دسامبر 9, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

بازتاب فرمایشات مقام معظم رهبری در رسانه‌های عربی

نوبت شما به نقل از وبلاگ “حامیان ولایت” نوشت: رسانه‌های عربی با درج فرمایشات مقام معظم رهبری به نقل از ایشان نوشتند: «اگرچه سران رژیم صهیونیستی تهدید به حمله نظامی به ایران می‌کنند، اما به خوبی می‌دانند، اگر مرتکب چنین حماقتی شوند، ایران، تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کند».

13910828000176_PhotoA

رسانه‌های عربی با درج فرمایشات مقام معظم رهبری به نقل از ایشان نوشتند: «اگرچه سران رژیم صهیونیستی تهدید به حمله نظامی به ایران می‌کنند، اما به خوبی می‌دانند، اگر مرتکب چنین حماقتی شوند، ایران، تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کند».
خبرگزاری فارس: بازتاب فرمایشات مقام معظم رهبری در رسانه‌های عربی

بسیاری از رسانه‌ها و پایگاه‌های خبری عربی مانند عربی پرس، النشره، العهد، روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، شبکه خبری المنار ، الیوم السابع، و … اقدام با درج فرمایشات امروز پنج‌شنبه مقام معظم رهبری کردند که در مشهد مقدس ایراد شده بود.

این رسانه‌ها به نقل از فرمایشات مقام معظم رهبری نوشتند که ارتکاب هرگونه حماقت از سوی سیاستمداران صهیونیستی در حمله نظامی به ایران نابودی تل‌آویو و حیفا را به همراه خواهد داشت.

همچنین این رسانه گوشه‌ دیگری از فرمایشات مقام معظم را نقل کردند که در آن ایشان تاکید کرده بودند که با وجود محاصره و تحریم اقتصادی اعمال شده، ایران طی سال گذشته موفقیت‌های بسیاری در حوزه‌های مختلف زیر ساختی و انرژی احراز کند.

این رسانه‌های عربی همچنین به این بخش از فرمایشات مقام معظم رهبری نیز اشاره کردند که ایران خواهان به رسمیت شناختن حق خویش در دستیابی به انرژی هسته‌ای و غنی سازی 20 درصد اورانیوم است و اینکه جامعه بین المللی نیز این امر را به رسمیت بشناسد.

 

انتهای پیام