شرمنده توأم……..

نوبت شما به نقل از وبلاگ “حسرت” نوشت: من شرمنده توأم اگر از تو آواز مرگی ساخته ام که هر وقت در کوچه مان آوازت بلند می شود همه از هم می پرسند:چه کس مرده است؟چه غفلت بزرگی که می پنداریم خدا تو را برای مردگانمان نازل کرده…آآآآآآآآآآآآه

قرآن

من شرمنده توأم اگر از تو آواز مرگی ساخته ام که هر وقت در کوچه مان آوازت بلند می شود همه از هم می پرسند:چه کس مرده است؟چه غفلت بزرگی که می پنداریم خدا تو را برای مردگانمان نازل کرده…آآآآآآآآآآآآه

قرآن؛من شرمنده توأم اگر تو را ازیک نسخه عملی به یک افسانه موزه نشین مبدل کرده ام.یکی ذوق می کند که تو را به روی برنج نوشته اند،یکی ذوق می کند که تو را فرش کرده اند،یکی ذوق می کند که تو را با طلا نوشته اند،یکی میبالد به اینکه تو را در کوچکترین قطع ممکن نوشته اند و…..آیا واقعأخدا تو را فرستاده برای همین؟؟؟

قرآن؛من شرمنده توأم اگر حتّی آنان که تو را می خوانند وتو را می شنوند، آنچنان به پایت می نشینند که خلایق به پای موسیقی های روزمره می نشینند.اگر چند آیه از تو را به یک نفس بخوانند؛مستمعین فریاد می زنند:احسنت! گوئی مسابقه نفٍٍِس است!!

خوشا به حال هر کسی که دلش رحلی است برای تو.آنانی که وقتی تو را می خوانند چنان حظ می کنند که انگار گوئی قرآن همان آن بر ایشان نازل شده است.آنچه ما با قرآن کرده ایم تنها بخشی از اسلام است که به صلیب جهالت کشیده ایم….

 

انتهای پیام

درباره

کلیک کنید

بیت کوین در آینده و ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده

محققان دانشگاهی در دانشگاه تگزاس حداقل نیمی از افزایش بیت کوین را به قیمت پائین ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *