نوامبر 28, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

برای علمدار

نوبت شما به نقل از وبلاگ “یاوران ولایت” نوشت:   “وقتی  آقا ناراحت می شوند از قضیه ای، درد شدیدی در دست مبارکشان می پیچد…” این را از قول یکی از محافظان حضرت آقا خوانده بودم… .

images

  “وقتی  آقا ناراحت می شوند از قضیه ای، درد شدیدی در دست مبارکشان می پیچد…” این را از قول یکی از محافظان حضرت آقا خوانده بودم… .

“قضیه ای که در مجلس پیش آمد قضیه ی بدی بود،… هم ملت را ناراحت کرد، هم نخبگان را ناراحت کرد، بنده ی حقیر از دو جهت ناراحت شدم…” .

قضیه ای دوباره آقا را رنجاند… .!

“- ایام فتنه ۸۸ دوست و همسنگر پدرم، حاج اصغر آبخضر می گفت: «دیشب خواب پدرت را دیدم. همان لباس خاکی جبهه تنش بود. همان «یا زیارت یا شهادت». طبقه چندم ساختمانی بودیم. از پنجره، درگیری های خیابان را نشان اکبر دادم و گفتم: «آخر این معرکه چه می شود؟!» عکس روی دیوار را نشانم داد و گفت: «با وجود این مرد، انقلاب اسلامی از پس همه فتنه های ریز و درشت قبل از ظهور برمی آید. ما شهدا، هوای این مرد را داریم. مثل امام، دوستش می داریم. ما به کنار، «علمدار کربلا» هم عجیب هوای این مرد را دارد. عجیب دوست می دارد این مرد را. هر وقت شما می گویید؛ «ابالفضل علمدار! خامنه ای نگهدار»، سقای عاشورا به همه ما شهدا آماده باش می دهد».
*یا زهرا!این مطلب و به کسانی می گم که ی خوان به آقام توهین کنند.

هرگونه بی احترامی به سید علی خامنه ای = مرگ توسط افسران جنگ سایبری

 

انتهای پیام