نوامبر 30, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

میلاد یار

نوبت شما به نقل از وبلاگ “ علمدار کمیل  ” نوشت:

“میلاد امام رضا(ع) بر تمامی شیعیان مبارک باد.”

imam Reza (2)

بازمسیحا نفسی آمد.آمدی و تمام عطرها به دنبالت عطر سیب،یاس،محمدی،وعطری از بهشت وقتی به حرمت می روم،از دست صیاد روزگار آهو صفت می دوم و خود را به آغوشی می اندازم مهربانتر از آغوش مادر و از آنجا بوی خدا می آید،بوی علی،بوی زهرا،حسن و بوی سیب،بوی حبیبم حسین که آنجا فرشته صفتی به جسم خالیم روحی تازه بخشد که کوله بار دردهایم را لحظه ای بر زمین بگذارم و نفسی تازه کنم.
می آیم با کوله بارم تابگویمت که تمام دار و ندارم همین است.ای امیدم میلاد توست.شاید بتوانم در این ساعت دردهایم را فراموش کنم.
وقتی قدمگاهت را بیاد می آورم،احساس غرور می کنم که بوسه بر جای پای پسر زهرا می زنم.پایی که آرزو می کردم ،ای کاش روی چشمانم می گذاشتی تا لایق دیدن روی مهدی شود.آن خاک را چون مرهمی به چشمانم می کشم که از گریه انتظار به دیدگان یعقوب شبیه شده.
کبوتران حرمت هر کدام برگیست از کتاب کرمت که پر کشان از بالای سرم می روند و با زبان بی زبانیشان با من رازها می گویند و به من می گویند ما بهشت خود را یافتیم تو فکری به حال خود کن.
رضا جان از بچگی با کرمت آشنایم آن زمانیکه پدر مرا بلند می کرد و روی شانه اش می نشاند تا بوسه بر صدفی بزنم که دردانه مروارید جسمت در آن آرمیده و من با تمام شور و شوقم بوسه ای معصومانه بر ضریحت می زدم رضا جان پاک ، ساده ، عاشقانه می گویم با آمدنت روی تمام آبرومندان عشق را سفید کردی و با رفتنت دیدگان عشق تاریک و سرد شده.

لعن بر دشمنان امام رضا(ع)  فراموش نشود”