نگاه ابزاری غرب به زنان بدون حقوق انسانی

نوبت شما به نقل از وبلاگ (حریم ریحانه): غربی ها در باره ی جنس زن باید پاسخگو با شند ، آنها به زن خیانت کردند . تمدن غربی به زن هیچ چیزی نداده است .

2

دختران مسلمان وزنان مومن ! این را هم بگوییم که اروپایی که امروز ادعا می کند زن در آن جا آزاد است ،تا نیم قرن پیش در همین اروپا ، به زن اجازه داده نمی شد که در مال شخصی خودش تصرف کند !یعنی مثلا یک زن اروپایی یا آمریکایی ، تا پنجاه ،شصت سال قبل از این ، اگر میلیون ها ثروت داشت ، خودش حق نداشت که این ثروت ، به میل واراده ی خودش استفاده کند، باید در اختیار شوهر یا پدر ویا برادرش وآنها هم به میل خودشان از ثروت این خانم – یا برای او ویا برای خودشان– استفاده می کردند !

زن از دیدگاه مقام معظم رهبری ،ص 65

غرب بدهکار ، باید پاسخ بدهد …

غربی ها در باره ی جنس زن باید پاسخگو با شند ، آنها به زن خیانت کردند . تمدن غربی به زن هیچ چیزی نداده است . اگر پیشرفت علمی وسیاسی وفکری دیده می شود ، مال خود زن هاست . آنچه که غربی پایه گذار این خشت کج وبنای کج بود ، بی بندو باری وابتذال زنانه است . زن را به ابتذال کشانده اند وداخل خانواده ی او را هم اصلاح نکرده اند . مکرر در مطبوعات آمریکایی واروپایی ،میزان بالای زن آزاری ها وشکنجه ها و بی مهری ها منتشر شده است . فرهنگ غربی در مورد زن در مورد بی بندو باری وابتذال کشاندن زنان آن مناطق موجب شده است که خانواده سست بشود ؛ بنیان خانواده متزلزل بشود ؛ زن و مرد در داخل خانواده خیانت به یکدیگر برایشان خیلی مهم شمرده نشود . این گناه نیست ؟ این ، خیانت به جنس زن نیست ؟با این فرهنگ از همه دنیا هم طلبکارند ؛ در حالی که باید بدهکار باشند ! فرهنگ غرب در مورد زنان باید در موضع مدافع قرار بگیرد باید از خودش دفاع کند ؛ باید توضیح بدهد ؛ اما غلبه وسلطه ی سرمایه داری ورسانه های مستکبر وجبار غربی قضیه را به عکس می کنند آنها می شوند طلبکار ؛ آنها می شوند مدافع حقوق زن به قول خودشان و به اصطلاح خودشان ! در حالی که چنین چیزی نیست . البته در بین غربی ها هم مسلماً متفکرانی ، فلاسفه ای ، انسان های صادق و صالحی هستند که صادقانه فکر می کنند وحرف می زنند .آنچه که من می گویم گرایش عمومی فرهنگ وتمدن غربی به زیان زن وبرعلیه زن است .

بیانات رهبر فرزانه انقلاب در دیدار با گروه کثیری از بانوان

درباره

کلیک کنید

بیت کوین در آینده و ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده

محققان دانشگاهی در دانشگاه تگزاس حداقل نیمی از افزایش بیت کوین را به قیمت پائین ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *