فوریه 9, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

دیدار رؤسای جمهور ایران و امریکا؟؟

نوبت شما به نقل از وبلاگ “ولایت فقیه” نوشت:

رسانه های خارجی از جمله بی بی سی و س ان ان و… چنان تبلیغات گسترده ای درباره ی دیدار روسای جمهور ایران و امریکا کرده بودند که حتی این جو سازی، دو کشور را در رابطه با این دیدار بسیار حساس کرده بود. این حساسیت به طوری دو کشور را مجبور به مذاکره می کرد که حتی کار به جایی رسید که باراک اوباما رییس جمهور ایالات متحده در باره ی فتوای حرام بودن استفاده از بمب هسته ای ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای رهبر ایران اشاره کرد و او گفت ما “قصد براندازی نظام ایران را نداریم” خب این حرف های باراک اوباما نشان از موفقیت جمهوری اسلامی بوده و نشان دهنده ی تسلیم شدن باراک اوباما بوده است و این که باراک اوباما برای نشاندن ایران به پای مذاکره به زانو در آمده و از مقاومت هیات جمهوری اسلامی ایران(البته به جز وزیرخارجه جواد ظریف) عاجز شده است.
اما دیدیم که آقای دکتر حسن روحانی هیچ کدام از پیشنهادات امریکا را درباره مذاکره قبول نکرد.

51334

البته این رخداد های اخیر نشان دهنده ی مقاومت ملت ایران درمقابل تحریم های اقتصادی و نفتی بود که خدارا شکر مقاومت ملت ایران مسئولین امریکا را عاجز کرده است.
البته من یک چیز دیگری را اضافه کنم که این اظهارات باراک اوباما درباره ی
“قصد براندازی نظام ایران را نداریم” بهتر است او بگوید قدرت براندازی نظام ایران را نداریم و گرنه ترور دانشکندان هسته ای قصد اصلی اش نرسیدن ایران به علم هسته ای و درنتیحه براندازی نظام ایران است. 

انتهای پیام