سپتامبر 27, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

خطر فتنه 92

نوبت شما به نقل از وبلاگ (خورشید عالمتاب): تاکتیک ما چه باید باشد؟بهترین تاکتیک مردم ولایت مدار ایران پیروی از ولایت فقیه بوده که همیشه باعث نجات از بحران ها و حوادثی بوده است که از ناحیه وطن فروش ها و دشمن به وجود آمده است.
15

پرده اول: در دوران اصلاحات مقام بصیر و هشیار ولایت حضرت امام خامنه ای در یک نماز جمعه فرمود: اگر می خواهید جریان ها را بشناسید ببینید دشمن از چه کسی حمایت و از چه کسی بد گویی می کند. این برای وبلاگ نویس ها شاه کلید رصد و شناسایی جریان های سیاسی است.
پرده دوم: ماه های پس از انتخابات ریاست جمهوری 88 بود که رهبر در یکی از سخنرانی های خود اشاره کرد که فتنه بزرگتری در پیش داریم. این طبیعی است که بدانیم دشمن رهایمان نمی کند. ما در دوران انقلاب اسلامی دست خائنان و وطن فروشان را از کشور کوتاه کردیم و در طول 8 سال جنگ تحمیلی اجازه ندادیم یک وجب از خاک کشورمان در تصرف احزاب شیطان درآید.

اما هیچ گاه مستکبران با محوریت آمریکا و انگلیس و اسرائیل ساکت نخواهند نشست. دست آنها از غنایم نفتی خاورمیانه کوتاه شده است و این برایشان داغ بزرگی است. لذا در دوران های مختلف پس از جنگ تحمیلی سعی در ایجاد اختلال در نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته اند. تحریم های بین المللی و قتل های وحشیانه توسط گروه های تروریستی مجاهدین خلق “بخوانید منافقین” و کودتاهای نوژه و طبس و ساقط کردن هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی در خلیج فارس تنها گوشه ای از این وحشیگری هاست. اما اکنون دشمن به این نتیجه رسیده است که فقط از طریق ایجاد اختلاف و درگیری های داخلی می تواند نظام جمهوری اسلامی را تضعیف کند. متاسفانه ما یک نمونه آن را در انتخابات ریاست جمهوری 88 دیدیم. ولی آیا بعد از حماسه نهم دی ماه آنها دست از کار می کشند؟
پرده سوم: فقط با کمترین رصد در رسانه های بیگانه متوجه می شوید که دشمن از همین حالا شروع کرده است تا اذهان مردم را متوجه انتخابات آینده کند. در این رسانه ها از مردم می خواهند که برای آزادی خود حتی اگر لازم بود خون خود را هم فدا کنند. برای همین پیش بینی می شود که در انتخابات آینده دوباره بخواهند به خیابان ها بریزند و دست به آشوب بزنند و حتی خون هایی هم به زمین ریخته شود.

حال تاکتیک ما چه باید باشد؟
بهترین تاکتیک مردم ولایت مدار ایران پیروی از ولایت فقیه بوده که همیشه باعث نجات از بحران ها و حوادثی بوده است که از ناحیه وطن فروش ها و دشمن به وجود آمده است. در انتخابات پیش رو هم باید بر این تاکتیک باید تاکید شود و دوستان وبلاگ نویس آن را سرمشق و سرحوله موضوعات و مطالب خود قرار دهند.


پی نوشت: خبرگزاری فارس در خصوص ابعاد و سناریوی “فتنه 92 ” مطلبی نوشته است که شما را دعوت می کنم که این مطلب را مطالعه کنید.