مارس 28, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

فتنه‌گران سال 88 در پيشگاه ملت ايران مجرم هستند

نوبت شما به نقل از وبلاگ (حامیان ولایت): صولگريان بر اين باورند كه کسانی که بعد از انتخابات خلاف قانون اساسی عمل کردند در پیشگاه ملت ایران مجرم محسوب می‌شوند.
IMAGE634333055132217735

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اصولگريان بر اين باورند كه کسانی که بعد از انتخابات خلاف قانون اساسی عمل کردند در پیشگاه ملت ایران مجرم محسوب می‌شوند.

کمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، درباره موضع‌گیری جریان اصیل اصولگرایی در قبال فتنه سال 88 گفت: این جریان و گفتمان بارها مواضع خود را به صورت شفاف درباره فتنه سال 88 مشخص کرده است، از این رو بر این باوریم که کسانی که بعد از انتخابات سال 84 خلاف قانون اساسی عمل کردند در پیشگاه ملت ایران مجرم محسوب می‌شوند.

وی افزود: جریانات سیاسی که در حوادث پس از انتخابات سال 88 به توصیه‌های مقام معظم رهبری و مسئولین هیچ توجهی نکرده و با خط و مشی که بیگانگان براي آنها ترسيم كردند مسیر خود را در راستای خدشه وارد کردن به مبانی و ارزش‌های نظام طی کردند،‌ صلاحیت حضور در عرصه سیاسی کشور را ندارند.

سجادی تصریح کرد: فتنه‌گران سال 88 از خطوط قرمز نظام عبور کردند لذا به طور حتم مردم، مسئولین و نظام هیچ جایگاه دوباره‌ای را برای حضور آنها در فضای سیاسی کشور تعیین نخواهند کرد.