ژانویه 29, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

جنگ نرم رهبری

نوبت شما به نقل از وبلاگ (خورشید عالم تاب): این روزها از نزدیک می بینم که مدیران جلسات بی نیتیجه خود را خوب بلد هستند در رسانه ها منتشر کنند.
aftab

مطلبی نوشته ام در وب سایتم. این مطلب سر بسته چند مطلب است. خیلی سعی کردم آنچه که در دل دارم پنهان کنم. ولی این مطلب از بام دلم سرریز شد. دلمان خون است از مدعیان و خویش طلب ها. آنهایی که برای اینکه به مردم بگویند چه خدماتی کرده اند، جلسات بی نتیجه شان را در رسانه ها منتشر می کنند.

من اگر مدیری بودم که جلسه بگذارم و کسی در جلسه نیاید خجالت می کشم که آن را در رسانه ها مطرح کنم. ولی این روزها از نزدیک می بینم که مدیران جلسات بی نیتیجه خود را خوب بلد هستند در رسانه ها منتشر کنند. ای کاش خبرنگاران و عکاسان از بی بی سی یاد نگرفته بودند تا جاهای خلوت را شلوغ جلوه دهند. و در این میان آدم های با سابقه (از نظر طول مدت خدمت نه از نظر کیفیت خدمت) در ادارات زیاد داریم که هیچ کاری از دستشان بر نمی آید.

این روزها ایام انقلاب است و دغدغه مسئولین برگزاری جشن های بانشاط و پر سرور است. و کم کم نوبت به راه پیمایی 22 بهمن می رسد. هرچه بالا و پایین می کنم تا ببینم چه باید بکنیم و چگونه مردم را به نظام امیدوار تر بکنیم و محبت انقلاب را در دل آنها بیاندازیم همه نتیجه ها و تحلیل های ذهنی ام به اینجا ختم می شود که باید به مردم خدمات بهتری برسانیم. وگرنه چگونه می شود مردم را به نظام انقلاب اسلامی امیدوار تر کرد. هرچند مردم از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ناامید نیستند. نشان به ان نشان که انتخابات ریاست جمهوری و مجلس همیشه پرشور و داغ بوده است. اما این قانع کننده نیست.

ما باید خیلی جلوتر از اینها می بودیم. هنوز جا داریم که بهتر باشیم. اگر می خواهید ببینید که کاری نکرده ایم به تلاش رهبری در راه اندازی اردوهای جهادی خوب نگاه کنید. مسئولین از روستاهای محروم غافل شده اند. در صورتی که اصل حامیان انقلاب و اصل گردش اقتصاد ما در همین روستاهای محروم است. آیا اگر دولت ها به روستاها توجه می کردند، رهبری خودش دست به چنین کاری می زد؟ وقتی رهبری دولت ها را کارآمد نمی بیند مجبور می شود که خودش آستین بالا بزند و برای آبادانی روستاها اردوهای جهادی را راه بیندازد. اسم این جنگ نرم واقعی است. من از شما سوال می کنم: کدام روستا بعد از آباد شدن به دست نیروهای جهادی به نظام جمهوری اسلامی پشت می کند؟؟؟