برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در شاهرود/ بازخوانی عملیات والفجر 8

نوبت شما به نقل از وبلاگ ” بسیج دانش آموزی حوزه مقاومت ایمان شاهرود ” نوشت:

ه گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، مهدی رنجبر در حاشیه گردهمایی فرماندهان و جانشینان واحدهای مقاومت بسیج دانش‏آموزی در اردوگاه شهید رجایی شاهرود در گفت‏وگو با خبرنگاران، به تشریح برنامه‏های هفته دفاع مقدس در این شهرستان پرداخت.

خبرگزاری فارس: برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در شاهرود/ بازخوانی عملیات والفجر 8

رنجبر با اشاره به برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس و رزمایش بازخوانی عملیات والفجر هشت در شاهرود، خاطرنشان کرد: نمایشگاه دفاع مقدس شهرستان شاهرود در هفته دفاع مقدس در حرم شهدای گمنام با بازخوانی عملیات والفجر هشت برگزار می‌شود و مدارس می‏توانند دانش‌آموزان خود را برای شرکت در این برنامه اعزام کنند.

فرمانده بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود با بیان قبولی بیشتر شرکت‏کنندگان در آزمون تعیین سطح آیه‌های تمدن بسیج دانش‌آموزی، تصریح کرد: افرادی که در طرح پذیرفته شده‌اند به واحدها معرفی خواهد شد تا پرونده‌سازی برای آنان انجام شود و زیرپوشش طرح قرار گیرند.

رنجبر با تأکید بر کیفی‌سازی حلقه‌های صالحین در مدارس، بیان کرد: دستورالعمل کیفی‌سازی برنامه‌های حلقه‌های صالحین تهیه و ابلاغ خواهد شد تا همه حلقه‌های دانش‌آموزی با برنامه مدون و حساب شده به اهداف نظام صالحین نزدیک شوند.

فرمانده بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود با تأکید بر آموزش دبیران حلقه‌های صالحین در مشهد مقدس، ابراز داشت: برای هرچه بهتر برگزار شدن حلقه‌های صالحین در مدارس، دانش‌آموزان منتخب معرفی شده از واحدها به اردوی پنج روزه مشهد مقدس اعزام و با اهداف و برنامه‌های بسیج دانش‌آموزی و صالحین آشنا شدند تا در طول سال تحصیلی کمک فرماندهان واحدها باشند.

درباره

کلیک کنید

بیت کوین در آینده و ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده

محققان دانشگاهی در دانشگاه تگزاس حداقل نیمی از افزایش بیت کوین را به قیمت پائین ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *