اکتبر 3, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

جبهه حق و باطل؛ معیار سیاست خارجی جمهوری اسلامی

نوبت شما به نقل از وبلاگ “سیاست روز” نوشت: ایران امروز به سطحی از قدرت موقعیت در جهان دست یافته که هرگز در تاریخ معاصرش سابقه نداشته است..

sij6Mk

ریاست جمهوری که می آید اگر نداند معیار سیاست خارجی جمهوری اسلامی جبهه حق و باطل است بی تردید به کجراهه خواهد رفت و نظام را دچار مشکل می کند، در ایران هویت ایرانی بدون اسلام و ولایت و مردم تعریفی ندارد، ما باید فرد اصلح دارای این ویژگی ها را یافته و با حمایت از وی به دغدغه های مقام معظم رهبری و انقلاب نظام اسلامی جامه عمل بپوشانیم.

ایران امروز به سطحی از قدرت موقعیت در جهان دست یافته که هرگز در تاریخ معاصرش سابقه نداشته است و ما بزرگترین و سیاسی‌ترین رویداد سیاسی یعنی انتخابات را پیش رو داریم و آنچه اهمیت دارد این است که حماسه اقتصادی در کنار حماسه سیاسی از دید رهبر انقلاب بیان شده است.

مقام معظم رهبری حضور در انتخابات را حضوری مسئولانه می دانند: وظیفه آحاد عظیم ملت هم این است که در این حادثه بسیار مهم که به سرنوشت کشور مربوط می شود به طور دلسوزانه و مسئولانه شرکت کنند و در این میان ما باید فرد اصلح دارای این ویژگی ها را یافته و با حمایت از وی به دغدغه های رهبری و انقلاب نظام اسلامی جامه عمل بپوشانیم.

آنچه اقتصاد امروز ایران به آن نیاز دارد، روشن کردن مجدد مسیری است که باید طی سالهای گذشته طی میشد، اقتصاد امروز ایران نیازمند چهره ای است که بتواند با برنامه، خاطره تلخ خود محوری اقتصادی و خود متخصص پنداری هشت سال گذشته را از خاطر جامعه ایرانی پاک کند.

اینک وظیفه ما چیست؟

همواره همین طور بوده که بیانات معظم له در آستانه ی انتخابات و ارائه ی شاخص ها و معیارهایی از سوی ایشان ، چراغ راه و هادی مردم و پیروان ایشان در انتخاب بهترین گزینه و فرد اصلح است در واقع ایشان معیار ها و اصول را تبیین می کنند و این مردم بصیر هستند که می بایست با توجه به این شاخص ها فرد اصلح را یافته و با حمایت از آن فرد در عرصه ی انتخابات، حق خود را مطالبه کرده و تکلیف خود را ادا نمایند.

حال طبق این شاخص مطرح شده از سوی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) می بایست بدنبال فردی بگردیم که در عین اینکه دارای این ویژگی های مثبت بوده حواشی و ضعف های موجود در وی وجود نداشته باشد.

فردی که ساده زیستی و فرهنگ بسیجی او را میتوان در حضور بی آلایش و بدون هرگونه تشریفات وی در تجمعات مردمی نظیر راهپیمایی ها و غیره…. و یا سفرهای ایشان در خلال مذاکرات در کنار مردم و در هواپیمای معمولی مشاهده کرد.

اینک به یقین میتوان گفت که دکتر سعید جلیلی نماینده ی مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی و مذاکره کننده ی ارشد کشورمان در مذاکرات هسته ای را فردی نسبتاً لایق و منطبق بر این شاخص ها یافته ایم.

از همه مهم تر روحیه استکبار ستیزی و روح عزت ملی و اسلامی ایشان و توانمندی و تخصص وی در سیاست خارجی و تسلط بر مبانی اسلام در حوزه ی سیاست خارجی جامعه ی اسلامی است، تا جاییکه وی دکترای خود را درباره ی سیاست خارجی پیامبر اسلام(ص) ارائه کرده و در دانشگاه دیپلماسی پیامبر را تدریس می کند که میتوان نمود آنرا در مذاکرات هسته ای این چند سال اخیر و نتایج حاصل از آن مشاهده کرد. 

در کنار این نکات مثبت و ویژگی های مطلوب میتوان عاری بودن ایشان از حواشی و نکات منفی رئیس جمهور فعلی را بارزه ی مهمی دانست که قسمت دوم شاخص امام خامنه ای (حفظ اله) را تضمین می کند.

 با این تفاسیر ما خود را موظف به حمایت از ایشان دانسته و تمام تلاش خود را در عرصه ی انتخابات معطوف ایشان خواهیم کرد.

در پایان از این بسیجی جانباز که یک پای خود را در میدان احساس تکلیفی بجا و بموقع در دفاع مقدس از دست داده است خواستاریم با دمیدن روحی تازه در گفتمان انقلابی یاوری تمام عیار برای امام مان خامنه ای عزیز و نماینده صالح مردم ایران در عرصه ی مبارزه با شیاطین زمان و همچنین آبادانی کشور عزیزمان ایران باشد. انشالله

انتهای پیام