نوامبر 30, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

مصاحبه با وبلاگ “حماسه های پایداری” برنده ممتاز مسابقه “حماسه حضور”

اختصاصی سایت “نوبت شما“: مصاحبه با برنده مسابقه “حماسه حضور“: ” حماسه های پایداری” رو با هدف فعالیت در حوزه سیاست و حوزه اقتصاد مقاومتی که در عصر حاضر یکی از مهمترین مسائل روز و دغدغه های مردم عزیز کشورمان می باشد راه اندازی و از اردیبهشت ماه فعالیتم رو در این وبلاگ آغاز کردم.

ISM

برنده ممتاز مسابقه “حماسه حضور”

hemaseh.blog.ir

– سلام عرض می کنیم خدمت آقای ایمان سلاجقه از کرمان برنده ممتاز مسابقه وبلاگ نویسی “حماسه حضور” که به همت مدیران سایت وبلاگ نویسان استان سمنان “نوبت شما” به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری 92 برگزار گردید.

شما اولین نفر بودید که در این مسابقه ثبت نام کردید، و همچنین نفر اول مسابقه هم برگزیده شدید. اولاً این انتخاب و شایستگی را به شما تبریک عرض می کنیم و بعد خواهش می کنیم بیوگرافی مختصری از خودتان و فعالیت هایتان را برای آشنایی بیشتر ما و خوانندگان بفرمایید.

hemase

=ایمان سلاجقه هستم متولد سال 1368 ، دانشجوی ترم هفتم مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور مرکز کرمان.دوست نداشتم در خصوص فعالیتهام چیزی بگم اما شاید به این وسیله بتونم توجه مسئولین رو برای حمایت و توسعه این فعالیت ها در این زمینه جلب کنم، ازعمده فعالیت هایی که در حوزه سایبری انجام دادم:

1-      تالیف یک کتاب آموزش جامع وبلاگ نویسی تحت بلاگفا و پرشین بلاگ ( که در وبلاگ بیداری سایبری منتشر گردیده است)

2-      مربی دوره های آموزشی آشنایی با فضای سایبر ، شبکه های اجتماعی و وبلاگ نویسی بسیج دانشجویی استان کرمان و سپاه ثارالله استان کرمان

3-      مدیر گروه آموزشی بخش فناوری اطلاعات در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان پارس واحد کرمان

4-      مدرس دوره های تخصصی فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک.

5-      راه اندازی و مدیریت وب سایت قرارگاه سایبری رسام (رسام مخفف : رزمندگان سایبری امام مهدی (عج) است)

6-      مدیریت وبلاگ های: حماسه های پایداری- بیداری سایبری – خون بها- سیمای حجاب و…

7-      طراحی و ساخت چندین نرم افزار چندرسانه ای در حوزه های فرهنگی و ارزشی تحت عناوین:

·         سرطان فارسی وان (نقد شبکه ماهواره ای فارسی وان)– بزرگراه جهنم (ویژه شیطان پرستی) – شهری در آسمان (ویژه حماسه آزاد سازی خرمشهر سوم خرداد – کسب رتبه سوم جشنواره ایثار و شهادت)  -طنین غدیر(ویژه واقعه غدیر خم-کسب مقام سوم جشنواره هفدهم قران و عترت دانشگاه های پیام نور سراسر کشور) – شمیم حجاب (ویژه حجاب و عفاف) – آیت مطهر (ویژه سیره شخصیتی شهید استاد مرتضی مطهری به همراه گزیده ای از آثار وی – کسب رتبه اول جشنواره هشتم حکمت مطهر در بخش هنری) – لحظه دیدار ( ویژه نماز – تنها برگزیده جشنواره ملی باران در بخش نرم افزار ویژه نماز) – حماسه های پایداری ( ویژه حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی – یکی از بزرگترین پروژه های نرم افزاری بوده که تا کنون انجام داده ام و مطمئنا” یکی از بهترین پروژه های نرم افزاری موجود در این زمینه خواهد بود)

