشون اول به اون یکی زنگ زده. ولی بعد تلاش بسیار و تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدم که حاج حسن منتظر بودن !؟!  و اوباما هم زنگ زده.

141

چند روز پیش که خبر گفتگوی تلفنی اوباما و حاج حسن رو شنیدم مثل بقیه برام جالب بود که کدومشون اول به اون یکی زنگ زده. ولی بعد تلاش بسیار و تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدم که حاج حسن منتظر بودن !؟!  و اوباما هم زنگ زده.

جالب تر این بود که رایس میگه گفتگو بسیار سازنده ای انجام شده؛ مسئله بعدی سوال خبرنگار امریکایی از حاج حسن بود درباره هولوکاست که ایشون جواب دادند: ” من تاریخ دان نیستم!!! “. آقای وزیر امور خارجه هم که خدا رو شکر مثل اینکه بیاناتی رو مطرح کردند مبنی بر این که ” ایران هرگز هولوکاست را انکار نکرده است. مردی که هولوکاست را انکار می ‌کرد، رفته است. “

اولاً آقای ظریف ایران شما نیستید و مردم ایران اسلامی و حتی تمام دنیا ایران رو با نام یک مرد می شناسند و بس.

ثانیاً فکر می کنم درباره مسائل بین المللی شما باید پیام رسان ملت ایران باشید نه پیام رسان عالیجناب!

قابل توجه مسئولین کمی تا قسمتی معتدل۱ که رهبر معظم انقلاب بارها وقتی درباره این موضوع فرمایش می فرمودند از کلمه “ افسانه هولوکاست ” استفاده کرده اند.

 ۱. در اینجا به معنای استفاده نکردن از کسانی که منتسب به احزاب مخصوصاٌ از نوع اصولگرا در سازمانها و وزارتخانه های دولتی می باشد!

انتهای پیام