ژانویه 29, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

اشراقی در فیسبوک ، افسران در خواب !

نوبت شما به نقل از “افسران جنگ نرم” نوشت: فکر کنید کشور آمریکا یک روزی به کشور ما حجوم آورد ، شما میخواهید بایستید در قرارگاه خودتون و بگید چون اونها سربازان نامحرم دارن ما نمیریم بجنگیم !؟
شبکه هایی مثل فیسبوک مانند کل اینترنت شامل بدی ها و خوبی هایی میشه . که با حضور افسران در اون میشه قسمت خوبش رو بیشتر کرد .

eshraghi

بنام خدا

چند خطی با افسران صحبت داشتم ، البته من نویسنده نیستم اما چیزهایی که به ذهنم میرسید رو نوشتم، تا دوستان هم نظراتشون رو بگن

در حالی که نعیمه اشراقی در صفحه فیس بوکش در حال تضعیف و تغییر تفکرات انقلاب و امام است ، ما که اسم خودمون رو گذاشتیم سرمون رو کردیم داخل افسران یا پیامک میفرستیم یا عکس های کاندیدای مورد علاقمون در انتخابات گذشته رو میفرستیم ، جدا میشه گفت اکثریت ما نه جنگ نرم رو به معنای واقعی درک کردیم نه روش های مقابله رو آموختیم .
نه اینکه منظور من این باشه که حضور در جنگ نرم محسوب نشه ، اما سایت افسران شبیه یه قرارگاه میمونه ؛ لینک هایی که تو این سایت تولید میشه باید توسط خود کاربران در کل اینترنت نشر داده بشه .
بعضی ها به بهانه های واهی خارج نمی شن؛ یکی از دلایلی که دوستان میارن اینه که فضا مناسبی در شبکه هایی مثل فیسبوک حاکم نیست .
فکر کنید کشور آمریکا یک روزی به کشور ما حجوم آورد ، شما میخواهید بایستید در قرارگاه خودتون و بگید چون اونها سربازان نامحرم دارن ما نمیریم بجنگیم !؟
شبکه هایی مثل فیسبوک مانند کل اینترنت شامل بدی ها و خوبی هایی میشه . که با حضور افسران در اون میشه قسمت خوبش رو بیشتر کرد .
اما نکته ی مهم اینجاست که بعضی ها در فیسبوک میخوان و رو تضعیف و بدن .
چیزی که نیاز هست افسران انجام بدن، پاسخ کوبنده به این نوع رفتار هاست . خب صد در صد باید افسران در این نوع جبهه ها مانند فیس بوک و شبکه های اجتماعی دیگه حضور داشته باشن تا بتونن پاسخ کافی رو بدن و در کنار اون هم محتوای تولید شده در سایت رو نشر بدن اما عدم حضور افسران در این نوع شبکه ها باعث شده تا تعداد افراد مخالف در این سایت ها بیشتر بشه و بیشتر روی تفکرات مردم تاثیر بذارن . متاسفانه تعدادی از دوستان هم که عضو هست کافی نیست و باید افسران حضور گسترده داشته باشن ./

به امید پیروزی در جنگ نرم

 

انتهای پیام