8-      کسب 4 مقام کشوری در حوزه طراحی نرم افزار های چندرسانه ای

9-      کسب مقام های اول تا سوم در 3 جشنواره وبلاگ نویسی در حوزه انتخابات 92

10-  برگزیده چندین جشنواره وبلاگ نویسی و طراحی و گرافیک

11-  و…

اینا گوشه ای از فعالیت هام بود خدامیدونه که اینارو برای خود نمایی نگفتم، فقط برای اینکه مسئولین و برخی دوستان ارزشی بدونند که با دست خالی هم میشه کار فرهنگی انجام داد ، میشه تا پاسی از شب بیدار ماند و با حرکت و لمس ماوس کامپیوتر و فشردن دکمه های کیبورد مین  معنویت و امنیت در فضای سایبر کاشت که فردا بچه های ایران زمین به دام مین های زهر آگین و شیطانی دشمن گرفتار نشن ، میشه مثل رزمنده های اول جنگ با دست خالی جلوی دشمن حماسه آفرینی کرد، میشه فاتح سایبری بود.

سرباز ولایت شدن، افسر جنگ نرم بودن را به بهای همین سختی ها میدهند، پس حماسه آفرینی هایتان جاودانه.

اما اون مسئولینی که وظیفشون حمایت در این زمینه هست فردای قیامت باید جواب این کوتاهی رو بدهند.

همه این موفقیت ها و افتخارات و اندک اندوخته ی علمی که دارم رو مدیون حضورم در بسیج دانشجویی میدونم.

و جاداره اینجا ضمن تشکر از پدر و مادرم، از دوست و  استاد گرانقدر خودم جناب سرهنگ سیاوش مسلمی مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان به پاس همراهی و همدلی که با بنده حقیر داشته اند تقدیر و تشکر ویژه ای داشته باشم.

Iman01

-آفرین می گوییم به این همه تلاش و افتخار آفرینی های شما، بفرمایید چطور از برگزاری مسابقه “حماسه حضور” مطلع شدید و با چه انگیزه ای شرکت نمودید؟

=مدتی بود که با سایت نوبت شما آشنا شده بودم وقتی برای انتشار مطالبم و خوندن مطالب دوستان به این سایت مراجعه کرده بودم که متوجه این جشنواره شدم و در نتیجه ثبت نام کردم.

و اما در مورد انگیزه من از شرکت در این مسابقه: پوشاندن جامه عمل به منویات امام خامنه ای مدظله العالی و لبیک به تحقق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی. (همزمان با آغاز سال 92 و  نامگذاری سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی وبلاگ ” حماسه های پایداری” رو با هدف فعالیت در حوزه سیاست و حوزه اقتصاد مقاومتی که در عصر حاضر یکی از مهمترین مسائل روز و دغدغه های مردم عزیز کشورمان می باشد راه اندازی و از اردیبهشت ماه فعالیتم رو در این وبلاگ آغاز کردم)

– آیا فکر می کردید که شما به عنوان وبلاگ برتر این مسابقه انتخاب شوید؟بله البته، انتظار رتبه اول تا سوم رو داشتم.

=(و در عمل هم ثابت شد: رتبه اول جشنواره «حماسه حضور» سمنان- رتبه دوم جشنواره «حماسه حضور» استان قزوین- رتبه سوم جشنواره «ولایت و امامت» سیستان و بلوچستان)

– بعد از اعلام نتایج مسابقه تعداد زیادی از شرکت کنندگان در مسابقه نسبت به نوع ارزیابی وبلاگ هایشان اعتراضاتی داشتند، آیا به نظر شما این اعتراضات منطقی بود؟

=خیر از نظر من منطقی نبود، من قبلا” داوری بخش فنی 2 جشنواره وبلاگ نویسی رو در استان کرمان برعهده داشتم، شخصا” بیشتر وبلاگ های افرادی که اعتراض داشتند رو دیدم ، بر اساس معیارهای ارزیابی نبوده و حتی دارای نواقص فنی هم بودند.

