فوریه 9, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

سایت تخصصی «مستندنگار» افتتاح شد

نوبت شما به نقل از وبلاگ ” گروه ویژه امنیت ملی ” نوشت:

سایت تخصصی «مستندنگار» به صورت رسمی افتتاح شد.

خبرگزاری فارس: سایت تخصصی «مستندنگار» افتتاح شد

پایگاه اطلاع رسانی «مستند نگار» که از 2 هفته پیش به طور آزمایشی راه اندازی شده است، در روزهای آغازین ماه مبارک رمضان به صورت رسمی افتتاح شد.

مستند نگار که اولین پایگاه تخصصی در حوزه مستند است، سعی دارد با نگاه تخصصی به بررسی مستندات ارائه شده در جهان، بپردازد.

یکی از ویژگی‌های این پایگاه اطلاع رسانی آن است که علاقه مندان به این حوزه می توانند به این سایت مراجعه و به صورت رایگان از مستندات ارائه شده استفاده نمایند.

مجتبی امینی، مدیر تارنمای مستندنگار در خصوص اهداف این تارنما گفت: ما تلاش کردیم دیتای تخصصی از مستندها را در این سایت برای علاقمندان جمع آوری کنیم تا مخاطبان بتوانند با مراجعه به این سامانه به راحتی مستند موردنظر خود را یافته و از آن استفاده کنند.

وی همچنین عنوان کرد: در مرحله اول مستنداتی که توسط مستندسازهای غربی ساخته شده و به نقد وضعیت اقتصادی، فرهنگی و سیاسی جامعه غرب پرداخته، در سایت قرار گرفته است.

مدیر تارنمای مستندنگار در ادامه افزود: چنین مستنداتی زمانی اثرگذار خواهند بود که مخاطبان دریابند که آمریکا و غربی که دائما ایران و کشورهای آسیایی را در مشکلات غوطه‌ور نشان می‌دهند خودشان چه مشکلاتی دارند و در چه بحران‌هایی دست به گریبان هستند.

امینی در پایان اظهار داشت: زیبایی این مستندات آن جایی است که تصاویر مشکلات و معضلات اجتماعی و اقتصادی از زبان مردم خودشان منعکس شده و راه هرگونه بهانه جویی برای غرب بسته می‌ماند.

مخاطبان و علاقه‌مندان برای مراجعه به این سایت می‌توانند به آدرس www.mostanadnegar.com مراجعه کنند.