فوریه 9, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

سرداران دیروز را عشق است…

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بچه هاي حرم” نوشت:می‌گویند محمد باقر قالیباف وقتی با این سؤال خبرنگاری مواجه شد که؛ گفته می شود اخیرا توسط شما ۲.۵ تا ۳ میلیارد تومان سکه و طلا خریداری شده و این امر خلاف است، پاسخ داد: این سؤال شما کاملا تعجب برانگیز است چرا که خرید و فروش طلا در کشور رایج و امری عادی است.483531_159723427523658_250011737_n

 

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بچه هاي حرم” نوشت:

می‌گویند محمد باقر قالیباف وقتی با این سؤال خبرنگاری مواجه شد که؛ گفته می شود اخیرا توسط شما ۲.۵ تا ۳ میلیارد تومان سکه و طلا خریداری شده و این امر خلاف است، پاسخ داد: این سؤال شما کاملا تعجب برانگیز است چرا که خرید و فروش طلا در کشور رایج و امری عادی است.

می‌گویند بر پایه‌ی تفاهم نامه‌ای که در سال ۸۹ میان لاریجانی رئیس مجلس وقالیباف شهردار تهران منعقد شده، قرار است اجرای طرح فضای توسعه‌ای مجلس بر اساس طرح جامع بهارستان جهت احداث منازل سازمانی و دیگر مراکز ارائه‌ی خدمات به نماینده‌گان مجلس، با مدیریت شهرداری انجام شود. این گفته‌ها حاکی است که این پروژه با هزینه ۴۰۰ میلیارد تومان و طی دو سال اجرایی خواهد شد.

می‌گویند ۱۰۰ خبرنگار در نامه‌ای به قالیباف خواستار نجات خانه‌ی دایی‌جان ناپلئون شدند.

می‌گویند شهردار فعلی تهران بیش از پنجاه میلیارد تومان صرف بازسازی ناقص برج آزادی (شه‌یاد) به عنوان نماد پایتخت کرد.

می‌گویند وهابیت نوین، آن زمان که توسعه‌ی حرم نبوی را آغاز کرد، کوچه‌ی بنی‌هاشم، خانه‌ی امام سجاد علیه‌السلام و منزل امام صادق علیه‌السلام را به بهانه‌ی همین توسعه، ویران و محو کرد.

می‌گویند سلفیون و نواصب، آن‌گاه که نسبت به تخریب بیت الاحزان،خانه‌ای كه حضرت زهرا عليها السلام در آن‌جا در سوگ پدرش می‌گريست، اقدام کردند، مسأله‌ی شرک و بت پرستی را پیش کشیده، باقی مانده‌ی ابنیه‌ی مقدسه و زیارت آن را، مصداق این شرک دانستند.

می‌گویند اهل سقیفه، موقعی که میراث پیامبر و باغ فدک فاطمی را غصب نمودند، مدعی حدیث جعلی‌ای شدند که «النبی لایورث» یعنی پیامبر ارث باقی نمی‌گذارد! و غاصبان آن روز، هیچ مدرک مستدلی برای کرده‌ی خود نیاوردند و هنوز هم نیاوردند.

می‌گویند وقتی عوامل بلده‌چی تهران کلبه‌ی آسمانی «ننه علی» را در سر مزار فرزند شهیدش تخریب کردند، خیلی‌ها لال شده بودند که گویی صم بكم عمی فهم لايعقلون…

می‌گویند اعوان و انصار شهرداری تهران و سازمان بهشت زهرا، وقتی اقدام به تخریب و امحاء بیت الاحزان «ننه علی» کردند، وصیت آن مادر بزرگ‌وار را بهانه‌ی خود قرار دادند ولی هیچ‌گاه این وصیت نانوشته را به مرئا و منظر عموم نرساندند.

می‌گویند پس از تخریب خانه‌ی عرشی «ننه علی» در بهشت زهرا، مسؤولان مربوطه رضایت خانواده‌ی آن مادر رنج‌کشیده را دلیل این تخریب عنوان کردند.

می‌گویند خانواده‌ی اعلام شده در اطلاعیه‌ی شهرداری تهران و سازمان بهشت زهرا، نوه و داماد «ننه علی» بوده‌اند که تنها رضایت داده بودند عوامل شهرداری اقدام به گشودن در کلبه‌ و ورود به آن نمایند.

می‌گویند شهرداری تهران باز هم در تخریب آثار شهدا از بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس پیشی گرفت.

این روزها خیلی چیزها گفته می‌شود، سرداران دیروز را عشق است…

انتهاي پيام.