ژوئن 26, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

آزادی انتخابات

نوبت شما به نقل از وبلاگ (ولایت): ای کاش ذره ای از بصیرت شمارا داشتم آقا جان. چه زیبا مسیر فتنه انگیزی جدید را نشان می دهید. ما خوشبختیم که راهنمایی چون شما را داریم.
52

ای کاش ذره ای از بصیرت شمارا داشتم آقا جان. چه زیبا مسیر فتنه انگیزی جدید را نشان می دهید. ما خوشبختیم که راهنمایی چون شما را داریم.

۳۳ سال پر اقتدار را سپری نموده ایم. انواع انتخابات را برگذار نمودیم از رأی (آری-نه) تا انتخابات نمایندگی مجلس سال پیش. روز به روز بر آمار شرکت کننده افزوده شد و کماکان رو به رشد است

چه چیز منجر می شود که مشارکت مردم فراگیرتر و پرشور تر باشد؟ آیا دموکراسی نیست؟ ما همچون امرزیکا و غرب لاف دموکراسی نمی زنیم بلکه بواسطه اسلام می بایست حقیقت دموکراسی را فریاد بزنیم. همانطور که حضرت آقا فرمودند: هیچ کجای دنیا انتخاباتش آزادتر از انتخابات ایران نیست.

۱-تبلیغات آزاد ۲- بیان نظرات و عقیده ها ۳ تآیید نامزدها و برگزاری انتخابات توسط افرادی شایسته که خود نیز برگزیده مردمند ۴-حضور آزادانه و بلا اجبار مردم در جریان تبلیغات و انتخابات ۵-هر نفر یک رأی (چه رهبر و چه کشاورز. چه سیاستمدار و چه اقتصاددان. چه استاد و چه دانشجو و …) و بسیاری دلایل دیگر همه و همه مصداق های آزادی انتخابات است. حال چرا برخی آقایان که اتفاقآ خود زمانی با رأی آزاد همین مردم مسندی را در اختیار داشتند امروز لاف آزادی طلبی می زنند، من و شما بخوبی می دانیم. وقتی منافع من در خطر باشد، وقتی فرزندانم بر روی لبه تیغ نفرت ردم گام بردارند، وقتی خمیر مایه سرمایه های ظاهری و معنوی من در مزان اتهام باشد، وقتی راه دررویی نداشته باشم، وقتی توهم مرشد بودن مرا در بر بگیرد و من مصداق بارز فردی در حال غرق شدن باشم که حاضرم دست به دامان هر چیزی شوم تا نجات پیدا کنم، مسلم است که به دنبال تشویش اذهان عمومی هستم. آقای هـ خواهی دید که مردم ما باهوش تر از تواند.

فقط نمی دانم؛ نمی دانم چرا برخی همچنان به دنبال شکست خوردگان انتخابات پیشین هستند. چرا باز هم سخن بیگانگان در زبان انها رقاصی می کند. این کاملا! مشخص است که شکست خوردگان انتخابات دور پیش به دنبال توجیه شکست خود در غالب بیان عدم وجود آزادی در انتخابات هستند. چرا خواص تلاش در روشن ساختن اذهان نمی کنند. چرا دستها روی دست است. مردم عزیز ما طالب دانستنند.

شاخص ما برای شناخت راه از بی راه:

۱) دستورات و سخنان ولایت فقیه که تنها راه نجات بوده و باید در آن مسیر گام برداشت.

۲) موضع گیری دشمن و رسانه های آن که همواره باید عکس آن حرکت نمود.

۳) دارا بودن اطلاعات صحیح و بروز.

آزادی غربی

منظور غرب از آزادی چیست؟ کدام اقدام غرب آزادانه بوده که امروز داعیه آن را دارد؟ آیا انتخابات امریکا و انگلیس و فرانسه و غرب آزاد است؟ این چه آزادی است که فقط دو نفر از دو حزب کاندیدا شده و سرانجام ىأی همواره مشخص است؟ این چه آزادی است که در صورت پیروزی هر نفر خروجی سیاست ها (اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و …) یک نظر است که از بیرون القا می شود؟ برای مثال فرانسه تفاوت سارکوزی و اولاند فقط در تفاوت قیافه و همسر است نه چیز دیگری!

متأسفانه امروز صدای دشمن از گلوی دوستان سابق انقلاب خارج می شود!! این همان فتنه جدید است. دشمن فهمیده که خود ما را حریف نیست لذا از طریق دوستان وارد می شود. دشمن همچون گرگی در لباس میش دوستان نظام وارد معرکه شده و هل من مبارز می طلبد. ما از اُشتلم های شما نمی ترسیم، باز هم جواب می دهیم، محکم تر از قبل. منتظر ما سر صندوق های رأی ریاست جمهوری باشید.