فوریه 5, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

انقلابيون 26

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بچه های حرم” نوشت:ما قرار است از احمدی نژاد عبور کنیم نه اینکه به قبل از او برگردیم . . .این صفات را رهبری عزیز در مواقف مختلف برای رئیس جمهور بیان داشته اند:10014_460733667329005_1571576007_n

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بچه های حرم” نوشت:

ما قرار است از احمدی نژاد عبور کنیم نه اینکه به قبل از او برگردیم . . .

این صفات را رهبری عزیز در مواقف مختلف برای رئیس جمهور بیان داشته اند:

احمدی نژاد را به ساده زیستی و اشرافیت ستیزی، محروم نوازی، استکبار ستیزی، مردم داری، باج ندادن به مافیای حزبی و سیاسی، صلابت در تصمیم گیری، تلاش شبانه روزی و انرژی سرشار خدمت می شناسیم. . .

اما این روزها احمدی نژاد گویا دچار جاماندگی گفتمانی شده است. یعنی مردم و انقلاب سرعتشان از او بیشتر شده و دل حزب الله از ولایتمداری او گرم نیست . . .

رهبری عزیز فرمودند رئیس جمهور آینده امتیازات احمدی نژاد را داشته باشد و ضعفهایش را نداشته باشد. کدام یک افراد بالا امتیازات احمدی نژاد را دارند و ضعفهایش را ندارند؟!!!

به نظرم هیچکدام. . .

حواسمان باشد مبتلا به ارتجاع نشویم. ما قرار است از احمدی نژاد عبور کنیم نه اینکه به قبل از او برگردیم . . .

پ ن: به عکسهای زیر می توان افراد دیگر را افزود: هاشمی، محسن رضایی، زاکانی، متکی، باهنر و… همه ی اینها از احمدی نژاد کمترند.

خرده نگیرید. نظر شخصی ام را گفتم. همیشه باید دنبال اصلح نسبی باشیم.

ایران غیرمتعهد ترین کشور جهان . . .

رهبر یا رئیس جمهوری کشوری رو نام ببرید که اینطور علنی در مقابل دوربین ها اون هم به طور زنده کشوری رو تهدید کنه که دنیا جرات “تو” گفتن بهش نداره . . .

امروز کشور و مردی(امام خامنه ای) به دنبال رسم مردی دیگر(امام خمینی) ناممکن هارو ممکن کرده که دنیا از شجاعت و قدرت سیاسی و معنوی اش انگشت به دهان مانده اند . . .

روز 1 فروردین در آغازین روزهای سال 92 امام امت شمشیر را برای دشمنان امت اسلام اینچنین از رو می بندد . . .

که اینطور با دستپاچگی هرچه تمام تر لحظاتی بعد از سخنان ایشان شروع به اطلاع رسانی گروهی می کنند . . .

پ.ن: تزریق میلی گرمی از شجاعت ایشان برای مسئولین ما ضروری است . . .


رمزفتنه در انتخابات از سوی امریکا تغییر کرد!!!

انتخابات ازاد به (سلامت انتخابات )

بعد از پیام نوروزی محمود! حالا نوبت گوساله سامری شده!!!

رحیم مشایی یادآورشد: حضور معلمان در کمک به برگزاری پرشور انتخابات در جمهوری اسلامی ایران یکی از امتیازات ما در این عرصه است که سلامت انتخابات را نیز افزایش می دهد، کما این که تا به حال هم این گونه بوده است و خواهد بود.

 

 

مشاور رییس جمهوری با بیان این که دولت در کنار سایر دست اندرکاران برای سلامت برگزاری انتخابات تلاش می کند، افزود: رییس جمهوری تاکید جدی بر این امر دارد و حتی بیان کرده است که اگر احساس کنم به طور پنهان و آشکار شائبه ای به تامین سلامت انتخابات وجود داشته باشد با جدیت با آن برخورد خواهم کرد.

 

رحیم مشایی ادامه داد: رییس جمهوری، وزیر کشور و سایر دستگاه ها در دولت هرجا به تناسب نیاز، نسبت به تضمین سلامت انتخابات، بسیار کوشا خواهند بود؛ چرا که اعتماد سازی در مردم در قبل و در بعد از انتخابات، موجب شکوه این حماسه ملی خواهد شد.

انتهاي پيام.