ژانویه 29, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

بیت کوین در آینده و ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده

محققان دانشگاهی در دانشگاه تگزاس حداقل نیمی از افزایش بیت کوین را به قیمت پائین نزدیک به 20،000 دلار در سال گذشته به دلیل دستکاری معامله گران در اکسچنج بیت فاینکس ، مبادله بیتکوین اولیه، با استفاده از یک رمزنگاری دیگر از تتر به منظور افزایش قیمت ها در هنگام مبادلات دیگر می دانند .

مقاله ی جان گریفین، استاد مالی در دانشگاه تگزاس و امین شمس، دانشجوی کارشناسی ارشد، معاملات بین مارس 2017 تا مارس 2018 را با تمرکز ویژه بر 87 دوره که هرگز یک ساعت طول می کشد زمانی که تتردلار به همراه بیت فاینکس ، که به طور انحصاری توسط بیت فاینکس صادر شد، مورد بررسی قرار داد هنگامی که قیمت بیت کوین در حال کاهش بود، بر مبادلات دیگر. “این 87 رویداد کمتر از 1 درصد از سری زمانی ما را تشکیل می دهند (در طول دوره از ابتدای ماه مارس 2017 تا پایان مارس 2018)، با این وجود 50درصد از بازده ترکیبی بیت کوین همراه است و 64 درصد بازده محققان نوشتند: شش نوع دیگر کریپتوهای بزرگ دش، اتریوم کلاسییک اتریوم، لایت کوین، مونرو  می باشند . و زی کش

 

محققان 10،000 شبیه سازی را انجام دادند و نتیجه گرفتند “این رفتار هرگز به صورت تصادفی اتفاق نمی افتد

 

گریفین به نیویورک تایمز گفت: در سال گذشته میزان افزایش قیمت ها به طرز چشمگیری افزایش یافت و این مقاله نشان می دهد که دستکاری ها در افزایش قیمت ها نقش مهمی ایفا کرده است .

 

بازرگانی  بیت فاینکس، که در کارائیب با دفاتر در آسیا ثبت شده، به شدت توسط هر دولت غیرقابل کنترل است. مدیر عاملبیت فاینکس وندرولد هرگونه تخلف در بیانیه ای را به  بیزنس اینسایدر انکار کرد. ون ورد ولد گفت: “بیت فاینکس و نه تتر تا به حال هیچ مشکلی در بازار و یا دستکاری قیمت نداشته اند . نمی تواند برای افزایش قیمت بیت کوین یا هر سکه یا سکه دیگر

محققان خاطرنشان کردند ارزهای دیجیتال شباهت قابل توجهی با حباب های تحقیقاتی سرمایه گذاری از قرن 18 و سقوط مسکن سال های اخیر دارند ارزهای دیجیتال که از چند سال گذشته به بیش از 300 میلیارد دلار در بازار سرمایه افزوده شده است، کاملا متناسب با روایت تاریخی حباب های قبلی هستند – تکنولوژی نوآورانه با حدس و گمان های فراوانی در اطراف آن وجود دارد

را با چالش روبرو کرده اند خرید فروش ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده پیمایش اسکم ها

 

محققان با اشاره به الگوی تاریخی قرن ها به این نتیجه رسیده اند. در حالی که دارایی ها تغییر می کنند، کلاهبرداری باقی می ماند. محققان نوشتند: “دوره های گمراهی بیش از حد قیمت، اغلب موضوع خوش بینی در اطراف تکنولوژی جدید را با تمرکز بر فروش به دیگران به جای مبانی اقتصادی و فعالیت های مشکوک متمرکز می کنند.” آنها به حباب دریای جنوبی 1719-1720 و حباب راه آهن در دهه 1840 اشاره کردند به عنوان نمونه هایی از سرمایه گذاران که به خرید سهام در سرمایه گذاری غیرمجاز بر اساس ادعاهای دروغین و خالص خالص متهم شدند .

در حالی که فقدان مقرراتی که توسط هر دولت برای برخی علاقه مندان به رمزنگاری ارز دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد، نویسندگان این تحقیق پیشنهاد می کنند که تنها مقررات می تواند بازارهای رمزنگاری را تثبیت کند. “یافته های ما نشان می دهد که نظارت بر بازار در یک چارچوب قانونی مناسب ممکن است برای بازارهای رمزنگاری ارز مورد استفاده قرار گیرد تا ذخایر قانونی ارزش و محرمانه قابل اعتماد برای معاملات مالی منصفانه باشد .

بیت کوین پس از انتشار مقاله نیویورک تایمز زیر 6500 دلار معامله شد و اتریوم نسل دوم ارزهای رمزنگاری شده تا 400 دلار پایین آمد . اما این که آیا واقعا ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده می توانند جایگزینی برای پول های کاغذی و فیات مانی ها باشند . در این بین سرمایه گذاران در این مسیر همواره باید مراقبت سرقت ها و کلاه برداری های شبکه های پانزی باشند . بسیاری از سایت های اسکم با آدرس های مشابه سایت های اصلی و بسیاری ترفندهای دیگر همواره در کمین به دام انداختن افراد و سرقت دارایی های آن ها می باشند . در این مسیر همواره از قیمت های ارزان و طمع آفرین پرهیز کنید . یکی از ترفندها قیمت های بسیار ارزان است که از سمت کلاه برداران ارائه می شود و تحریک کننده افراد برای سود بردن است . یکی از توصیه هایی که می توان در این زمینه نمود خرید حضوری می باشد .
https://coinextend.com/