آگوست 12, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

پیام تبریک احمدی‌نژاد به حسن روحانی

نوبت شما به نقل از وبلاگ ” سپاه سایبری جمهوری اسلامی ایران ” نوشت:

محمود احمدي‌نژاد، رئيس جمهور ايران، پيروزي حسن روحاني را در يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري ايران تبريک گفت.
احمدي‌نژاد، شامگاه شنبه (25 خرداد) در پيام تبريک خود به حجت الاسلام و المسلمين حسن روحاني، هفتمين رئيس جمهور منتخب ايران، گفت: اميدوارم با قدرشناسي از عواطف و اعتماد ملت عزيز فرصت خدمتگزاري و تلاش براي استقرار عدالت و آباداني کشور بيش از پيش مهيا گردد.
وي همچنين “رويداد مهم انتخابات بيست و چهارم خرداد نود و دو” را به ملت شريف، مقام معظم رهبري تبريک گفت و ابراز اميدواري کرد: با همبستگي و تلاش گسترده‌تر، اميد دستيابي به مطالبات تاريخي ايرانيان در رسيدن به جامعه سعادتمند و استقرار حکومت عدل جهاني روز به روز عميق‌تر و بيشتر شود.
متن اين پيام به شرح زير است:

بسمه تعالي
اللهم عجل لوليک الفرج و العافيه و النصر و اجعلنا من خير انصاره و اعوانه و المستشهدين بين يديه

ملت عزيز و آرماني ايران در طول تاريخ با باوري عميق به دنبال استقرار حق و عدالت در جهان بوده است و در هر فراز، متناسب با شرايط و مقتضيات، تصميمات سرنوشت‌ساز گرفته است.

رويداد مهم انتخابات بيست و چهارم خرداد نود و دو را به ملت شريف، مقام معظم رهبري و منتخب محترم ملت تبريک مي‌گويم.

اينجانب همواره به ظرفيت‌هاي عظيم و بي‌پايان ملت ايران براي ايجاد تحول و تعالي عميقاً باور داشته و معتقدم که توانمندي‌ها و استعدادهاي ذاتي و شگرف ملت ايران بسيار بالاتر و بيشتر از فرصت‌هاي پديد آمده بوده است.

معتقدم با اعتماد و باور به ملت ايران و احترام به سلايق و علايق گوناگون مي‌توان همه قله‌هاي افتخار را فتح کرد و کشور را در بالاترين سطح از رفاه و پيشرفت جهاني قرار داد و همه آروزها و آرمان‌ها را محقق کرد.

اميدوارم با همبستگي و تلاش گسترده‌تر، اميد دستيابي به مطالبات تاريخي ايرانيان در رسيدن به جامعه سعادتمند و استقرار حکومت عدل جهاني روز به روز عميق‌تر و بيشتر شود.

ضمن تبريک مجدد به جناب حجت الاسلام و المسلمين آقاي حسن روحاني که مورد اعتماد اکثريت ملت قرار گرفته‌اند اميدوارم با قدرشناسي از عواطف و اعتماد ملت عزيز فرصت خدمتگزاري و تلاش براي استقرار عدالت و آباداني کشور بيش از پيش مهيا گردد.

از همه علاقه‌مندان به سرافرازي ايران انتظار دارد که در تمام فرصت‌ها رييس جمهور و دولت منتخب را براي پيشبرد هر چه بهتر امور ياري رسانند.

اينجانب و دولت خدمتگزار تا آخرين لحظات مسئوليت همچون روز اول به وظايف خود به طور جدي عمل خواهيم کرد.

از خداوند منان عزت، رفاه و سلامت همه مردم و همه ملت‌ها را در سايه عنايات امام عصر(عج) مسئلت دارم.

خادم ملت ايران
محمود احمدي نژاد