– چه تمهیداتی باید اندیشید تا میزان رضایتمندی شرکت کنندگان در مسابقات مناسبتی فضای مجازی بیشتر باشد؟

=میتونم بگم موضوع داوری محتوایی تقریبا” سلیقه ای است اما داوری فنی این طور نیست و براساس معیار های از قبل تعیین شده امتیاز دهی میشه.

به نظر من 2 ملاک آمار بازدید و نظرات در اینچنین جشنواره هایی باید بیشتر بهش توجه بشه. چون این دو عنوان رو وبلاگ های فعال کسب می کنند و ملاک ارتباط با مخاطب هستش نه اینکه یه وبلاگ با کلی مطلب خوب اما بدون بازدید راه اندازی کنیم.

– نظر شما نسبت به کیفیت برگزاری مسابقه حماسه حضور توسط سایت “نوبت شما” چیست؟

=نه اینکه فکر کنید رتبه اول شدم این رو عرض می کنم، به هیچ وجه. واقعا یکی از بهترین جشنواره های مناسبتی بود که تا به حا ل شرکت کرده بودم.زمانبندی دقیقا” طبق تقویم اعلامی جشنواره انجام شد و اطلاع رسانی سریع و کاملا” به موقع.

-آیا به نظر شما تعداد برگزیدگان بیشتر باشد، بهتر است یا تعداد اندکی برگزیده شوند با جوایز بالاتر؟

=هر دو خوبه. اما به نظر من تعداد کمتر بشه جوایز بالاتر بهتره. چون اغلب افرادی در این جشنواره ها رتبه های برتر رو کسب می کنند واقعا” دغدغه این فضا رو دارند، و مطمئنا” این بار اولی نیست که رتبه کسب می کنند اگه سطح جوایز پائین باشه در مقایسه با سایر جشنواره ها، به نحوی باعث بی رغبتی این افراد نسبت به حضورشون در جشنواره های آتی میشه در نتیجه سطح رقابت در جشنواره به طور چشم گیری کاهش پیدا میکنه.

از طرفی هم باید هوای وبلاگ نویسان تازه کار رو هم داشت تا به نحوی براشون ایجاد انگیزه بشه.

اما قابل توجه وبلاگ نویسان تازه کار هیچوقت جایزه رو انگیزه خودتون نکنید جایزه در جایگاه دوم قرار داره، چه بسا رسالت قلم ارزشش از همه چیز بالاتره.

– معیارهای ارزیابی وبلاگ ها با توجه به موضوع مسابقه و نوع عملکرد وبلاگ ها چطور بود؟

=خوب بود واقعا” وبلاگ ها طبق ملاکهای ارزیابی بررسی شده بود. حالا یه عده ناراضی هستند حسابشون سوای از ایناست.

– چه توصیه هایی برای ارتقای سطح وبلاگ کسانی دارید که قصد شرکت در مسابقات را دارند؟

=من هم یه زمانی دغدغه رتبه در جشنواره هارو داشتم بعد از کلی شکست به این نتیجه رسیدم که پس از رعایت ملاک های ارزیابی ویژه جشنواره، وبلاگ های رتبه های اول چندین جشنواره مختلف رو دقیق بررسی کردم و از کنار هم قرار دادن نقات قوتشون وبلاگم رو مدیریت کنم.

و از طرفی هم ناگفته نماند یکی دو دوره آموزش تخصصی رو در حوزه اصول مدیریت وب سایت گذرونده ام که قطعا” در این زمینه بی تاثیر نیست.

– در برهه انتخابات بخصوص سه ماه بعد از عید، شور انتخاباتی فراوانی بین فعالان فضای مجازی ایجاد شده بود. به نظر شما این شور و هیجان و اشتیاق حضور از کجا نشأت می گرفت؟

=پایبندی به ولایت و عشق به ایران.

– شما به عنوان وبلاگ نویس نخبه و ممتاز، چه اشکالات و ایراداتی در فرهنگ وبلاگ نویسی و کار وبلاگی مشاهده می کنید؟

=از چندین دیدگاه میشه به این سوال جواب داد.

