حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی

وبلاگ “سخن سوختگان طرح جنون می ریزد” نوشت:  ما فرزندان زهرای مرضیه (سلام الله علیها) هستیم همانی که سمبل دفاع یکنفره از حق و حقیقت و مقام ولایت است.

 

178g

بسم رب الزهرا

مولا و مقتدایمان حضرت امام خامنه‌ای (جانم فدایش) امسال نیز خط مشی کلی ما را در نام گذاری امسال مشخص کردند.

باشد رهبرم!

از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن

تویی که فرمان می دهی و این ماهستیم که اطاعت می کنیم.

ما بسیجیان سید علی تا پای جانمان ایستاده ایم تا کفتار هایی که بیشه‌ی انقلابمان را دوره کرده اند و امروز صدای قهقه مستانه شان، از رسانه های مختلفشان به گوش می رسد، گزندی بر قامت رعنای نظام مقدس جمهوری اسلامی نرسانند.

ما به دنیا ثابت خواهیم کرد که حماسه‌ی سیاسی را در اوج زیبایی و شکوه از جنس حماسه‌ی 9 دی دو باره رقم خواهیم زد و تمامی ابرقدرت ها را در بهت و حیرتی وصف ناشدنی به نظاره خواهیم نشست.

ما فرزندان زهرای مرضیه (سلام الله علیها) هستیم همانی که سمبل دفاع یکنفره از حق و حقیقت و مقام ولایت است. امسال را با نام او آغاز کرده ایم و در همان لحظات نخست سال حماسی و زهرایی قدم به 92 گذاشته‌ایم.

مولای ما، امام ما،  خامنه ای بزرگ، ما نخواهیم گذاشت کسانی که  برای خود در پیشگاه مقام عظمای ولایت مرتبه‌ای جز خاکساری قائلند، دستشان به مقام ریاست جمهوری اسلامی ایران برسد و خدای ناکرده  مگس وار عرصه‌ی سیمرغ را جولانگاه اولاد ذکور و اوناثشان کنند.

امروز که صفین همه در برابر سیدعلی عزیزمان تیغ بر کف ایستاده اند و آماده مصاف با اویند ما نیز مالک اشتریم و عمار هم شمشیر قلم  و هم تیغ زبان بر می کشیم رو در رو با دشمن مولا می جنگیم تا دشمن اماممان بداند که آرزوی هم آوردی با نایب امام زمان را باید با خود به گور ببرد.

 

درباره

کلیک کنید

دوران امیری

نوبت شما به نقل از “همنفس طلبه” نوشت: – فرزندی که مطابق توصیه اسلام در هفت ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *