دسامبر 7, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

چند کلمه با آقای رئیس جمهور

نوبت شما به نقل از وبلاگ”بچه های حرم” نوشت:استقبال کم فروغ دیروز مردم گیلان از مردی که در گذشته ای نه چندان دور او را نماد عدالت خواهی و ولایتمداری خود می دانستند، تحقیری بود برای او که دیگر امروز خود را رقمی در مقابل آفتاب تابناک ولایت می داند.309908_162984240529665_1247470720_n

 

نوبت شما به نقل از وبلاگ”بچه های حرم” نوشت:

استقبال کم فروغ دیروز مردم گیلان از مردی که در گذشته ای نه چندان دور او را نماد عدالت خواهی و ولایتمداری خود می دانستند، تحقیری بود برای او که دیگر امروز خود را رقمی در مقابل آفتاب تابناک ولایت می داند.
آقای احمدی نژاد تحقیر شما توسط مردم ولایتمدار گیلان بخاطر کج رویها و عملکرد خودتان بود. و آیه مبارکه “”اِنَّ اللّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیَ یُغَیِّروا ما بِاَنفُسِهِم”” را در ذهن ما تداعی نمود.
دکترجان! برخورد سرد و البته غیرتمندانه مردم شهید پرور رشت در استقبال مردی که در روزهای کاندیداتوری ، خود را فرزند امام(ره) راحل و سرباز کوچک ولایت می دانست ، حاکی از گله و اعتراض به کجرویها و کج فهمی های دوران خدمت یا ریاست اوست. ، و زنهار اینان همان مردمی هستند که پای صندوقهای رأی ، ریاست مردی کارگرزاده که فدایی ولایت بودن را افتخار خود می دانست، پذیرفتند.
این مردم بصیر همانهایی بودند که در سفر اول شما به این استان در هیبت چهره های آفتاب سوخته و رنج محرومیت و بی عدالتی کشیده از دولتهای قبل در دو طرف خیابان های مسیر عبور جنابعالی فشرده و بی صبرانه ، منتظرتان بودند و با رؤیت خودروی تان همواره این شعارها را سر می دادند” صل علی محمد-یاور رهبر آمد صل علی محمد-بوی رجائی آمد” رجائی فدایی امام و ولایت!
یادم نمی رود آن روزها که با کمک مالی کارگران ، مردم محروم و جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگر ، برایتان پوستر انتخاباتی آن هم سیاه و سفید چاپ می کردیم. یا آن پوستری که با پول رونمای عقد و عروسی جوانی مومن و حزب اللهی و رضایت همسر با ایمانش چاپ گردید و در همه شهرستانهای سخنرانیتان پخش کردیم.
پوستری که عکس شما را بین تمثال مبارک امام(ره) و آقایمان قرار داده و زیرش جمله ای از شهید دکتر بهشتی آوردیم: ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت که در کنارش با خطی ریز نوشته بود “بدون استفاده از حمایتهای دولتی ، در حفظ آن کوشا باشید”
حال همان کارگران ، محرومین ، خانواده شهدا ، ایثارگران و همان زوج حزب اللهی با شما قهر نموده اند، شما را بخدا این را بفهمید!
وای بر آن روز و ساعتی که با تأسی از دوستان بی خرد و منحط تان (که البته به نظرم اینان گمارده و آدمِ رقیب فتنه گرتان هستند که همواره سعی در برگرداندن شما از مشی ولایت پذیری و سربازی نائب خاص امام زمان (عج) از سویی داشته و همچنین از سوی دیگر سعی در قطع حمایتهای امام گونه و رهبر معظم انقلاب نسبت به شما و دولتتان را دارند ) از طریق پر بهجت ولایت و شهادت برگردید. وای بر آن لحظه !
آری مردم غیرتمند و بصیر مومن از شما رنجیده اند.
کاش می شد لحظه ای درنگ کرده و فارغ از این سیطره و تسلط شیطانی ، به راه منور امام و شهدا که همان پذیرش خط سبز ولایت علویست رجوع نموده و صلاح و سعادت و عاقبت بخیری خود را در ولایتمداری و خدمت صادقانه به محرومان انقلاب اسلامی می جستید.
کاش این قهر امت شهید پرور و بصیر ، که البته پول یارانه و طرح فراگیری عدالت تان اگرچه ناموفق و بیمار به حسابشان می آید و بحمدالله وجه المعامله دین شان نشده را تذکر جدی ولی نعمت هایتان می دانستید و در اصلاح امور و اعمال خود گامی مؤثر و بهنگام بر می داشتید.
آقای دکتر ما را دشمن شاد نفرمایید .
البته هنوز فرصت اصلاح هست و راه برگشت هم دارید! تو را به روح پدر مرحومتان که برایش فاتحه ها خواندیم، برگردید!
و عرض مختصری به کاندیداهای محترم ریاست جمهوری یازدهم!
لطفاً به راه رفته و به سامان نرسیده دکترمان نروید. و در رکاب ولی زمان خود مستدام باشید ، که مولایمان علی (ع) فرمود: … دیر یا زود باید گذاشت و گذشت

والسلام علی من اتبع ال

هدی

انتهاي پيام.