مارس 21, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

معاون استانداری سمنان : دفاتر پیشخوان خدمات دولت درثبت نام دور دوم هدفمندی یارانه فعال باشند

نوبت شما به نقل از وبلاگ “شاهرود پرس ” نوشت:همتیان گفت : دفاتر پیشخوان خدمات دولت به خصوص در روستاها برای ثبت نام دور دوم هدفمندی یارانه ها


شاهرود پرس : همتیان گفت : دفاتر پیشخوان خدمات دولت به خصوص در روستاها برای ثبت نام دور دوم هدفمندی یارانه ها در هرچه بهتر خدمات دهی فعال باشند.

به گزارش شاهرود پرس معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی در نشست اعضای کارگروه دفاتر پیشخوان دولت افزود: استان سمنان 631 هزار و 218 نفر جمعیت دارد که شامل 186هزار و 358 خانوار است. وی اظهار داشت: 139 دفتر پیشخوان خدمات دولت در این استان مشغول فعالیت هستند و سرپرستان خانواده هایی که خود را نیازمند دریافت یارانه می دانند علاوه بر پایگاه اعلام شده در اینترنت می توانند به این دفاتر مراجعه و ثبت نام کنند. همتیان خطاب به اعضای کارگروه دفاتر پیشخوان دولت گفت: ساز و کارها باید به گونه ای فراهم شود که در روزهای ابتدای ثبت نام کمترین مشکلات را داشته باشیم و با بررسی و رفع مشکلات، حل مشکلات به روزهای آخر موکول نشود. وی افزود: تلاش دولت بر این است که افرادی که تمکن مالی دارند از ثبت نام انصراف دهند و نیازمندان برای ثبت نام اقدام کنند تا یارانه نقدی به آنان پرداخت شود. معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی گفت: اعضای کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دستگاه های اجرایی باید برای بهبود روند ثبت نام در دور دوم هدفمندی یارانه ها همکاری کنند و به بررسی مشکلات در دو روز باقی مانده به ثبت نام بپردازند. ایشان افزود: دفاتر پیشخوان خدمات دولت را تا زمانی که مشتری در دفاتر وجود دارد باید فعال باشند و دفاتر روزانه 12 ساعت کاری خود را پرکنند و تا آخرین ساعت کاری به ثبت نام کنندگان خدمات بدهند. در نشست کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات دولت ساعات کاری دفاتر پیشخوان خدمات دولت را صبح ها از 7:30 تا 14 و بعد از ظهر ها از 16 تا 21 اعلام شد. این کارگروه همچنین تصمیم گرفت این دفاتر در دو روز تعطیل جمعه 22 و 29 فروردین را مشغول فعالیت برای ثبت نام دور دوم هدفمندی یارانه ها باشند.