نوامبر 28, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

سردار نقدی:کاندیدایی که به دشمن امتیاز می‌هد اصلح نیست

نوبت شما به نقل از وبلاگ ” سپاه سایبری جمهوری اسلامی ایران ” نوشت:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امتیاز دهی به دشمن برای کاستن از عصبانیت او از اصولی است که اگر کاندیدایی رعایت نکند اصلح نیست.

سردار نقدی – نوبت شما

سرتیپ محمدرضا نقدی امروز در هیات عاشقان ولایت که با حضور هزاران نفر از بسیجیان ساری در حسینیه عاشقان کربلا برگزار شد، بیان داشت: پیشرفت شگفت انگیز اسلام در جهان و پیشرفت های خیره کننده ایران اسلامی مرهون پیروی از راه امام خمینی (ره) است.

 
وی در بیان موفقیت ها و ناکامی های انقلاب افزود: تمامی موفقیت ها ریشه در اطاعت از امام خمینی(ره) داشته و ناکامی های ما نیز نتیجه عدم درک صحیح و اجرای ناقص رهنمودهای ایشان می باشد و امروز نیز پرچم هدایت در دستان آسمانی مقالم معظم رهبری می باشد.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با یادآوری فرموده رهبر انقلاب که سه اصل خداباوری، مردم باوری و خود باوری را بعنوان ارکان اصلی تفکر تمدن ساز امام خمینی(ره) برشمردند، تصریح کرد: امام(ره)، خدا را به معنای واقعی باور داشت و قدرت او را فوق همه قدرت ها می دانست؛ بنابراین از مبارزه با آمریکا در سال هایی که تمام مولفه های قدرت در اوج اقتدار و عظمت بود، نهراسید و فرمود: آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
 
نقدی به اصل خودباوری امام(ره) اشاره کره و گفت: امام راحل، ظرفیت های عظیمی را که خدا در وجود انسان نهاده با خودسازی بارور کرد و از خود، یک انسان متوکل به خدا و شجاع و نترس از هر قدرتی ساخت، که کلام و گفتارش در اعماق جان ها نفوذ کرده و هیمنه پوشالین استکبار را به لرزه انداخت.
 
وی مردم باوری امام(ره) را در نوع خود بی نظیر دانست و بیان داشت: امام امت به دلاوری و روحیه مبارزه گری و وفای به عهد مردم ایران اطمینان داشت؛ بنابراین با توکل به خدا و اعتماد به ظرفیت های عظیم مردمی، شجاعانه مقابل آمریکا ایستاد.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رهبر انقلاب نیز راه امام راحل را با همان صلابت پیش برد که امروز با ایرانی قدرتمند و توانمند در همه عرصه های دفاعی، علمی، صنعتی، امنیتی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی مواجه هستیم.
 
نقدی با اشاره به انزوای آمریکا و شکست او در تمامی مولفه های قدرت، تصریح کرد: بسیجیان بر طریق نورانی امام خمینی (ره) که مسیر سعادت را پیش روی ملت گشوده است، پایبند بوده و بسیج مروج گفتمان امام خمینی (ره) می باشد نه حامی این و آن کاندیدا.
 
وی افزود: بسیج حامی اندیشه و تفکر امام امت است؛ بنابراین از هر کسی که آن فکر را دنبال کند حمایت کرده و در مقابل هر که با این راه مخالفت کند، خواهد ایستاد.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین مذاکره و سازش و تعامل با آمریکا را عقب نشینی از راه امام(ره) دانست و تاکید کرد: کسی که تصور می کند حل مشکلات در گرو امتیاز به دشمن است خداباور نبوده و تصورش این است که قدرت شیطان بیش از قدرت خداست.
 
نقدی ادامه داد: کسی که تصور می کند برای حل مشکلات کشور باید مبارزه با آمریکا را کنار گذاشت، به مردم اعتماد نداشته و اراده ملت مقاوم و شجاع ایران را دست کم گرفته است.
 
وی با این بیانکه اگر کسی قدرت خدا را باور داشته و مردم ایران را بشناسد نه تنها موانع اقتصادی؛ بلکه مشکلات عظیم تر را از میان برخواهد داشت، گفت: بدون کمترین سستی در مبارزه با شیطان بزرگ و ذره ای عقب نشینی از اصول و مواضع انقلابی می توان کشور را پیش برد.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفتمان امام خمینی(ره) را زیر ساخت انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: بنای این گفتمان، مبارزه با ظلم و کفر و نماد اصلی آن آمریکاست نه تعامل و نه مذاکره و بسیجیان نیز که مروج این تفکر هستند تا آخر بر این میثاق پایبند و استوار خواهند ماند.
 
نقدی بسیج را حامل گفتمان ناب امام(ره) خوانده و خطاب به رسانه های استکباری که از ترویج مستند و مستدل این گفتمان بر آشفته اند، تاکید کرد: دشمنان، بسیج را متهم به طرفداری از بعضی کاندیداها می کنند، حال آنکه ادعای حمایت سازمان بسیج از یک کاندیدا دروغ محض است.
 
وی تکلیف بسیج را ترویج گفتمان ولایت دانست و افزود: بسیج رکن اساسی نظام بوده و حامی و مدافع هیچ کاندیدایی نمی باشد و جایگاه و ارزش بسیج بسیار بالاتر و مهمتر از آن است که خرج رای آوردن این و آن کاندیدا شود.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در حرم مطهر امام (ره)گفت: تقبیح و خودداری کاندیداها از سیاه نمایی وضع کشور و امتیاز دهی به دشمن برای کاستن از عصبانیت او؛ از اصول اساسی است که اگر کاندیدایی رعایت نکند نه تنها اصلح نبوده؛ بلکه از نظر مردم، مردود خواهد بود.
 
نقدی در پایان با تاکید بر موضع رهبر انقلاب مبنی بر اینکه رای به هر یک از این هشت کاندیدا رای به نظام و اعلام اعتماد به نظام انتخاباتی کشور است، خاطرنشان کرد: به برکت انفاس قدسی ولایت و بصیرت عمیق و هوشمندی امت، با شکوه ترین حضور حماسی و پرشور را در 24 خرداد شاهد خواهیم بود که از جمله نتایج آن نزدیک شدن بیش از پیش نظام سلطه به شکست نهایی خواهد بود.