1-     اولا” عدم حمایت مادی و معنوی مسئولین فرهنگی کشور از وبلاگ نویسان ارزشی موضوعیه که واقعا” یکی از چالش های ما وبلاگ نویسان هستش و شخصا” ترجیح میدم در این باره با هیچ مسئول و مدیر فرهنگی حرفی نزنم ( چون آب در هاون کوفتنه) و از طرفی متاسفانه برخی مدیران ارشد فرهنگی بویی از جنگ نرم در فضای سایبری  و مفاهیم اینچنینی نبرده و همچنان بر عقاید قرون وسطایی خودشون استوار هستند.

2-     دومین موضوعی که شخصا” روبرو شدم باهاش و اینطور متوجه شدم اینه که وبلاگ نویسان رزشی اغلب دنبال این هستند همه چی به اسم شخص خودشون تمام بشه، مثلا” هیچگاه حاضر نیستند یه وبلاگ گروهی راه اندازی کنند و با هم مدیریتش کنند. در مسائلی که تخصص دارند از هم دریغ می کنند. والبته مواردی هم استثنا وجود داره.

3-     سومین مورد خلاء قانون کپی رایت در کشور ایران هست. که متاسفانه جامعه فناوری اطلاعات سالانه ضرر های هنگفتی رو متحمل میشه. نه تنها فقط شرکت ها و موسسات داخلی، بلکه هر شرکت و موسسه ای که در زمینه فناوری اطلاعات و محتوای قابل نشر و کپی برداری با ایران در ارتباط هستش این ضرر متوجهش خواهد بود. چرا؟؟؟

دقیقا” این موضوع در فضای وبلاگستان مشاهده میشه. بگذریم اما یادمون باشه : جایی که قانون نیست وجدان حکم فرماست.(ایمان سلاجقه)

4- قدرتمند کردن پایگاه های اشتراک لینک و پاتوق های وبلاگ نویسان مثل سایت های : “حرف تو” ، “نوبت شما” ، “آزادمهر” و… به نحوی که علاوه بر استفاده وبلاگ نویسان مورد استفاده عامه کاربران اینترنت واقع بشه.

که این کار نیازمند حمایت مالی و تبلیغ و اطلاع رسانی انبوه در حوزه اینترنت می باشد. و از طرفی این پایگاه های استراک لینک و پست همگام با فناوری های روز دنیا حرکت نمی کنند که این موضوع به نحوی باعث کاهش سیطره اثر گذاری محتوا و جذب مخاطب خواهد شد.

– برخی از وبلاگ نویسان جنگ نرم دارای سنّ پایین هستند، ولی انصافاً فعالیت بسیار سطح عالی از خود نشان می دهند، همانند وبلاگ “یاوران ولایت” آقای امینی نسب نوجوان اردبیلی که اتفاقاً از وبلاگ های برتر هم شناخته شدند. این نوجوانان که سرشار از استعداد و ذخیره استراتژیکی جنگ نرم سایبری برای کشور عزیزمان ایران می باشند و واقعاً وجود ایشان مایه امید برای رهبر عزیزمان امام خامنه ای است. به نظر شما به نظر شما چطور می توان دلیل و انگیزه این عزیزان را توصیف نمود؟

=خدمت جناب آقای امینی نسب  عرض ارادت و خدا قوت دارم و برای ایشان عزم و اراده ای پولادین بیش از پیش از درگاه ذات اقدس احدیت مسالت دارم.

وصف انگیزه حضور بی بدیل این سربازان سایبری از حد توان بده خارج هست و خودم رو در جایگاهی نمی بینم که بخواهم این کارو انجام بدم . انشالله که همانطور شهید مرتضی آوینی متولد شد و حکایت سربازان امام خمینی (ره) رو روایت فتح کرد یکی هم این کار رو در حق سربازان سایبری امام خامنه ای مدظله العالی انجام بده. و مطمئنا” همینطور خواهد شد.

فقط  اون چیزی رو که احساس می کنم اینه: عشق به ولایت، عشق به حضرت بقیه الله الاعظم امام مهدی (عج) .

و یکی از دلایلی که بنده قرار گاه سایبری «رسام» رو راه اندازی کردم همین موضوع بود.

