معاون استانداری سمنان : دفاتر پیشخوان خدمات دولت درثبت نام دور دوم هدفمندی یارانه فعال باشند

نوبت شما به نقل از وبلاگ “شاهرود پرس ” نوشت:همتیان گفت : دفاتر پیشخوان خدمات دولت به خصوص در روستاها برای ثبت نام دور دوم هدفمندی یارانه ها


شاهرود پرس : همتیان گفت : دفاتر پیشخوان خدمات دولت به خصوص در روستاها برای ثبت نام دور دوم هدفمندی یارانه ها در هرچه بهتر خدمات دهی فعال باشند.

به گزارش شاهرود پرس معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی در نشست اعضای کارگروه دفاتر پیشخوان دولت افزود: استان سمنان 631 هزار و 218 نفر جمعیت دارد که شامل 186هزار و 358 خانوار است. وی اظهار داشت: 139 دفتر پیشخوان خدمات دولت در این استان مشغول فعالیت هستند و سرپرستان خانواده هایی که خود را نیازمند دریافت یارانه می دانند علاوه بر پایگاه اعلام شده در اینترنت می توانند به این دفاتر مراجعه و ثبت نام کنند. همتیان خطاب به اعضای کارگروه دفاتر پیشخوان دولت گفت: ساز و کارها باید به گونه ای فراهم شود که در روزهای ابتدای ثبت نام کمترین مشکلات را داشته باشیم و با بررسی و رفع مشکلات، حل مشکلات به روزهای آخر موکول نشود. وی افزود: تلاش دولت بر این است که افرادی که تمکن مالی دارند از ثبت نام انصراف دهند و نیازمندان برای ثبت نام اقدام کنند تا یارانه نقدی به آنان پرداخت شود. معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی گفت: اعضای کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دستگاه های اجرایی باید برای بهبود روند ثبت نام در دور دوم هدفمندی یارانه ها همکاری کنند و به بررسی مشکلات در دو روز باقی مانده به ثبت نام بپردازند. ایشان افزود: دفاتر پیشخوان خدمات دولت را تا زمانی که مشتری در دفاتر وجود دارد باید فعال باشند و دفاتر روزانه 12 ساعت کاری خود را پرکنند و تا آخرین ساعت کاری به ثبت نام کنندگان خدمات بدهند. در نشست کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات دولت ساعات کاری دفاتر پیشخوان خدمات دولت را صبح ها از 7:30 تا 14 و بعد از ظهر ها از 16 تا 21 اعلام شد. این کارگروه همچنین تصمیم گرفت این دفاتر در دو روز تعطیل جمعه 22 و 29 فروردین را مشغول فعالیت برای ثبت نام دور دوم هدفمندی یارانه ها باشند.

درباره

کلیک کنید

بیت کوین در آینده و ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده

محققان دانشگاهی در دانشگاه تگزاس حداقل نیمی از افزایش بیت کوین را به قیمت پائین ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *