نوامبر 28, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

تقدس زدایی و حمله به ارزش ها این بار شاهین نجفی

نوبت شما به نقل از وبلاگ “فریاد مهتاب” نوشت: در یکی از این نشریات آمده است:” اساس تئوری ما شکستن سد انقلاب اسلامی از طریق اهانت صریح به اسلام است.

2012149008

در کانادا گروهکی به نام پاسداران فرهنگ وجود دارد مه مسئولش، رضا مظلومان با نام مستعار کوروش آریامنش می باشد. این گروهک دارای موسسه ای است که نشریات و کتبی را علیه دین پخش می کند. در یکی از این نشریات آمده است:” اساس تئوری ما شکستن سد انقلاب اسلامی از طریق اهانت صریح به اسلام است. باید سد دین اسلام را شکست و تقدس آن را ازبین برد. مردم پس از شنیدن اهانت های مکرر به اسلام، به تدریج به این امر عادت کرده و غیرت دینی آنها کاهش می یابد. وبه این ترتیب ریشه های ایمان مردم و به عبارت دیگر پایه های حکومت اسلامی به تدریج سست می شود و در نتیجه براندازی رژیم آسان تر صورت می گیرد. به علت زیاد بودن موارد به خصوص در چندسال اخیر، به چند مورد به عنوان نمونه اشاره می شود:

 الف- اهانت به چادر و حجاب: سروش: حجاب جنبه اسطوره ای دار، نه اینکه حفظ عفت باشد. نوشین احمدی: مظاهر دین چون حجاب و حیای زن، نماد عقب افتادگی است. روزنامه ایران: اغلب دخترانی که پشت کنکور می مانند، رنگ دلخواهشان مشکی است. زهرا رهنورد: 60% جمعیت کشور که زیر 30سال دارند، از رنگ سیاه خسته شده اند.

انتهای پیام