(رسام سرواژه : رزمندگان سایبری امام مهدی (عج) هست)

– برای آینده فعالیت های خود در فضای مجازی چه برنامه هایی دارید؟ نیازها و مشکلات شما در این زمینه چیست؟

=در چشم انداز کوتاه مدت :

مدیریت وب سایت قرارگاه سایبری رسام به نشانی : www.Rasaam.Ir و وبلاگ هایی که دارم.

طراحی و ساخت نرم افزار های چندرسانه ای در حوزه های فرهنگی . در این رابطه صاحب سه مقام کشوری در بخش طراحی نرم افزار چندرسانه ای می باشم.

که متاسفانه هیچ حمایتی در این خصوص از سوی نه مسئولین استان کرمان و نه مسئولین کشوری نمیشه.

با توجه به هوشمند سازی مدارس و تغیر محتوای درسی از حالت مکتوب یا سنتی به شیوه الکترونیکی و مولتی مدیا ترجیحا” مدت کوتاهی بر حسب اینکه مرتبط با رشته تحصیلی من هست و من باب انجام وظیفه و علاقه و تجربه طلایی که در این زمینه دارم می خوام توی این زمینه فعالیت کنم. در این خصوص سخت نیاز مند همکاری و همراهی آموزش و پرورش هستم و امیدوارم که این همکاری رو به عمل بیاره.

** اما در دراز مدت: اول اینکه بخشی از وقتم رو صرف خوندن برای کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات می کنم و موضوع دوم رو بنا به دلایلی ترجیح میدم حرفی در موردش نزنم تا موقعش برسه.

فقط از همه دوستان التماس دعا دارم که در این راه موفق بشم و سربلند بیرون بیام.

 انشاء الله وقتش که برسه قطعا” به اطلاع شما هم خواهد رسید.

– عکس العمل طرفداران دو رئیس جمهوری که در سال 88 و امسال 92 منتخب ملّت ما قرار گفتند، مقایسه بفرمایید. (بعد از برگزاری انتخابات و اعلام نتیجه نهایی)

=به نظر من استفاده از واژه بصیرت در این خصوص میتونه کاربرد داشته باشه.

خب… ترجیح میدم به سبک انشا نویسی بگم: من در سال 88 یاد گرفتم اگه یه عده کاندید منتخبشون رآی نیاره میریزن توی خیابون و با آتیش زدن سطل زباله ها و تخریب اموال دولتی و مردم ادعای تقلب در انتخابات رو دارند اون هم با تفاضل چند میلیون رآی….

اما درست 4 سال بعد یعنی در سال 1392 همون گروه کاندید منتخبشون بر حسب اقتصاد رآی میاره!! باز هم میریزند توی خیابون. اما …. اما این دفعه دیگه بخت با سطل های زباله یار بود و این گروه در کمال عطوفت و مهربانی اقدام به شادی و پایکوبی کردند.

از صدای تا عرش رفته جیغ شادی دختران و پسران با روبان های بنفش یا صدای موزیک پخش ماشین های توی خیابون که گوش فلک رو کر کرده  و مانتو ها و لباسهای بنفش و روسری های برباد رفته سرنشینان آنها ، جشن و رقصشان در معابر عمومی شهر که ترافیک های چند ساعتی را ایجاد کرده بود ، از حرفهای توهین آمیزشان به زنان و دختران چادری نمی خوام چیزی بگم…

… و اما گروهی که منتخبشان در همین دوره رآی نیاوره بود فقط نظاره گر این صحنه ها بودند. و سر تسلیم در مقابل مشیت الهی فرود آورده و گوش به فرمان ولایت داده بودند.

از هرچه بگذریم سخن دوست خوشتر است آری: میزان رآی ملت است.

 اینهم انتخاب مردم ایران بود بنا به هر دلیلی، که موجه ترین آن چیزی جز فرار از تنگنای اقتصادی که برخی سران فتنه 88 بوجود آورده بودند نبود.

وظیفه همه ی ما برای حفظ وحدت، احترام به رای مردم و از همه مهمتر رئیس جمهور منتخب است.

