اکتبر 3, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

اصلاح طلبی یعنی برپایی عزا و اقامه نماز جماعت در ملک غصبی!

نوبت شما به نقل از وبلاگ “شاخص؟” نوشت: این دفتره یا کاخ؟؟؟ در مراسم شهادت حضرت زهرا در دفتر خاتمی چه گذشت؟

1

مراسمی بمناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در دفتر سید محمد خاتمی با حضور برخی از چهره های اصلاح طلب برگزار گردید. سایت بازتاب امروز در مطلبی تحت عنوان “در مراسم شهادت حضرت زهرا در دفتر خاتمی چه گذشت؟” اقدام به انتشار عکس ها و توضیحاتی در خصوص این مراسم نمود.

یکی از خوانندگان سایت بازتاب امروز در کامنتی ذیل این مطلب چنین نوشت:

این دفتره شخصیه یا کاخ ؟
(
به برخی تصاویر از جمله تصویر حضور بانوان دقت شود  )
هزینه های دفتر شخصی ایشون که الان پست رسمی نداره از کجا تامین میشه؟

حال از آنجا که مصلحت حضرات اصلاح طلب در عدم پاسخگویی به این نوع پرسش هاست، ما از این باب که دانستن حق مردم است! لازم دیدیم به این پرسش ها پاسخ دهیم:

اولا این دفتر یک کاخ مصادره ای بزرگ، واقع در منطقه جماران – خیابان یاسر است و دوما این کاخ متعلق به بنیاد مستضعفان می باشد که بطور موقت در اختیار دفتر حضرت امام(ره) قرار گرفته است!

در این که دفتر امام(ره) این ملک را بطور نامشروع و رایگان به آقای خاتمی واگذار نموده هیچ شکی نیست و جای تعجب هم نمی باشد! چرا که این ملک در اختیار دفتر امام(ره) و سرپرستی این دفتر هم بعهده آقای محمد علی انصاری می باشد و از آنجا که آقای انصاری عضو مجمع روحانیون مبارز است، با سوء استفاده از اختیارات خود، این ملک را در اختیار آقای خاتمی(رئیس شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز) قرار داده است. در واقع آقای محمد علی انصاری خواسته به رئیس حزب سیاسی اش خوش خدمتی بکند!

البته ما(یاران امام) قبلا در نامه ای سرگشاده خطاب به آقای محمد علی انصاری که حاوی پرسش هایی از ایشان بود، این موضوع را مورد سوال قرار دادیم که ایشان هم تا امروز پرسش های ما را بی پاسخ گذاشتند تا پایبندی خود را به شعار پاسخگویی به نحو احسن نشان دهند!

اما تعجب ما در اینجا از جناب آقای فروزنده(سرپرست بنیاد مستضعفان) می باشد که چرا نسبت به این موضوع سکوت کرده اند و اقدامی قاطع در جهت گرفتن این ملک که متعلق به آن بنیاد است، انجام نمی دهند. آیا درست است که این ملک متعلق به بیت المال، امروز در اختیار شخصی باشد که آن را تبدیل به کانون جلسات اصحاب فتنه کرده است؟ آیا با این کار فردا شرمنده امام(ره) و شهدا نخواهیم بود؟ امیدواریم آقای فروزنده هر چه سریعتر اقدام به برگرداندن این ملک به بنیاد نمایند تا روح امام(ره) و شهدا هم از این اقدام شاد شوند.

چند جمله هم با آقای خاتمی:

شما که به تعبیر آقای دعایی حجت دینداری اصلاح طلبان هستید! بنا بر کدام حجت دینی در ملکی که در آن تصرف نامشروع کرده اید، اقامه نماز و عزا می کنید؟ مگر شما روحانی نیستید! پس چرا برخلاف موازین شرع عمل می کنید؟! فقط می توان گفت: وای بر کسانی که حجت دینداری شان این گونه است!

اما آقای خاتمی طنز قصه اینجاست که در صحبت های مکرر خود می گویید: عرصه فعالیت برای ما محدود است و فضا باید باز شود! بهتر است، قدری صادق باشید و بگویید آخر این چه محدودیتی است که شما و دوستان سیاسی تان در سال 88 در قامت یک جریان برانداز ظاهر شدید و هر اقدام ساختارشکنانه ای را که خواستید، انجام دادید و نظام اسلامی را محکوم به ظلم و جنایت کردید و آرمان های والای امام(ره) را زیر سوال بردید و بجای این که محاکمه شوید و به مجازات اعمال ضد انقلاب گونه خود برسید، آزادانه در ملک متعلق به بیت المال می گویید: فضا را برای ما باز کنید! و آزادی های ما را بیشتر کنید! آیا از این حرف هایی که می زنید، خودتان شرم نمی کنید! در کدام نظام سیاسی در دنیا اگر جریانی دست به اقدامات براندازانه بزند، جایش در زندان و مجازاتش شدیدترین مجازات نیست؟ در هر کشوری در دنیا اگر یک جریان سیاسی در مسیر براندازی حرکت کند با آن به شدیدترین وجه ممکن برخورد می کنند.

حال فرض کنید شما شهروند کشور دیگری، مانند کشورهای غربی بودید و بعنوان یک جریان سیاسی در آنجا دست به اقداماتی مشابه سال 88 می زدید، آیا الان جایتان در آن کشورها زندان نبود؟ آیا با شما و جریانتان در هر کشوری که بودید با اشد مجازات برخورد نمی کردند؟ آقای عزیز شما و دوستانتان در نظام اسلامی محدود که هیچ بلکه بیش از حد آزاد هستید و بخاطر همین طلبکار شده اید و با جسارت تمام در ملک متعلق به نظام اقدام به زیر سوال بردن نظام می کنید و با پرویی هم مدعی می شوید، عرصه برای ما تنگ است و فضا را برای مان باز کنید! در پاسخ به این حرف جنابعالی باید گفت: شما که اسم امام(ره) را به یدک می کشید ولی عمل و گفتارتان بخوبی نشان می دهد که دیگر به رسم ایشان اعتقادی ندارید! مگر رسم امام(ره) را در برخورد قاطع با کسانی که دست به اقدامات ساختارشکن و براندازانه می زدند، فراموش کرده اید! پس بهتر است از رافت نظام اسلامی بیش از این سوءاستفاده نکنید!

انتهای پیام