پیام تبریک احمدی‌نژاد به حسن روحانی

نوبت شما به نقل از وبلاگ ” سپاه سایبری جمهوری اسلامی ایران ” نوشت:

محمود احمدي‌نژاد، رئيس جمهور ايران، پيروزي حسن روحاني را در يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري ايران تبريک گفت.
احمدي‌نژاد، شامگاه شنبه (25 خرداد) در پيام تبريک خود به حجت الاسلام و المسلمين حسن روحاني، هفتمين رئيس جمهور منتخب ايران، گفت: اميدوارم با قدرشناسي از عواطف و اعتماد ملت عزيز فرصت خدمتگزاري و تلاش براي استقرار عدالت و آباداني کشور بيش از پيش مهيا گردد.
وي همچنين “رويداد مهم انتخابات بيست و چهارم خرداد نود و دو” را به ملت شريف، مقام معظم رهبري تبريک گفت و ابراز اميدواري کرد: با همبستگي و تلاش گسترده‌تر، اميد دستيابي به مطالبات تاريخي ايرانيان در رسيدن به جامعه سعادتمند و استقرار حکومت عدل جهاني روز به روز عميق‌تر و بيشتر شود.
متن اين پيام به شرح زير است:

بسمه تعالي
اللهم عجل لوليک الفرج و العافيه و النصر و اجعلنا من خير انصاره و اعوانه و المستشهدين بين يديه

ملت عزيز و آرماني ايران در طول تاريخ با باوري عميق به دنبال استقرار حق و عدالت در جهان بوده است و در هر فراز، متناسب با شرايط و مقتضيات، تصميمات سرنوشت‌ساز گرفته است.

رويداد مهم انتخابات بيست و چهارم خرداد نود و دو را به ملت شريف، مقام معظم رهبري و منتخب محترم ملت تبريک مي‌گويم.

اينجانب همواره به ظرفيت‌هاي عظيم و بي‌پايان ملت ايران براي ايجاد تحول و تعالي عميقاً باور داشته و معتقدم که توانمندي‌ها و استعدادهاي ذاتي و شگرف ملت ايران بسيار بالاتر و بيشتر از فرصت‌هاي پديد آمده بوده است.

معتقدم با اعتماد و باور به ملت ايران و احترام به سلايق و علايق گوناگون مي‌توان همه قله‌هاي افتخار را فتح کرد و کشور را در بالاترين سطح از رفاه و پيشرفت جهاني قرار داد و همه آروزها و آرمان‌ها را محقق کرد.

اميدوارم با همبستگي و تلاش گسترده‌تر، اميد دستيابي به مطالبات تاريخي ايرانيان در رسيدن به جامعه سعادتمند و استقرار حکومت عدل جهاني روز به روز عميق‌تر و بيشتر شود.

ضمن تبريک مجدد به جناب حجت الاسلام و المسلمين آقاي حسن روحاني که مورد اعتماد اکثريت ملت قرار گرفته‌اند اميدوارم با قدرشناسي از عواطف و اعتماد ملت عزيز فرصت خدمتگزاري و تلاش براي استقرار عدالت و آباداني کشور بيش از پيش مهيا گردد.

از همه علاقه‌مندان به سرافرازي ايران انتظار دارد که در تمام فرصت‌ها رييس جمهور و دولت منتخب را براي پيشبرد هر چه بهتر امور ياري رسانند.

اينجانب و دولت خدمتگزار تا آخرين لحظات مسئوليت همچون روز اول به وظايف خود به طور جدي عمل خواهيم کرد.

از خداوند منان عزت، رفاه و سلامت همه مردم و همه ملت‌ها را در سايه عنايات امام عصر(عج) مسئلت دارم.

خادم ملت ايران
محمود احمدي نژاد

درباره

کلیک کنید

بیت کوین در آینده و ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده

محققان دانشگاهی در دانشگاه تگزاس حداقل نیمی از افزایش بیت کوین را به قیمت پائین ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *