فوریه 5, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

شاید حضرت آقا در روزهای آینده مجبور شوند حرفهای امام در اوایل انقلاب را بزنند

نوبت شما به نقل از “بصیرت بسیجی” نوشت: بنی صدر سید و آیت الله زاده بود ،نظریه پرداز در مورد اقتصاد اسلامی بود ودر پاریس میزبان امام بود که این موارد باعث شد که مردم به او رای بدهند،اما زمانی که دانشجویان لانه جاسوسی آمریکا را گرفتند مدارکی از رابطه بنی صدر با آمریکا کشف شد .

dsc03760_0

دربانیان:
شاید حضرت آقا در روزهای آینده مجبور شوند حرفهای امام در اوایل انقلاب را بزنند
یک کارشناس مسائل سیاسی در خصوص عدم تمکین عده ای از کاندیداها ازقانون اساسی گفت:شاید در روزهای آینده شاهد باشیم که رهبر انقلاب همان حرفهایی که حضرت امام به بنی صدر زدند را به عده ای بگویند.

ابوالفضل دربانیان شب گذشته در نشست سیاسی که در مسجد امام حسن مجتبی (ع) شهر میامی برگزار شد در خصوص اهمیت انتخابات پیشرواظهار داشت: انتخابات ایران و ایالات متحده به عنوان مهمترین انتخابات دنیا زیر رصد تمامی کشورهای ابر قدرت می باشد و رسانه های بسیاری در سطح دنیا این انتخابات را پوشش می دهند.

وی افزود: در شرایط کنونی شناخت هر چه بیشتر شرایط کشور اهمیت بسیاری دارد،امروز شرایط کشور به مانند اوایل انقلاب می باشد و حرفهای که امام به آقای منتظری و بنی صدر فرمودند امروز ممکن است همان حرفها را حضرت آقا به افراد دیگری در روزهای آینده بزنند.

این کارشناس سیاسی حرکت انقلاب را به مانند قطاری توصیف کرد و افزود: این انقلاب به مانند یک قطار است  که در ایستگاههای مختلف افرادی را پیاده می کند و تا آخرین ایستگاهها افراد معدودی با این قطار همراه می مانند در طول این 34 سال که از عمر انقلاب می گذرد ایستگاههای بسیاری داشتیم که خیلی ها سوار شدند و خیلی ها هم پیاده شدند و یکی از این ایستگاههای مهم همین انتخابات 92 می باشد.

وی در ادامه به بیان اتفاقات زمان ریاست جمهوری بنی صدر پرداخت و عنوان کرد: بنی صدر سید و آیت الله زاده بود ،نظریه پرداز در مورد اقتصاد اسلامی بود ودر پاریس میزبان امام بود که این موارد باعث شد که مردم به او رای بدهند،اما زمانی که دانشجویان لانه جاسوسی آمریکا را گرفتند مدارکی از رابطه بنی صدر با آمریکا کشف شد .

دربانیان تصریح کرد:حضرت امام به بنی صدر گفتند “غلط میکنی قانون را قبول نداری قانون هم تو را قبول ندارد”در روزهایی آینده هم ممکن است رهبر انقلاب این حرف را به عده ای بزنند.

وی در ادامه به بیان واقعیات زمان آیت الله منتظری پرداخت و افزود:اگر به تاریخ انقلاب رجوع می کنیم میبینیم که آقای متظری از دوستان نزدیک امام بود حتی او در جایی می گوید:”من همیشه در مقابل رهبری تابع هستم و هیچ داعیه ای ندارم” اما می بینیم پس از زمان کوتاهی منتظری بخاطر نزدیکان خود  در برابر امام می ایستد بطوریکه حتی پس ارائه مدارک مستدل در خصوص منافق بودن نزدیکان او این مسئله را قبول نمی کند.

این کارشناس سیاسی عنوان کرد:اگر حتی نزدیکان ما اشتباه کردند باید این مساله را بپذیریم و در این خصوص تابع قانون باشیم.

دربانیان با اشاره به القای بعضی از احزاب و جریانات در خصوص اینکه اگر با آمریکا رابطه برقرار کنیم مشکلاتمان حل می شود گفت:افرادی مانند بن علی،مبارک،علی عبدالله صالح و قذافی که روابط نزدیکی با آمریکا و اسرائیل داشتند اما زمان که مردم علیه آنها انقلاب کردند هیچ کدام از این ابرقدرتها از آنها حمایت نکردند و تنها نظاره گر سقوط آنها بودند.

وی گفت:پادشاهان کشورهای عربی اگر بخواهند وزیری از کابینه هایشان را تغییر دهند باید با تایید آمریکا و انگلیس باشد،اما امروز در مملکت ایران اسلامی می بینید که ما آزاد هستیم و عزت داریم.

این کارشناس مسائل سیاسی اظهار داشت: امروز دشمن از این حربه استفاده می کند تا بتواند کاندیدای مورد نظر خود را روی کار بیاورد که در این شرایط بصیرت مردم ایران است که مانع چنین کاری می شود.

دربانیان در خاتمه تصریح کرد:وجود ولایت فقیه در جامعه ایران اسلامی نعمت بزرگی است که در هیچ کشوری وجود ندارد و تنها با طبعیت از این سید بزرگوار می توانیم شکر این نعمت را بجا آوریم و این کشور را از گزند دشمنان حفظ کنیم.

منبع: میامی جوان

 

انتهای پیام