اکتبر 3, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

تماس تلفنی در دقیقه 90

نوبت شما به نقل از وبلاگ “پایگاه مذهبی ولایت فقیه” نوشت: چیز جالب تر این که این تماس از طرف اوباما بوده و این نشان دهنده ی به زانو در آمدن دولت امریکا در برابر ایران بوده که خدا راشکر این همه تسلیم در برابر جمهوری اسلامی از زحمات دولت مهرورزی دکتر احمدی نژاد و زحمات دکتر جلیلی بوده است.

13

صبح امروز شنبه بمب خبری در جهان به صدا درآمد که به سرعت این خبر را سرخط و عنوان روزنامه ها وخبر گزاریها و رسانه های تلویزیونی جهان کرد. خبری که باز هم مربوط می شد به سفر دکتر روحانی به ایالات متحده.
این تماس تلفنی طوری انجام شد که قبلا از رسانه های خارجی خبر رسیده بود رییس جمهور امریکا و رییس جمهور جمهوری اسلامی می خواهند در مذاکره که در بین دورییس جمهور باشد اتفاق بیفتد که با صحبت های آقای روحانی و اینکه چنین خبری جز دروغ و شایعه چیز دیگری نیست برایمان دوباره ثابت شد رسانه های خارجی همه ی خبرشان کشک است، والسلام
اما خیلی از کارشناسان می گویند این تماس برای آماده سازی مذاکره حضوری است دربین روسای جمهور امریکا و ایران.
چیز جالب تر این که این تماس از طرف اوباما بوده و این نشان دهنده ی به زانو در آمدن دولت امریکا در برابر ایران بوده که خدا راشکر این همه تسلیم در برابر جمهوری اسلامی از زحمات دولت مهرورزی دکتر احمدی نژاد و زحمات دکتر جلیلی بوده است.
اما در این تماس چه صحبت هایی رد و بدل شد(پایگاه رسمی اطلاع رسانی دولت):
دو طرف بر اراده سیاسی برای حل سریع مساله هسته ای تاكید كرده و زمینه را برای حل موضوعات دیگر و همكاری در مسائل منطقه ای مورد توجه قرار دادند.
در این گفت وگوی تلفنی روسای جمهوری ایران و آمریكا، همچنین وزرای امور خارجه خود را مامور كردند تا زمینه همكاری های لازم را هر چه زودتر فراهم آورند.


پ.ن:خدا را شکر این سفر به خیر گذشت و بسیار خوب امریکا در مقابل جمهوری اسلامی تسلیم و به زانو در آمد.

انتهای پیام