فوریه 5, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

نقش معلمین و دانش آموزان در خلق حماسه سیاسی

نوبت شما به نقل از وبلاگ ” معلم حماسه ساز،ویژگی ها و وظایف ” نوشت:

اكنون كه ملت سلحشور و سرافراز ایران اسلامی در آستانه ی امتحانی دیگر برای تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهان اسلام قرار گرفته است ، حضور با بصیرت و حداكثری جامعه فرهنگیان خصوصا معلمین و دانش آموزان واجد شرایط در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری در كنار سایر اقشار بیدار و ولایت مدار ایران اسلامی ، برگ زرین دیگری بر افتخارات و دستاوردهای انقلاب اسلامی خواهد افزود.

معلمین حماسه ساز در کنار دانش آموزان علاوه بر مشاركت در برگزاری انتخابات به لحاظ مرجعیت و تأثیرگذاری ، نقش مؤثری در فراهم آوردن حضور حداكثری آحاد مردم در انتخابات دارند .
نیروهای فرهیخته آموزش و پرورش با دقت و مدیریت خود در جامعه می توانند دست اندرکاران برگزاری انتخابات شوراها و ریاست جمهوری را یاری کنند.حضور پرشور دانش آموزان در انتخابات سبب نقش بر آب شدن نقشه های دشمنان میشود؛زیرا امروزه دشمنان برای رسیدن به خواسته های خود با توطئه های فراوان خواهان جلوگیری از برگزاری پرشور انتخابات اند.
با وجود این دسیسه ها و توطئه ها مردم شریف و آگاه ایران به خواسته های آنان تن نمی دهند.همچنین با وجود این،باید افزایش سطح آگاهی جوانان را درر دستور کار قرار داد.
حضور و مشارکت گسترده دانش آموزان واجد شرایط در انتخابات باعث ایجاد ترس و واهمه در دل دشمنان خواهد شد.