جولای 2, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

3 هزار خانوار در شاهرود اسکان داده شدند

خبرگزاری فارس: 3 هزار خانوار در شاهرود اسکان داده شدند

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بسیج دانش آموزی شاهرودحوزه مقاومت ایمان” نوشت:سیدحبیب‌الله میرابوالحسنی اظهار داشت: این تعداد شامل یک هزار و 962 خانوار فرهنگی و یک هزار و 164 خانوار غیرفرهنگی است.

خبرگزاری فارس: 3 هزار خانوار در شاهرود اسکان داده شدند

سیدحبیب‌الله میرابوالحسنی اظهار داشت: این تعداد شامل یک هزار و 962 خانوار فرهنگی و یک هزار و 164 خانوار غیرفرهنگی است.

وی با اشاره به افزایش 20 درصدی اسکان مسافران نسبت به مدت مشابه سال گذشته، تصریح کرد: 15 هزار و 688 نفر شامل 9 هزار و 730 نفر از همکاران فرهنگی و بقیه سایر مسافران از امکانات این ستاد در این ایام استفاده کردند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان شاهرود خاطر نشان کرد: در تعطیلات نوروز، 70 آموزشگاه و 530 کلاس درس در شاهرود برای اسکان مسافران نوروزی و زائران امام هشتم (ع) آماده شد.

میرابوالحسنی بیان کرد: برای تسریع و ساماندهی بهتر مسافران نوروزی، سه ستاد اسکان به ترتیب در اداره آموزش و پرورش، خانه معلم و میدان هفتم تیر در شاهرود در این ایام، راهنمای میهمانان نوروزی هستند.

وی با اشاره به اینکه مدارس و کلاس‌های آماده برای اسکان مسافران در سه گروه تجهیز ، نیمه تجهیز و معمولی دسته‌بندی شده‌اند، تاکید کرد: 115 کلاس در گروه نخست با تجهیزات و خدمات ویژه شامل یخچال، تخت‌خواب، تلویزیون و حمام هستند.

میرابوالحسنی گفت: 309 کلاس درس در گروه نیمه تجهیز و دارای پتو، موکت و فرش و حمام مشترک برای خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی آماده شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان شاهرود اظهار داشت: 106 کلاس درس نیز دارای فضای مناسب و گرم در گروه سوم و معمولی برای استفاده از تجهیزات همراه مسافران در این ایام تدارک دیده شده است.

وی در پایان متذکر شد: علاوه بر این امکانات، سالن‌های ورزشی این اداره نیز برای اسکان ضروری و برپا کردن چادر مسافرتی با گرمای مناسب آماده است.