وضعیت!

نوبت شما به نقل از وبلاگ ” بچه های حرم ” نوشت:تلفن مشکوکی به هاشمی زده می شود که گفته شد این تلفن از رهبری بوده است اما به اعتقاد من این تلفن از طرف دولت بود!!!دولت عملاً برای حذف همیشگی هاشمی در عرصه سیاست پای او را به وزارت کشور کشاند.

 

165480_262921130520071_883024980_n

 

نوبت شما به نقل از وبلاگ ” بچه های حرم ” نوشت:

وضعیت!

1_در دقایق پایانی ثبت نام کاندیداتوری ریاست جمهوری تلفن مشکوکی به هاشمی زده می شود که گفته شد این تلفن از رهبری بوده است اما به اعتقاد من این تلفن از طرف دولت بود!!!دولت عملاً برای حذف همیشگی هاشمی در عرصه سیاست پای او را به وزارت کشور کشاند.فقط از این طریق بود که با دو قطبی کردن انتخابات توهم همیشگی هاشمی در هم بشکند!چندی پیش احمدی نژاد گفته بود ؛کسانی که عامل نابسامانی در کشور هستند الان مدعی شده اند!

2_محمود در این 8 سال معمولا به مافیای قدرت و ثروت تاخت و در این بین جناح های اصولگرا و اصلاح طلب و غیره احمدی نژاد را هم بی نصیب نگذاشتند آن هم به خاطر شخصیتی که در کنار احمدی نژاد بود و آن کسی نبود جزء مشایی!احمدی نژاد با این کار همه نگاه ها را به مشایی جلب کرد و اما در پشت پرده خبر های دیگری بود؛می شود گفت هدف احمدی نژاد چیز دیگری بود! سیاست آن چیزی نیست که ما می بینیم! جلیلی آمد…

3_اصلاح طلبان نه اعتقادی به جامعه مدنی دارند و نه باور به دمکراسی و نه احیای حقوق شهروندی! این طیف بیشتر به دنبال باز پسگیری قدرتی هستند که زمانی در اختیارشان بوده آن هم به هر طریق ممکن که همه استراتژیک آنهادر این راستا تعریف میشود!
نشان به آن نشان که این طیف هاشمی را به صحنه انتخابات فرستادند! با رد صلاحیت هاشمی ملاحظه بفرمائید مطالب و کامنت های این طیف مورد نظر!!! اما خطاب به شما یک جمله می گویم اگر هاشمی فردی انقلابی است با ید عرض شود که فرد انقلابی تابع قانون است! با این حساب طرفدار واقعی هاشمی تابع قانون است اگر باشید!

4_با رد صلاحیت هاشمی! وضعیت در اردوگاه اصلاح طلبان نامطلبوب است!!! گفتیم نا مطلبوب چرا؟! الان در اردوگاه اصلاح طلبان دو گزینه است روحانی و عارف؛اصلاح طلبان با روحانی مخالفند و هاشمی با روحانی موافق!اجماع بر روی یکی از این دو کار بسیار سختی است مگر اینکه یکی از این دو به نفع یکدیگر کنار بکشند! این را هم عرض کنم که اصلاح طلبان روحانی را قبول ندارند!به اعتقاد من؛ این جماعت بهتر بود روی اقای عارف اجماع می کردندتا هاشمی!

انتهاي پيام.

درباره

کلیک کنید

بیت کوین در آینده و ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده

محققان دانشگاهی در دانشگاه تگزاس حداقل نیمی از افزایش بیت کوین را به قیمت پائین ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *