ژوئن 26, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

موبایل فروشی که در شاهرود به جراحی زیبایی بانوان مشغول می باشد !!

نوبت شما به نقل از (شاهوار نت): …   جدیداً آقای دکتر بسیار نازنین و با کمالات و کاردرستی  در زمینه زیبایی در شهرستان  شاهرود مطب  زده اند و دم و دستگاهی درست نموده اند ..
index

چند روز پیش در شماره 115 دو هفته نامه ظفر مطلبی با عنوان “دانشجوی حقوق یا متخصص زیبایی ” منتشرگردید در این گزارش  به آقازاده ای  اشاره شده که علیرغم  نداشتن هیچ تخصصی د رمورد جراحی زیبایی بسیاری از امور مربوط به این امر را به تنهایی انجام میدهد از آنجائیکه پیشترجزئیات دیگری از این فرد از طرق مختلف به گوشمان رسیده بود قسمتی از مطلب هفته نامه ظفر به همراه جزئیات جدید تری  از اقدامات این فرد را برای اطلاع دستگاههای نظارتی ذکر می کنیم :

 

چند روز پیش در شماره 115 دو هفته نامه ظفر مطلبی با عنوان “دانشجوی حقوق یا متخصص زیبایی ” منتشرگردید در این گزارش  به آقازادهای  اشاره شده که علیرغم  نداشتن هیچ تخصصی د رمورد جراحی زیبایی بسیاری از امور مربوط به این امر را به تنهایی انجام میدهد از آنجائیکه پیشترجزئیات دیگری از این فرد از طرق مختلف به گوشمان رسیده بود قسمتی از مطلب هفته نامه ظفر به همراه جزئیات جدید تری  از اقدامات این فرد را برای اطلاع دستگاههای نظارتی ذکر می کنیم :

مطلب زیر عیناً از هفته نامه ظفر  گرفته شده است :

…   جدیداً آقای دکتر بسیار نازنین و با کمالات و کاردرستی  در زمینه زیبایی در شهرستان  شاهرود مطب  زده اند و دم و دستگاهی درست نموده اند بماند که کارشان هم الحق درست است ولی یک دستیار جوان و پرشور و علاقه  به حرفه مقدس زیبا نمودن خانمها دارند که همان شاهزاده ایست که تعریفش را کردم . از دوستان راجع به ایشان و کمالاتشان شنیدم و مشتاق بودم خودش را هم ببینم .

کارش حرف ندارد قبل از پزشک ، بیمارخانمش را معاینه می کند و خوب زوایارا برانداز می کند و کارش هم حرف ندارد .

باورکنید همه مشتریها یی که دکتر جراحی فرمودند ، ایشان معاینه و پانسمان لیفتینگ (کشیدن پوست ) ،سفت کردن سینه ، شکم افتادگی و بلانسبت کجا و کجا را انجام دادند و بوتاکس (برجسته کردن لبها ) و از بین بردن چروک و خط لبخند و خط اخم صورت را انجام دادند از کارش الحق تعریف کردند و خداییش کار او را در نوع خودش بی نظیر می دانند .

نکته اینجاست که این آقا دانشجو، حقوق می خواند و هنوز ترمهای ابتدایی هستند و قبلا ً مدرکی در زمینه زیبایی نگرفته اند و یافته ها و آموخته هایشان صرفا ً از جناب دکتر می باشد ، اما همه میدانند که پزشک امین مردم است و فقط اوست که حق معاینه بیمار را دارد حداقل به خاطر سوگند نامه پزشکیش حقوق بیمارانش را می بایست حفظ کند .

یافته ها حکایت از این داشتند که طرف آقا زاده است !! و دمش خیلی کلفت !!! و قبلا ً هم به شغل موبایل فروشی مشغول بوده اند ، حالا که سر از اینجا در آورده اند و اتفاقاً کارشان خوب گرفته و کلی کیا و بیا پیدا کرده اند در عجبم چرا با این پول و پارتی و سرشناسی !! اقلابه جای حقوق ،  خوب درس پرستاری می خواندند یا مثل دیگران مدرکی می خریدند تا اینهمه حرف و حدیث پشت سر این بنده خدا نباشد و خانمها که از عملکرد و راندمان کار راضی هستند حداقل از مدرک و حرفه او هم راضی باشند .

