ژانویه 29, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

ما اهل کو فــه نیستیم .

نوبت شما به نقل از وبلاگ “پرسش” نوشت: اگر جمهوری اسلامی بساط میگساری ما را کاری نداشته باشد و بگذارد هر کاری که می خواهیم بکنیم به جمهوری اسلامی رای می دهم.

515348_O57LKmbO

 اوایل انقلاب بود و نزدیک رفراندم.

 بچه های انقلابی که می خواستند همه به جمهوری اسلامی رای بدهند مشغول تبلیغ و بحث و … در میان این بحث ها فرد معلوم الحالی بود که می گفت اگر جمهوری اسلامی بساط میگساری ما را کاری نداشته باشد و بگذارد هر کاری که می خواهیم بکنیم به جمهوری اسلامی رای می دهم.

 این مطلب حکایت حال برخی از ما ست که اگر در نظام به مطامع دنیوی خودمان برسیم پشتیبان آن باشیم ولی اگر یک روز وقت بلا و امتحان شد دست از آن برداریم.

 امّااینکه گفتم برخی از ما علتش آن بود که اکثریت جامعه ما اینگونه نیستند . همان گونه در 22 بهمن امسال این مطلب به اثبات رسید .

دشمن بداند که نه بد اخلاقی های سیاسی و نه تحریم و تورم و نه هیچ توطئه دیگری در عزم راسخ این مردم ولایتمدار در پشتیبانی از انقلاب تاثیری ندارد زیرا :

ما اهل کوفه نیستیم ….

 آری اهل کوفه نیستیم تا از انقلابمان دست بشوییم و سوی آمریکای جنایت کار و هر اجنبی دیگری دست دراز کنیم.

 اهل کوفه نیستیم تا رهبرمان امام خامنه ای ( ادام الله ظله) تنها بماند.

  اهل کوفه نیستیم تا انقلابمان را به زر و زیور دنیا بفروشیم .

  اهل کوفه نیستیم چون نخواهیم گذاشت این انقلاب به دست نا اهلان بیفتد .

  اهل کوفه نیستیم چون ….

 آری ما ملتی هستیم که امام راحلمان (قدس سره) در وصف آن فرمود : « من با جرأت مدعى هستم که ملت ایران و توده میلیونى آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول اللَّه- صلى اللَّه علیه و آله- و کوفه و عراق در عهد امیرالمؤمنین و حسین بن على- صلوات اللَّه و سلامه علیهما- می ‏باشند. »(1)

 


1 )وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی (ره) صحیفه امام، ج‏21، ص: 410
***متن وصیت نا
مه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را می توانید  اینجا دانلود نمایید.
به نقل از : porsesh.blog.ir

 

انتهای پیام