آگوست 18, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

فرازهایی از سخنان حضرت آیت ا… خامنه ای پیرامون فرد اصلح برای تصدی پست ریاست جمهوری

نوبت شما به نقل از وبلاگ “عشق جاویدان” نوشت:آگاهانه بگردید ، برسید و به آنچه که رسیدید . تشخیص دادید با قصد قربت اقدام کنید ، با فصد قربت پای صندوق انتخابات بروید و خدای متعال اجر خواهد داد...13911019000340_PhotoA

من نسبت به شخص هیچ گونه نظری ابراز نمی کنم ، اما شاخص هایی وجود دارد .بهترین، آن کسی است که درد مردم را بداند ، با مردم یگانه و صمیمی باشد، از فساد دور باشد ، دنبال اشرافیگری خودش نباشد ،آفت بزرگ ما اشرافیگری و تجمل پرستی است .فلان مسئول اگر اهل تجمل و اشرافیگری باشد مردم را به سمت اشرافیگری و به سمت اسراف سوق خواهد داد. یکی از اساسی ترین کارها برای اینکه ما جلوی اسراف را بگیریم این است که مسئولین کشور خودشان ، کسانشان ،نزدیکانشان و وابستگانشان ، اهل اسراف و اهل اشرافیگری نباشد.

اولین کار این است که ما مسئولین کشور را ، افرادی انتخاب کنیم که مردمی باشند ، ساده زیست باشند ، درد مردم را بدانند ،و خودشان از درد مردم احساس درد کنند ، این هم به نظر من شاخص مهمی است .

آگاهانه بگردید ، برسید و به آنچه که رسیدید . تشخیص دادید با قصد قربت اقدام کنید ، با فصد قربت پای صندوق انتخابات بروید و خدای متعال اجر خواهد داد.

“در جمع مردم استان کردستان 22 اردیبهشت 88 “

انتهای پیام