و نا گفته نماند که رئیس جمهور منتخب رئیس جمهور همه است. چه کسانی که به او رأی داده اند و چه کسانی که به اوی رأی نداده اند.

– آنچه خود شما از حضور مردم پای صندوق های رأی دیدید، توصیف بفرمایید.

=برخلاف تبلیغات سوءی که دشمن از طریق شبکه های ماهواری، شبکه های اجتماعی، وب سایت ها و وبلاگ ها به عمل آورده بود حضور مردم بسیار پر شور بود. شاهد حضور افرادی بودم که شاید طرز تفکرشون با نظام همسو نبود اما پای صندوقهای رأی حضور پیدا کرده بودند. و واقعا” میشه گفت حضور مردم در صحنه انتخابات، حضوری حماسی بود.

و جا داره به همه ملت ایران که با حضور پرشور خودشان در پای صندوقهای رأی این حماسه بزرگ تاریخی رو آفریدند تبریک بگم، چه بسا اینکه بر دنیا ثابت شده که حماسه آفرینی در خون ایرانی است.

– فکر می کنید فعالیت ها و تلاش های امثال شما فعالان وبلاگ نویس در عرصه جنگ نرم مجازی، تا چه حدّ در افزایش مشارکت مردمی تأثیر داشت؟

=قطعا بی تاثیر نبوده، نمی تونم بگم چقدر، اما از نظرات برخی کاربران به تعدادی از پست های وبلاگم بگم که سرشاز از حرف های نامربوط به اینجانب و … بود  میشه نتیجه گرفت همون طور که این مطالب باعث عصبانیت برخی افراد جریان انحرافی میشه، قطعا” به ذائقه کاربران هم ممکنه خوش بیاد و تاثیر گذار باشه.

– به نظر شما دلیل انتخاب رئیس جمهور منتخب توسط اکثریت ملت چه بوده است؟

=اون چیزی که بنده از سر کنجکاوی از مردم پرسیدم حالا چه دانشجو، راننده تاکسی، کارمند و… اکثریت به خاطر فرار از تنگنای اقتصادی بود که قبلا هم بهش اشاره کردم بود.

و چیزی هم جز این نیست. شاهنامه آخرش خوش است.

– تحلیل شما از عملکرد دو جریان سیاسی اصولگرایی و اصلاح طلبی در انتخابات امسال چیست؟

=جریان اصول گرایی با غروری کاذب به میدان سیاست آمده بود و هر 4 کاندید مدعی ریاست جمهوری بودند و هیچکدوم حاضر به کناره گیری نشدند، حتی برای مصلحت مردم.

در نتیجه انتظار شکست برای جریان اصول گرایی می رفت. و این شکست تلنگری بود برای بیدار شدنشان.

اما اون چیزی که آقای دکتر روحانی بهش اشاره می کردند و در جاهای متعدی خوندم و رسانه های بیگانه هم گاها” اعلام می کردن حزب میانه روی  دکتر روحانی بود.

و اما یکی از دلایل انتخاب شدن ایشون حمایت برخی شخصیت های مرتبط با نظام سرمایه داری بود.بگذریم…

در کل پیروز انتخابات به فرموده امام خامنه ای مدظله العالی مردم هستند.

آیا شما معتقدید در این انتخابات اصولگرایان شکست خوردند، چه عواملی را در این امر مؤثر می دانید؟

قاطع نمی تونم بگم، اما ظاهرا که همین طور بوده و دلیلی جز عدم اتحاد و همبستگی نیست.

-مردم ما چطور ترفندهای دشمنان در این انتخابات را نقش بر آب کردند؟

=با حضور پرشور خودشون در پای صندوق های رأی. فقط با یک بند انگشت، به همین سادگی.

– انتخابات چه نقشی در ارتقای بینش سیاسی مردم ما دارد؟

=اتفاقاتی که در گذر تاریخ می افته قطعا” چهره واقعی برخی مسئولین رو آشکار میکنه که نمونه بارز اون در فتنه سال 88 به وقوع پیوست. و اتفاقاتی که در حواشی انتخابات می افته باعث پایبندی هرچه بیشتر مردم نسبت هر روز بیش از پیش به نظام جمهوری اسلامی هست.

