نوامبر 28, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

راهپیمایی روز قدس در شاهرود

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بسیج دانش اموزی شاهرود حوزه مقاومت ایمان”  نوشت: شركت كنندگان در اين راهپيمايي با سر دادن شعارهايي نظير مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسرائيل و فلسطين حمايت ،حمايت خشم و انزجار خود از اسرئيل را به نمايش گذاشتند..

 

4

5

 مردم متدين و هميشه در صحنه شهرستان شاهرود با حضور گسترده خود در راهپيمايي يوم الله قدس ضمن حمايت از مردم ستمديده و مسلمان فلسطين ، ياد و خاطره امام راحل را گرامي داشتند و با مقام معظم رهبري تجديد بيعت كردند.
شركت كنندگان در اين راهپيمايي با سر دادن شعارهايي نظير مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسرائيل و فلسطين حمايت ،حمايت خشم و انزجار خود از اسرئيل را به نمايش گذاشتند و حمايت دائمي و هميشگي خود از مردم مظلوم فلسطين را يك بار ديگر تداعي كردند.
در اين راهپيمايي ائمه جمعه ،فرماندار ،نماينده مردم شاهرود و ميامي در مجلس شوراي اسلامي و مسوولان دستگاه هاي اجرايي ،انتظامي و نظامي هماهنگ و هم دوش با مردم ولايتمدار شهرستان شاهرود نيز خشم خود را از اقدامات رژيم غاصب اسرائيل به نمايش گذاشتند.
نظير اين راهپيمايي وحمايت هاي مردمي از مردم مظلوم فلسطين در ديگر شهرها و روستاهاي شهرستان شاهرود مانند بسطام ،مجن ،كلاته خيج ،روديان و بيارجمند و شهرستان ميامي نيز برگزار شد.

انتهای پیام