غرض این همه داستان بافتن ولایی کشیدن توی خاکی فقط این بود که مردم ما در دوره امروز جامعه حق دارند به جای حاجی سلمانی ها از دکتر ها و پرستارها کمک بگیرند و اگر مواردی خلاف اصول و اخلاق حرفه ای مشاهده نمودند جایی برای مطرح نمودن آن بیابند .

 

جزئیات جدید از این موبایل فروش که به فرد معروفی در جراحی زیبایی بانوان  مبدل گردیده !!

شنیده شده  که این بنده خدا قبل از اینکه به این شغل (جراحی زیبایی ) روی بیاورند  درسر نبش  یکی از خیابانهای بالاشهر شاهرود ( خیابان ش) یک فروشگاه موبایل  داشته اندومدرک تحصیلی ایشان دیپلم بوده است .

*** تابلوی مغازه موبایل فروشی این آقا زاده به همراه نام ایشان  هنوز هم در سردر این مغازه خودنمایی می کند و نام موبایل فروشی ایشان نیز، هم نام کلمه اول یکی از هفته نامه های معروف استان سمنان می باشد .

 نقل کرده اند که آشنایی ایشان با دکترمتخصص  از یک رستوران بین راهی شروع شده است (رستورانی که  بیشتر رانندگان کامیونهای خارجی به آن رفت و آمد داشته اندو در آنجا به استراحت و…مشغول بوده اند  ) لذا جهش در زندگی این بنده خدا از اینجا شروع می شود .

شنیده شده  که در مطلب این متخصص ( یک آپارتمان واقع در کوچه ای که از خ 22بهمن منشعب شده) می باشد بجز خود دکتر یک منشی خانم وجود داردو این آقا زاده .

البته تاکید شده که این منشی خانم هیچ کاره است و همه کارها دست این آقا زاده می باشد .

در جواب خانمهایی که برای گرفتن وقت نزد این آقا زاده می روند تکیه کلام او اینست ” دکتر با من ” شما  اکی باشید من دکتر رو اکی می کنم .” دکتر با من ”

تمامی هزینه های عمل نیز باید با این آقا زاده هماهنگ شود وحتی وقت دکتر را نیز این آقا زاده تنظیم میکند .

حتی گفته شده است در برخی روزها که تعطیل می باشد و کلیه مطبهای داخل ساختمان  بسته می باشد این آقازاده در ساعتهای آخر شب به پذیرش بیماران خانم مشغول می باشد و شنیده شده که برخی عملهای خانمها در نیمه شب مانند ساعت 2و یا 3 نیمه شب نیز در این مطب انجام میشود.

همچنین تاکید شده است که این آقا زاده خیلی از اعمال جراحی را که دکتر باید انجام دهد خودش به تنهایی انجام میدهد .

می گویند قبل از اینکه دکتر بیاید (در برخی موارد  یک ساعت قبل ) این آقا زاده مراجعه کنند خانم را در مطب آماده می کند و زمانی که عمل زیبایی قرار است انجام شود (دربرخی عمل ها ) بیمار را بیهوش می کنند و درب اطاق را نیز بطورکامل می بندند و عمل در پشت دربهای بسته انجام می شود .

در برخی موارد نیز گفته شده که این آقا زاده در جلوی مراجعین در صحبت با برخی خانها حرفهایی به زبان می آورد و یا اعمالی انجام میدهد که شرم و حیا مانع از نوشتن آنها در اینجاست .

با توصیفات فوق و با توجه به اینکه از نظر پرستاران خانم محدودیتی در شهرستان شاهرود  وجودندارد چرا باید همچین فردی که هیچ تخصصی در امور پزشکی وجراحی زیبایی ندارد در این حد دست و بالش برای معاینه و عمل بیماران باز باشد ؟ اگرخدایی نکرده بخاطر تخصص نداشتن این فرد در حین عمل برای بیماران  اتفاق ناگواری رخ دهد چه کسی پاسخگو خواهد بود ؟ نقش ارگانهای نظارتی در این بین چه می شود ؟ آیا انجام عمل جراحی همراه با بیهوشی در یک روز تعطیل و در یک آپارتمان کاملا خلوت در نیمه های شب مجاز می باشد ؟

آیا باتوجه به نوع فعالیت این پزشک متخصص (جراحی زیبایی زنان )، و این همه آزادی عمل به یک دستیار مرد ، دستیار وی از لحاظ اخلاقی  نباید مورد تأئید مراجع ذیصلاح قرا رگیرد ؟