نوامبر 28, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

فضا بس ناجوانمردانه مسموم است!

نوبت شما به نقل از وبلاگ ” پرنده گراف ” نوشت:

قالیباف دزده…! ضد ولایته…! نون رو به نرخ روز میخوره…! آدم دو دره بازیه…! تکنوکراته…! باند بازه…! و …
http://s4.picofile.com/file/7800307525/ghalibaf1.jpg
اینها همه تهمت ها و بهتان هایی هست که امروزه دکتر قالیباف رو احاطه کرده. البته در نظام مقدس جمهوری اسلامی هر کسی بهتر باشه، بیشتر مورد حمله قرار می گیره. این یک مسئله عادیه و از قدیم گفتن “دشمن کارش دشمنیه” ولی ناراحتی ما از اینه که این تهمت ها بیشتر از جانب هواداران دکتر جلیلی داره انجام میشه! البته با توجه به شناختی که از ایشون داریم، مطمئناً همه این ها یک عمل سلیقه ای از جانب عده ای هوادار تند خو و دو آتیشه است.
حضرت علی (ع) خطاب به کوفیان سست بنیاد که برای جنگ با شامیان ایشان را یاری نمی کردند، فرمود: شامیان در باطل خود متحد و یکپارچه اند ولی شما در حق خود پراکنده اید.
امروزه اطلاح طلبان در عقیده پر از اطلاح خود متحدند ولی اصول گرایان در اصول خود متفرق!
روزی می گفتند آیت الله بهجت، آیت الله قاضی، آیت الله طباطبایی و … دارای چشم برزخی هستند و میتوانند باطن افراد را بشناسند ولی امروز خدا رو شکر اکثر ملت ما دارای چشم برزخی شدند و تشخیص میدهند که دکتر جلیلی بسیار انسان با تقوایی است و دکتر قالیباف در باطن اینگونه نیست! ما باید عملکرد ها و گذشته ها رو بررسی کنیم، میگویند دکتر قایباف در شهرداری دزدی کرده، جالب اینجاست یه عده هم میگویند سندهاش هم هست. حالا سوال اینجا پیش میاد، شورای نگهبان این سندها رو نداره؟!! می گویند در فتنه موضع گیری نکرده ولی در اینجا جواب دکتر قالیباف رو در میتونید در مورد این مسئله بخونید.
امید است که اصول گرایان شرایط کشور را درک کرده و با یکدیگر متحد شوند تا جناح مقابل را مغلوب کنند!
به امید ایران سربلند