در جنگ نرم چگونه آمار بازدید خود را بالا ببریم؟

نوبت شما به نقل از وبلاگ “معبر سایبری فندرسک” نوشت:

با سلام خدمت همه همسنگران عزیزم در جنگ نرم که اول از هرچیز حقوق کپی رایت همدیگر رو رعایت می کنند. باتوجه به نامگذاری سال 93 از سوی مقام معظم رهبری، معبر سایبری فندرسک تصمیم گرفت تا آموزش های وبلاگ نویسی و رموز موفقیت خودش رو در اختیار سایر همسنگران قرار بده تا به امید خداوند بتوانیم در جنگ نرمی که دشمن علیه دین، آیین و کشورمون راه انداخته به خوبی پیروز بشیم.

در جنگ نرم چگونه آمار بازدید خود را بالا ببریم؟

نکته: هیچوقت دنبال آمار نباشید و به فکر جنگ نرم باشید. اما برای ترویج افکار فرهنگی همسنگران در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی باید بیش از پیش کار جهادی انجام بدهیم.

ابتدا اگر دوستان در نشر همین مطلب نیز حقوق کپی رایت رو رعایت نکنند دیگر مطالب آموزشی در معبر قرار نخواهد گرفت و امید است اصول اولیه جنگ نرم سایبری رو از همین حالا رعایت کنیم.

1- اول از همه اسم و آدرس وبلاگ شما نباید شبیه به سایر وبلاگ ها باشد. اینکار باعث می شود تا در جستجو ها وبلاگ شما یا پیدا نشود و اگر بشود هم بعد از سایر وبلا گ های مشابه پیدا شود.

2- سعی کنید خودتون تولید کننده محتوا باشین. به دلیل اینکه کار شما در جایی دیده نشده است و مخاطبین رغبت پیدا می کنند تا هر روز به وبلاگ شما بیایند و نظر شما را در مورد فلان موضوع بدانند.

3- زیاد تاکید بر کپی برداری نداشته باشید. به دلیل اینکه گوگل وبلاگ ها و وب سایت های کپی کننده را از لیست جستجو حذف و همچنین از ورود کاربران به این وبلاگ ها جلوگیری می کند.

4- اگر مطلبی را از وبلاگی کپی گرفتید حتماً ذکر منبع نمایید. با اینکار هم احترام به کسی که تولید محتوا کرده گذاشته اید و هم احترام به مخاطب وبلاگ و همین احترام شما باعث رضایتمندی طرفین خواهد شد.

5- سعی کنید از قالب ساده و منطبق با جنگ نرم استفاده کنید.

6- برای وبلاگ خود یک نماد و لوگو داشته باشید و سعی کنید تحت هیچ شرایطی این نماد و لوگو شبیه به سایبر همسنگران نباشد.

7- از گذاشتن کد های اسکریپت اضافی که باعث دیر لود شدن وبلاگ می شود بشدت خودداری کنید. زیرا نهایت فرصتی که مخاطب برای ورود به وبلاگ دارد 7 ثانیه است و اگر از این مدت بگذرد وبلاگ شمارو رها و به سوی وب دیگری می رود.

8-  سعی کنید از خودتون کلاس کار داشته باشین. یعنی سبک چینش ستون ها و کلید ها جوری باشد که فقط برای شما باشد و مخاطبین قبل از این در جایی دیگر این سبک رو ندیده باشند.

9-  حتماً وبلاگ رو در موتور های جستجو مخصوصا گوگل ثبت نام کنید تا آمار ورودی شما از موتورهای جستجو بالا برود.

10- یکی از بهترین راه ها برای آمار بازدید بالا تبادل لینک با سایر همسنگران هست.

11- سعی کنید وبلاگ های مشابه که در جنگ نرم هستند را لینک کنید که هم باعث می شود الگوریتم های گوگل در شناخت وب شما سریعتر عمل کنند و هم باعث تعامل همسنگران با شما می شود.

12- سعی کنید بسیار زیاد برای وبلاگ های سایر همسنگران و یا افرادی که در فضای مجازی کار نمی کنند نظر بگذارید و در هنگام گذاشتن نظر حتماً نام وبلاگ، آدرس و ایمیل وبلاگ را قرار بدهید.

13- عکس ها همیشه نقش مهمی در بالا بردن آمار بازدید وبلاگ دارند. سعی کنید روی عکس ها نوشته ای کوچک که نشاندهنده نام و آدرس وبلاگ شما باشد قرار بدهید.

14- برای آپلود عکس ها از فضاهای استاندارد آپلود مثل پیکوفایل یا پرشین گیگ استفاده کنید.

خب امیدوارم از این مطلب استفاده کافی رو برده باشین و کپی برداری هم کردید با ذکر منبع باشه تا از همین الان به صورت یک وبلاگ نویس حرفه ای در جنگ نرم ظاهر بشید.

درباره

کلیک کنید

بیت کوین در آینده و ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده

محققان دانشگاهی در دانشگاه تگزاس حداقل نیمی از افزایش بیت کوین را به قیمت پائین ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *