اکتبر 3, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

چرا در بیمه ایران اختلاس می شود؟

نوبت شما به نقل از وبلاگ “معبر سایبری فندرسک” نوشت: واقعاً چرا بیشتر نیرو های ارزشی که توان و قدرت بالاتر و تعهد تضمین شده ای به نظام دارند بیکار هستند؟ چه کسی جوابگوی این عزیزان دلسوز هست؟ همین هایی که اگر روزی نیاز به جهاد باشد اولین نفراتی هستند که در جبهه حضور پیدا خواهند کرد.

داشتم خبر رسیدگی به دادگاه اختلاس بیمه ایران رو می خوندم که با خودم گفتم واقعاً چرا این همه اختلاس در جامعه زیاد شد؟ دلیلش هم همین پارتی بازی هاست. همین هایی که بچه های مذهبی و ارزشی رو از بدنه دولت و ارگان ها خارج می کنن و به جای اون ها افرادی بی کفایت و بی لیاقت که یا فامیل یا دوست و یا غیره رو به سازمان ها تزریق می کنند. برای نمونه به شما عزیزان می گم در همین بیمه ایران بنده دوستی دارم که فرمانده بسیج دانشجویی پایگاه دانشگاه ما هستن. فردی بسیار خدایی و بسیار مذهبی و بسیار با بصیرت و بسیار معتقد به نظام و بسیار عاشق رهبر و بسیار خوش سیما و بسیار مهربان و عزیز. فعالیت هایی که توسط ایشون در مدت بسیار کمی در بسیج دانشگاه شکل گرفت خیلی مورد توجه واقع شد. آنقدر دلسوزانه تلاش می کردند که حد و مرز نداشت. خب یک همچین جوان معتقد و پایبند به انقلاب و خون شهدا و ولایت چرا باید بعد از 4 سال فعالیت در بیمه ایران جذب نشوند که هیچ بخاطر فامیل رئیس شعبه از کار هم اخراج بشوند؟؟؟

bimeh

خب نتیجه اینجور اعمال در گذشته این شده که می بینید که به چه راحتی اختلاس می کنند. واقعاً چرا بیشتر نیرو های ارزشی که توان و قدرت بالاتر و تعهد تضمین شده ای به نظام دارند بیکار هستند؟ چه کسی جوابگوی این عزیزان دلسوز هست؟ همین هایی که اگر روزی نیاز به جهاد باشد اولین نفراتی هستند که در جبهه حضور پیدا خواهند کرد. بنده خودم یک روز کارم در یک ارگان دولتی گیر بود و داشت مشکل حل می شد ولی چون شخصی که باید کار بنده رو انجام می داد یک دختر باز و تازه به دوران رسیده که بنده رو هم می شناخت و از بچه مذهبی ها هم بدش میومد بود، کلا کار بنده رو کنسل کرد. من اصلاً ناراحت نشدم اما دلم برا زن و بچه و ناموس مردم سوخت که کارشون به یک همچین آدم بل هوسی گیر میکنه. همین الان تو فضای مجازی این همه افسر جنگ نرم داریم که هر کدوم هزاران استعداد دارن اما کی از این همه توانمندی ها استفاده می کنه؟ بارها شده رفتم تو یک اداره نمیتونستن یک فایل PDF باز کنن و یا خیلی از جاها از کامپیوتر فقط تایپ کردن رو بلد بودن باعث بروز خیلی از مشکلات شده بودن. اما اگه تو اون ادارات از همین بچه های ارزشی استفاده شده بود الان وضع کشور ما این نبود. این همه اختلاس و بی آبرویی نداشتیم.

انتهای پیام