مارس 28, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

يادش گرامي!!!!

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بچه های حرم” نوشت:یادش بخیر از کروات تا عمامه . . .یادش بخیر نوشتم:«دکتر شریعتی جمله معروفی دارد که میگوید:در طول تاریخ هیچ قرارداد ننگینی را به یاد نمی آورم که امضای یک روحانی شیعه پای آن باشد. . .

10170960_424319467704558_1649545824_n

 

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بچه های حرم” نوشت:

 

یادش بخیر از کروات تا عمامه . . .

یادش بخیر نوشتم:
«دکتر شریعتی جمله معروفی دارد که میگوید:در طول تاریخ هیچ قرارداد ننگینی را به یاد نمی آورم که امضای یک روحانی شیعه پای آن باشد. . .

شریعتی را معمولا با کرواتش می شناسند و بعضی ها را با عمامه و عبای شکلاتی شان . . .

خوب یا بد همان کس که باورش هم کابوس بود شد ریاست محترم جمهوری اسلامی . . .

مردم انتخاب کردند کسی بر سکان بنشیند که گفته بود با کدخدای جهان می بندم و در دولت فراجناحی ام برنامه ای برای حل100روزه مشکلات دارم . . .

چند سالی از عمر فیس بوک نویسیم میگذرد ،وقتی قضای روزگار و دزدیدن رای مردم لرستان ما را درگیر التهاب های 88کرد باورم نمی شد این من هستم که دارم روزی چند مطلب سیاسی می نویسم و باز هم هرکه از راه می رسید . . . بیخیال . . .

بعد از 5سال میخواهم بگویم هنوز هم زبان مردم را نتوانسته ام پیدا کنم . . .

قلم هایمان توهین کردن را بلد نیست اما گوشهایمان اینقدر توهین شنیده است که باکی نداشته باشیم رییس حقوقدان مملکت ما را مشتی بی سواد افراطی قیم مآب قانون شکن همنوای با اسراییل خطاب کند . . .

پ.ن: آنهایی که فکر کردند که وعده دیدار برای همیشه در لابلای پستوها خاک خواهد خورد کور خوانده اند،چه جنگ باشد و چه نباشد راه ما از کربلا می گذرد . . .

انتهاي پيام