اکتبر 3, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

“اشتغال” معضل اصلی شاهرود و میامی است

کاظم جلالی

نوبت شما به نقل از وبلاگ “شاهرود پرس” نوشت:

  نماینده مردم شهرستان های شاهرود ومیامی در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تعداد افراد فاقد شغل در خوزه انتخابیه

کاظم جلالی

  نماینده مردم شهرستان های شاهرود ومیامی در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تعداد افراد فاقد شغل در خوزه انتخابیه خود گفت: “اشتغال” معضل اصلی شاهرود و میامی است.

کاظم جلالی اظهار کرد: حمایت از سرمایه گذاران راه افزایش اشتغال در کشور است.

وی با اشاره به برنامه های خود در شهرستان های شاهرود و میامی در سال 1393 افزود: امیدواریم در سال 93 و با این اراده دولت و مجلس از نظر اقتصادی، حرکت های جدی انجام شود تا برای مردم مفید باشد.

رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با اشاره به فشارهائی که به مردم کشور از نظر اقتصادی و کمبود اشتغال وارد می شود تصریح کرد: بالاخره الان آنچه ما می بینیم، مردم  هم از نظر اقتصادی  هم به لحاظ اشتغال، تحت فشار بوده و مشکلات بسیاری دارند.

جلالی خاطرنشان کرد: مردم صبور حوزه انتخابیه ما نیز دچار مشکلات هستند ولی ما دست به دست همدیگر می دهیم تا کارهائی برای رفع بخشی از این مشکلات انجام شود.

وی با اشاره بر لزوم حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای ایجاد اشتغال و افزایش تولید عنوان کرد: با تعدادی سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در شهرستان های شاهرود و میامی صحبت و کار کردیم.

آغاز به کار کارخانه فولاد شاهرود، شاید در آینده ای نزدیک

نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به احداث کارخانه فولاد در شاهرود بیان کرد:  یک پروژه فولادی بزرگ در شاهرود کار خود را از آینده ای نزدیک آغاز می کند.

جلالی با بیان اینکه امیدوار هستیم در کارهای سیستمی و دولتی این کارها به سرعت انجام شود تصریح کرد: ما متأسفانه در این بخش ها با کسری رو به رو هستیم.

وی با انتقاد از سنگ اندازی برخی از نهادها برای انجام امور اداری سرمایه گذاری گفت: به جای اینکه  نهادهای مختلف دست به دست هم بدهند تا این امور زودتر انجام شود، سنگ اندازی هائی هم در این راه انجام می شود که باید جلوی این ها گرفته شود.

رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اهمیت نقش سرمایه گذاری در افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری اظهار کرد: با تشویق سرمایه گذاری در کشور باید چرخ اقتصاد بچرخد.تسنیم