دسامبر 9, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

وبلاگ برتر استان در اردیبهشت ماه ۹۲ انتخاب شد

با سلام و خدا قوت به شما فعالان و افسران  جنگ نرم در فضای مجازی.. همانطور که می دانید، سایت “نوبت شما” هر ماه وبلاگ برتر استان را انتخاب می کند و برای تقدیر و تشکر از فعالیت ها و تلاش های ایشان به معرفی آنها می پردازد. این امر، به جهت ایجاد انگیزه و تشویق دیگر کاربران سطح استان، امر مثبتی تلقی می شود و هر بار با استقبال خوبی از طرف مخاطبان روبرو می شود.

البته همه وبلاگ نویسان ما بدانند کار باید برای رضای خدا باشد تا تأثیرگذار باشد.. هریک از ما ممکن است  به دلایل شرایطی که در زندگی برایمان پیش می آید، عرصه مجازی را ترک گوییم، آنگاه این نوشته های ما می ماند که در وبلاگ ها یا سایت ها و شبکه های اجتماعی و یا هر جای دیگر در مقابل دیدگان هزاران کاربر بازدیدکننده قرار می گیرد و چه بهتر که بتوانیم حتی با یک جمله، برای فردی راه بگشاییم و چراغی در دلش روشن کنیم.

امّا به اطلاعتون می رسونیم وبلاگ برتر این ماه از شهر “دامغان” زیباست.

alamdar

http://akomail.blogfa.com

وبلاگ “عـلمـدار کمیـل” که به دلیل تدارک یک مجموعه کامل از پیوندهای مفید و لینکدونی مناسب، نگاه ویژه ای که به شهدا داشتند(بخصوص ارادتی که نسبت به شهید ابراهیم هادی دارند و این مورد، در مصاحبه اختصاصی “نوبت شما” با ایشان مطرح شد)، بروز رسانی مداوم، استفاده از جلوه های بصری و دیداری جذاب، استفاده از تصاویر تأثیر گذار و مرتبط، توجه ویژه به مناسبت ها و استفاده بهینه از این مناسبت ها و موقعیت های زمانی که پیش می آید و همراهی با موج سایبری در سطح فضای مجازی ..

برای همه وبلاگ نویسان ارزشی استان سمنان آرزوی موفقیت داریم.

ان شاء الله  وبلاگ برتر ماه آینده وبلاگ شما باشد…

*جایزه ای به مبلغ، ۱۰هزار تومان از طرف سایت استانی “نوبت شما” تقدیم مدیر وبلاگ “عـلمـدار کمیـل” گردید.

*ضمن عرض تبریک به ایشان، درخواست می شود شما دوستان وبلاگ های خوب و برتر استان را شناسایی و به ما معرفی کنید تا در لیست وبلاگ های سایت قرار گیرد.

*برای همه وبلاگ نویسان عزیز جبهه جهاد مجازی آرزوی سلامت و موفقیت بیشتر داریم.

———————-

آرشیو وبلاگ های برتر سایت نوبت شما:

1-بهمن ما 91 – حامیان ولایت از میامی

2-اسفند ماه 91-وبلاگهای کلاسد از میامی، پایگاه شهدای سمنان، بچه های حرم گرمسار

3-فروردین 92-سپاه سایبری جمهوری اسلامی ایران از شاهرود

4-اردیبهشت 92-علمدار کمیل از دامغان

۵-خرداد ماه ۹۲-به سوی ظهور از گرمسار

۶-تیر ماه ۹۲-؟