دسامبر 1, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

ای شهدا چه زمانه قشنگی داشتید

نوبت شما نوشت: این دست نوشته یک نسل سومی عزیز است که با دیدن این عکس در قسمت نظرات این پست (این عکس خیلی‌ها را خجالت‌زده می‌کند) ارسال کرده است..

0-aviny28

این دست نوشته یک نسل سومی عزیز است که با دیدن این عکس در قسمت نظرات این پست (این عکس خیلی‌ها را خجالت‌زده می‌کند) ارسال کرده است..

ما عیناً این جملات را در اینجا می اوریم تا آنها که نمی دانند، بدانند که نسل سوم ولایتمدارترین نسل ایران اسلامی است.. و به گفته رهبر عزیزمان امام خامنه ای نسل سوم اگر بهتر از نسل اول انقلاب نباشد، کمتر نیست..

این نسل، فرزندان حضرت زهرایند که دل در گرو شهادت نهاده اند و آماده جانبازی در راه ارزهای انقلاب و شهدایند.

“والبته خیلی هاراهم اشک زده کرد
کاش دردیف آخرپشت سرآخرین نفر جایی باشدخیلی دلتنگم
دلتنگ از بی مهری ها،کلاشی ها،نامردی ها،تورابه خدابنویسیدازطرف من به شهدا
ای شهدا چه زمانه قشنگی داشتیدوای خدا همیشه فکر میکنم منه نسل سومی واقعاکم شانسم فقط وفقط عکس میبینم عکس شهید وعمل وکاری که حتی برخی از همرزم های شهیدهم برعکس مرام شهید انجام می دهندخانه ها ویلاشده وویلا هاخانه باغ اما خبری ازشرافت وخدانیست ای شهدامشتری های خداچه کم شده اندخیلی کم دعایمان کنیدشمارابخداصدایمان کنید”

%%%%%%%%%%%%%%%

یکی از حزن انگیزترین و در عین حال حماسی ترین لحظات فکه، ماجرای گردان حنظله است؛ ۳۰۰ تن از رزمندگان این گردان درون یکی از کانال ها به محاصره ی نیروهای عراقی در می آیند. آن ها چند روز وصرفا با تکیه بر ایمان سرشار خود به مبارزه ادامه می دهند و به مرور همگی توسط آتش دشمن و باعطش مفرط به شهادت می رسند. سعید قاسمی که در عملیات والفجر مقدماتی، مسئولیت واحد اطلاعات و عملیات لشکر ۲۷ محمدرسول الله (صلی الله علیه و آله) را بر عهده داشت از سرنوشت گردان حنظله می گوید:
ساعت های آخر مقاومت بچه ها در کانال، بی سیم چی گردان حنظله حاج همت را خواست. حاجی آمد.پای بی سیم و گوشی را به دست گرفت. صدای ضعیف و پر از خش خش را از آن سوی خط شنیدم که می گوید: احمد رفت، حسین هم رفت. باطری بی سیم دارد تمام می شود. عراقی ها عن قریب می آیند تا ما را خلاص کنند. من هم خداحافظی می کنم.

حاج همت که قادر به محاصره ی تیپ های تازه نفس دشمن نبود، همان طور که به پهنای صورت اشک می ریخت، گفت: بی سیم را قطع نکن… حرف بزن. هر چی دوست داری بگو، اما تماس خودت را قطع نکن. صدای بی سیم چی را شنیدم که می گفت: سلام ما را به امام برسانید. از قول ما به امام بگویید: همانطور که فرموده بودید حسین وار مقاومت کردیم، ماندیم و تا آخر جنگیدیم.

انتهای پیام