فوریه 9, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در شاهرود/ بازخوانی عملیات والفجر 8

نوبت شما به نقل از وبلاگ ” بسیج دانش آموزی حوزه مقاومت ایمان شاهرود ” نوشت:

ه گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، مهدی رنجبر در حاشیه گردهمایی فرماندهان و جانشینان واحدهای مقاومت بسیج دانش‏آموزی در اردوگاه شهید رجایی شاهرود در گفت‏وگو با خبرنگاران، به تشریح برنامه‏های هفته دفاع مقدس در این شهرستان پرداخت.

خبرگزاری فارس: برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در شاهرود/ بازخوانی عملیات والفجر 8

رنجبر با اشاره به برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس و رزمایش بازخوانی عملیات والفجر هشت در شاهرود، خاطرنشان کرد: نمایشگاه دفاع مقدس شهرستان شاهرود در هفته دفاع مقدس در حرم شهدای گمنام با بازخوانی عملیات والفجر هشت برگزار می‌شود و مدارس می‏توانند دانش‌آموزان خود را برای شرکت در این برنامه اعزام کنند.

فرمانده بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود با بیان قبولی بیشتر شرکت‏کنندگان در آزمون تعیین سطح آیه‌های تمدن بسیج دانش‌آموزی، تصریح کرد: افرادی که در طرح پذیرفته شده‌اند به واحدها معرفی خواهد شد تا پرونده‌سازی برای آنان انجام شود و زیرپوشش طرح قرار گیرند.

رنجبر با تأکید بر کیفی‌سازی حلقه‌های صالحین در مدارس، بیان کرد: دستورالعمل کیفی‌سازی برنامه‌های حلقه‌های صالحین تهیه و ابلاغ خواهد شد تا همه حلقه‌های دانش‌آموزی با برنامه مدون و حساب شده به اهداف نظام صالحین نزدیک شوند.

فرمانده بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود با تأکید بر آموزش دبیران حلقه‌های صالحین در مشهد مقدس، ابراز داشت: برای هرچه بهتر برگزار شدن حلقه‌های صالحین در مدارس، دانش‌آموزان منتخب معرفی شده از واحدها به اردوی پنج روزه مشهد مقدس اعزام و با اهداف و برنامه‌های بسیج دانش‌آموزی و صالحین آشنا شدند تا در طول سال تحصیلی کمک فرماندهان واحدها باشند.