اکتبر 3, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

چرا اتحادیه اروپا حزب‌الله لبنان را در فهرست تروریستی خود قرار داد؟

نوبت شما به نقل از وبلاگ “معبر سایبری فندرسک” نوشت: و این امر بار دیگر ثابت می کند که تروریست های کافر سوریه دست نشانده اروپایی ها و اسرائیلی ها که همانا دشمنان قرآن و اهل بیت هستد می باشند .

587760_UO6WQcIK

حزب‌الله شکلی مردمی است که برای دفاع از تمامیت ارضی لبنان در مقابل تجاوز رژیم اشغالگر قدس شکل گرفته و پس از گذشت سال‌ها اکنون استخوان در گلوی صهیونیست‌ها شده است. اما آیا اتحادیه اروپا نمی توانست همچون ارباب خود آمریکاّ، سالُ ها قبل حزب الله لبنان را در فهرست تروریستی خود قرار دهد؟ یقیناً اینکار اتحادیه اروپا به خاطر حمایت از تروریست های سوریه است. زیرا که حزب الله لبنان چندیست برای حمایت از مردم مظلوم سوریه در مقابل ترویست ها و همچنین محافظت از حرمین معصومین (ع) وارد سوریه شده است. و این امر بار دیگر ثابت می کند که تروریست های کافر سوریه دست نشانده اروپایی ها و اسرائیلی ها که همانا دشمنان قرآن و اهل بیت هستد می باشند .

پ,ن: به اطلاع تمامی سگان وهابی می رساند جهاد یعنی دفاع از اسلام و مسلمانان و اهل بیت پیامبر (ص) در مقابل کفار. نه اینکه به دستور دشمنان اسلام و مسلمانان و اهل بیت پیامبر (ص) دست به کشتار و قتل و تجاوز بزنید.

انتهای پیام