– انتخابات ایران بر مردم منطقه و کشورهای اسلامی که تحولات کشور ما ایران را پیگیری می کنند، چه تأثیری دارد؟

=چهره سیاسی ایران در منطقه به دلیل فتنه ها و حوادث حاشیه ای انتخابات 88  کمی دچار تزلزل و ضعف شده بود که با حضور پرشور مردم در پای صندوق های رأی و برگزاری انتخابات 92 در فضایی به دور از فتنه و اغتشاش باعث  بهت و حیرت مردم کشورهای عربی و دیگر کشورها شد، تا جایی که فریاد دموکراسی خواهی و سرزنش اونهارو بر سر حاکمانشان به شدت بر انگیخت.

بله این هدف انقلاب ماست، ما فقط برای خودمان کار نمی کنیم مهمترین مسئله امروز تثبیت نظام جمهوری اسلامی است که حضرت امام خمینی (ره) در 22 بهمن 1358 فرمودند: «ما انقلابمان را به تمام جهان صادر می کنیم» و اکنون شاهد تحقق این امر مهم نیز هستیم.

حمایتی که جمهوری اسلامی ایران از مظلومان و محرومان جهان میکنه و الگوبرداری هایی که از انقلاب اسلامی شده نشان از حقانیت انقلاب اسلامی و دموکراسی بودن آن در بین سایر کشور های جهان است.

صدور انقلاب يعني صدور فرهنگ انسان ساز اسلام و صدور صفا و خلوص و تكيه بر ارزش‌هاي انساني. ما به اين كار و انجام اين وظيفه افتخار مي‌كنيم. اين راه انبياست و ما اين راه را بايد ادامه دهيم.

همچنین کشورهای بیگانه ای چون آمریکا انتظار برگزاری چنین انتخاباتی رو در ایران نداشتند تنها پس از گذشت 16 روز وقوع این حماسه، سخت درمانده و از شدت خشم کنگره ایالات متحده آمریکا تحریم های تازه ای را علیه ایران تصویب می کند که این نشان از ناکامی آنها از ایجاد اخلال در برگزاری انتخابات ایران است.

-با تشکر از شما که وقتتان را در اختیار ما قرا ردادید، لطفا در پایان طبق روال مصاحبه های سایت، در مقابل هر کلمه، اولین کلمه یا عبارتی که به ذهنتان آمد را بگویید:

رمز پیروزی ملت: وحدت، اطاعت از ولایت

حماسه های پایداری:حضور، جهاد، حماسه

سید علی خامنه ای:جان و دل عاشقان نذر رضای ولی/ نذر علمدار عشق حضرت سید علی

ایرج امینی نسب:سرباز سایبری

مرسی:اخوان المسلمین

حسن شحاته:نیمه شعبان خونین

انگشت جوهری:خاری به چشم دشمنان

اوباما بعد از انتخابات ایران:روانی شد

رأی باطله:منزوی

قوچان نژاد:بانی ورود ایران به جام جهانی

حمید علیمی:بین الحرمین

احمدی نژاد: رئیس جمهوری که ایران نظیرش را نخواهد دید

در پایان جا داره از همه عزیزان و دست اندر کاران وب سایت “نوبت شما” تشکر کنم و خداقوت بگم.

سلامتی و تعجیل در فرج حضرت بقیه الله الاعظم امام مهدی (ع)، سلامتی و طول عمر باعزت برای امام خامنه ای، رهایی مسلمانان و محرومان جهان از بند نظام سلطه و آرزوی توفیق روز افزون برای همه مردم ایران از درگاه ذات اقدس احدیت مسألت دارم.

جانم فدای رهبرم خامنه ای

ایمان سلاجقه

اگر موفق باشي دوستانی دروغين ودشمنانی حقيقي خواهي يافت.

ولي موفق باش.

آنچه را در طول ساليان سال بنا نهاده اي شايد يک شبه ويران کنند.

ولي سازنده باش.

بهترين هاي خود را به دنيا ببخش حتي اگر هيچ گاه کافي نباشد

ودر نهايت مي بيني