ژانویه 29, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

اطلاعیه داوطلبان اعزام به سوریه

 image5129

ستاد جوانان داوطلب اعزام به سوریه با صدور اطلاعیه ای ضمن دعوت از تمامی داوطلبان برای راهپیمایی بعد از نماز جمعه تهران و همه شهرهای کشور اعلام کرد: از دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت محترم عراق می‌خواهیم راه حرکت نیروهای داوطلب مردمی ایران و عراق را برای اعزام به جبهه‌های سوریه باز کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا  متن کامل این اطلاعیه به این شرح است:

بسم الله القاصم الجبارین

۶۰ سال است که از اشغال سرزمین‌های مقدس فلسطین می‌گذرد و تمام این مدت رژیم استعمارگر و وحشی آمریکا پیوسته از غاصبان حمایت کرده است و به منظور تضعیف کشورهای مختلف منطقه که راه مقاومت در مقابل اشغال را پیش گرفته‌اند تجاوزات نظامی، کودتاها، ترورهای فجیع و کشتارهای عظیم را به راه انداخته است.

بیشتر از سی سال است که منطقه اسلامی در آتش می‌سوزد و جنابات ضدانسانی آمریکا و صهیونیست‌ها در خون غوطه‌ور است. یک روز حمله به ایران به بهانه مهار خطر انقلاب اسلامی برای جهان، بعد از آن حمله و اشغال جنوب لبنان به بهانه امنیت روز دیگر تجاوز و اشغال افغانستان و کشتار صدها نفر به بهانه وجود یک گروه تروریستی چند نفره که خودشان ساخته بودند و تا امروز آنها را از بین نبرده‌اند بلکه در سوریه، ایران و عراق و لبنان همان گروه را کماکان تحت حمایت خود دارند.

روز بعد حمله به عراق به ادعای داشتن سلاح اتمی که هرگز کشف نشد و دروغ بودن آن بر همه جهانیان آشکار شد، هر روز حمله هواپیماهای بدون سرنشین به مردم مظلوم و روستاییان پاکستان، سپس حمایت از سرکوب مصر و از بین بردن دولت منتخب مردم مصر به بهانه وجود اختلاف داخلی و امروز تهدید سوریه به حمله به بهانه استفاده از سلاح شیمیایی، در حالی که همه می‌دانند این سلاح‌های شیمیایی توسط تروریست‌های تحت حمایت امریکا شلیک شده و دولت سوریه که ۶ ماه است روی دور پیروزی قاطع در همه جبهه‌هاست نیازی به استفاده از سلاح شیمیایی و ایجاد دردسر برای خود ندارد.

امروز برای همه مردم منطقه آشکار شده است که بهانه‌های تجاوزها و حملات نظامی بهانه‌هایی واهی و بی‌پایه است و هدف چیزی نیست جز حمایت از اشغال فلسطین و حفظ امنیت غاصبان آن.

حوادث سی سال گذشته که میلیون‌ها انسان بی‌گناه منطقه را به خاک و خون کشیده است، نشان می‌دهد که تا علت اصلی ناآرامی‌ها یعنی رژیم صهیونیستی از بین نرود منطقه روی آرامش نخواهد دید و هر روز شاهد تجاوز تجدید به یکی از کشورهای منطقه خواهیم بود. مردم منطقه باید یک بار برای همیشه عزم خود را برای نابودی رژیم صهیونیستی جزم کنند و با از بین بردن این غده سرطانی انگیزه‌های تجاوز را از امریکا بگیرند. لذا ما داوطلبان اعزام به سرزمین مقدس سوریه با انجام راهپیمایی بعد از نماز جمعه ۸ شهریور ۹۲ سراسر کشور خواسته‌های خود را به این شرح اعلام می‌داریم:

۱ـ از دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت محترم عراق می‌خواهیم راه حرکت نیروهای داوطلب مردمی ایران و عراق را برای اعزام به جبهه‌های سوریه باز کنند.

۲ـ از دولت جمهوری عربی سوریه می‌خواهیم اجازه دهد جوانان ایرانی و عراقی در جبهه‌ های جولان حضور یابند و عملیات مقدس آزادی جولان و پیشروی برای آزادی بیت‌المقدس را آغاز نمایند.

۳ـ از دولت جمهوری عربی سوریه می‌خواهیم با موشک‌باران پایگاه های هوایی و موشکی و مراکز فرماندهی ارتش رژیم غاصب و حمله به شهرها و شهرک‌های صهیونیست‌نشین از نیروهای مردمی داوطلب مسلمان در جبهه جولان حمایت نماید.

۴ـ از همه مردم منطقه می‌خواهیم هوشیاری به خرج دهند و نگذارند دشمن هر روز یکی از کشورهای ما را از دیگران جدا کند و بکوبد در حالی که دیگران نظاره‌گر باشند. یک روز فلسطین را جدا، یک روز لبنان را، یک روز عراق را و روزی سوریه را. همه باید دست به دست هم دهیم یک‌بار برای همیشه قیام کنیم و با نابودی رژیم صهیونیستی، امریکای وحشی را سرجای خودش بنشانیم و امنیت و آرامش را به منطقه برگردانیم.

وعده ما فردا بعد از نماز جمعه تهران و همه شهرهای کشور

و ماالنصر الّا من عندالله العزیز الحکیم

ستاد جوانان داوطلب اعزام به سوریه

لطفا در تمام وبلاگ و سایت های مرتبط باز نشر شود.