سپتامبر 25, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

…مفسد است

نوبت شما به نقل از وبلاگ ” بچه های حرم ” نوشت:هاشمي: بنا نداشتم در انتخابات شرکت کنم میشه یکی به من این مراجعات و اصرارهای مکرر مخصوصا خانواده های شهدا را نشون بده!!من الان گیجم خیلی خیلی مخصوصا اون تیکه ی خانواده های شهداش رو

 

Jannati-LW

 

نوبت شما به نقل از وبلاگ ” بچه های حرم ” نوشت:


هاشمي: بنا نداشتم در انتخابات شرکت کنم

 

http://www.rajanews.com/detail.asp?id=158089
وی در مورد انتخابات ریاست جمهوری نیز با بیان اینکه “آمده‌ام تا خدمت کنم”*، گفت: تا آخرین لحظات ثبت‌نام بنا نداشتم در انتخابات شرکت کنم، ولی به دلیل *مراجعات و اصرارهای مکرر از همه قشرهای جامعه به‌ویژه خانواده‌های معزز شهدا و برخی بزرگان حوزه در قم و سایر بلاد، بر اساس وظیفه دینی و ملی و برای رفع مشکلات کشور، وارد این عرصه شدم و تا زنده‌ام و جان در بدن دارم، برای تعالی انقلاب و کشورم هر آنچه در توان داشته باشم، انجام می‌دهم.

خ.ن:
میشه یکی به من این مراجعات و اصرارهای مکرر مخصوصا خانواده های شهدا را نشون بده!!

من الان گیجم خیلی خیلی مخصوصا اون تیکه ی خانواده های شهداش رو!


فاطمه هاشمی،دختر آیت الله هاشمی رفسنجانی در خصوص رد صلاحیت می گوید: “در حقیقت هیچ دلیلی هم برای رد صلاحیت ایشان اعلام نکرده اند. صبح برای ایشان پیغام آورند که حتما باید از کاندیداتوری انصراف دهند و ایشان هم صراحتا جواب دادند “انصراف نخواهم داد و نمی توانم به مردم خیانت کنم. مردم به من اعتماد کردند و از من درخواست کردند که بیایم و به خاطر آنها آمدم. آنها بسیار از آمدن من خوشحال شدند، حالا چطور از من می خواهید انصراف دهم؟! اصلا بر چه اساسی انصراف دهم؟ من که نمی توانم به مردم دروغ بگویم.”


علی مطهری در دو برداشت: حمله به رئيس جمهور به بهانه «عمل نكردن به قانون»؛ حمله به شوراي نگهبان به دليل«عمل به قانون» !

 


احمد توكلي فرمان حمله به شوراي نگهبان را صادر كرد/ سایت «الف»: چرا جلیلی را تایید صلاحیت کردید؛ هاشمی را نه؟!

 

انتهاي پيام.