حضرت فاطمه زهرا(س) و قرآن

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بچه های حرم“نوشت:چون قرآن بيانگر هر چيزي است، فاطمه (سلام الله عليها) نيز بيانگر هر چيزي است.قرآن پاك و مطهّر است و هيچ باطلي در آن راه ندارد. پس هيچ باطلي در گفتار و رفتار فاطمه (سلام الله عليها) راه ندارد. فاطمه قرآن ناطق است … فاطمه نور است … فاطمه حق محض است

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بچه های حرم“نوشت:

خداوند حكيم اهل بيت رسالت (عليهم السّلام) را ازهر گونه پليدي به دور داشته و قرآن را در سينه‌ي آنان نهاده است. پروردگار دانا با تعليم علم كتابش به اهل بيت رسالت، آنان را از گذشته و حال و آينده با خبر ساخته است…

و فاطمه (سلام الله عليها) از اهل بيت رسالت است …

چون قرآن بيانگر هر چيزي است، فاطمه (سلام الله عليها) نيز بيانگر هر چيزي است.

قرآن پاك و مطهّر است و هيچ باطلي در آن راه ندارد. پس هيچ باطلي در گفتار و رفتار فاطمه (سلام الله عليها) راه ندارد. فاطمه قرآن ناطق است … فاطمه نور است … فاطمه حق محض است.

قرآن ريسمان محكم خداوند است و فاطمه (سلام الله عليها) در همه‌ي امورش به قرآن چنگ زده است. در فاطمه (سلام الله عليها) هيچ‌گونه لغزشي راه ندارد. و خداوند فاطمه را از هر لغزشي باز داشته است.

وقتي در كلام وحي آمده “فاطمه (سلام الله عليها) با قرآن است و قرآن با فاطمه” يعني هيچ شك و ترديدي در حقّانيّت فاطمه وجود ندارد.

با توجّه به آن‌چه گذشت:

“همه‌ي قصّه‌ها و همه‌ي نقل‌هاي تاريخي كه به نوعي بر رفتار و گفتار فاطمه (سلام الله عليها) از سوي پدر و يا شوهرش ايرادي وارد ساخته‌اند، بي‌ترديد مخالف نصّ صريح قرآن و گفتار اهل بيت عصمت و طهارتند، و اگر بخواهيم ‌آن‌ها را بپذيريم و به نوعي توجيه كنيم، بي‌ترديد به هلاكت افتاده‌ايم.”

انتهاي پيام.

درباره

کلیک کنید

بیت کوین در آینده و ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده

محققان دانشگاهی در دانشگاه تگزاس حداقل نیمی از افزایش بیت کوین را به قیمت پائین ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *