آگوست 12, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی: مردم با حضور گسترده در یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری افتخاری دوباره می‌آفرینند

نوبت شما به نقل از وبلاگ ” سپاه سایبری جمهوری اسلامی ایران ” نوشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای، ضمن تبریک فرا رسیدن عید نوروز و آغاز سال نو که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نام گرفته است، ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی را گرامی داشت.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت 12 فروردین بیانیه‌ای را صادر کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

«یوم‌الله دوازدهم فروردین به عنوان روز تحقق شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی ملت قهرمان و شجاع ایران اسلامی و تجلی اراده ملی و خواست ملت ایران در تعیین سرنوشت کشور خود و کوتاه کردن دست اجانب داخلی و خارجی نظام سلطه و طاغوت در تاریخ کهن ایران زمین به تلألو ایستاده است.

یوم‌الله دوازدهم فروردین، طلوع فجر برپایی حکومت اسلامی با رویکرد مردم‌سالاری دینی است؛ پدیده‌ای نوظهور در عرصه اداره و مدیریت جوامع بشری که با در نوردیدن تمامی مرزهای جغرافیایی، سیاسی و دیپلماتیک مورد اقبال عمومی جوامع و کشورها به ویژه کشورهای تحت ظلم و ستم نظام سلطه قرار گرفته و امروزه به وضوح آثار و برکات آن قابل احصاء و مشاهده برای دوست و دشمن است.

امروز بشر پس از طی دوران‌ سخت مرارت‌های حکومت‌های خودکامه، دیکتاتور و دست‌نشانده ابرقدرتان زورگو، خسته و درمانده برای شیوه اداره امور خود و مدیریت کشور به دنبال الگوها و روش‌های نوین انسانی – الهی که مطابق با فطرت پاک انسان‌ها باشد، به طور گسترده و چشمگیری به مدل معرفی شده توسط مکتب اسلام و قرآن روی آورده و از انقلاب اسلامی ایران و مدل حکومت جمهوری اسلامی به شدت استقبال کرده است.

بیش از سه دهه ایستادگی بر آرمان‌ها و دستاوردهای سترگ انقلاب اسلامی و مقاومت جانانه ملت بصیر ایران اسلامی در حفظ وحدت و همدلی ملی و خنثی‌سازی توطئه‌های شوم استکبار جهانی و نظام سلطه، امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که برگرفته از آموزه‌های سراسر نورانی اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله و سلم) و مکتب حضرت امام خمینی (ره) را به الگویی بی‌بدیل برای سایر ملت‌ها و دولت‌های مستقل و آزاده به ویژه کشورها و دول اسلامی بدل ساخته است.

به درستی که یوم‌الله دوازدهم فروردین نقطه عطف و تاریخی ملت قهرمان و فهیم ایران اسلامی است که باعث شکل گرفتن و برپایی حکومت عدل اسلامی برخاسته از آزادی عمومی مردم و مبتنی بر احکام و قوانین اسلام و شریعت و تثبیت‌کننده یوم الله بیست و دوم بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی شد.

یوم‌الله دوازدهم فروردین فریاد رسا و آری بلند و قاطع ملت سربلند ایران اسلامی به نظام جمهوری اسلامی ایران است که در پیشانی حکومت و نظام ایران تا ابد تلألؤ می‌کند.

یوم‌الله دوازدهم فروردین مهر تأیید مردم مؤمن و انقلابی ایران به انقلاب اسلامی و تشکیل حکومت جمهوری اسلامی ایران و مکتب سراسر نورانی خمینی بت‌شکن است.

اینک پس از عبور از گردنه‌های سخت تاریخی، به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) بشریت در پیچ بزرگ تاریخی و بسیار مهمی قرار گرفته که ملت‌های مسلمان به ویژه ملت بزرگ ایران اسلامی بایستی با هوشمندی و بصیرت هرچه تمام‌تر از موانع و این پیچ بزرگ تاریخی با موفقیت عبور کرده و با وحدت و همدلی بین ملت‌ها و دولت‌های اسلامی در برابر هجمه‌های وحشیانه زورگویان و ابرقدرتان ایستادگی کرده و از صراط مستقیم انقلاب و اسلام خارج نشوند.

در همین شرایط وضعیت ایران اسلامی و وظیفه مردم آگاه و بصیر ایران به عنوان ام‌القرای اسلام و تنها نمونه و الگوی برپایی حکومت اسلامی در جهان از همه حساس‌تر است که بایستی با دوری از اختلاف و تفرقه اختلاف‌افکنان و معاندان و منافقان (همان گرگ‌های در لباس میش) و وحدت حول محور ولایت فقیه با افزایش تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه‌های ایرانی و اتکا به توان جوانان برومند و دانشمندان ایران و مدیریت هوشمندانه در حوزه‌های اقتصادی و سیاسی به جهت تحقق (حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی) و حضور گسترده و آگاهانه مردم در پای صندوق‌های یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برای انتخاب رییس‌جمهور اصلح، مؤمن و متعهد و متخصص، بار دیگر به نظام مقدس اسلامی و متن مردم رأی آری داده و افتخاری دوباره در دفتر خاطرات ایران اسلامی ثبت و ضبط نماید.»