3 هزار خانوار در شاهرود اسکان داده شدند

خبرگزاری فارس: 3 هزار خانوار در شاهرود اسکان داده شدند

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بسیج دانش آموزی شاهرودحوزه مقاومت ایمان” نوشت:سیدحبیب‌الله میرابوالحسنی اظهار داشت: این تعداد شامل یک هزار و 962 خانوار فرهنگی و یک هزار و 164 خانوار غیرفرهنگی است.

خبرگزاری فارس: 3 هزار خانوار در شاهرود اسکان داده شدند

سیدحبیب‌الله میرابوالحسنی اظهار داشت: این تعداد شامل یک هزار و 962 خانوار فرهنگی و یک هزار و 164 خانوار غیرفرهنگی است.

وی با اشاره به افزایش 20 درصدی اسکان مسافران نسبت به مدت مشابه سال گذشته، تصریح کرد: 15 هزار و 688 نفر شامل 9 هزار و 730 نفر از همکاران فرهنگی و بقیه سایر مسافران از امکانات این ستاد در این ایام استفاده کردند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان شاهرود خاطر نشان کرد: در تعطیلات نوروز، 70 آموزشگاه و 530 کلاس درس در شاهرود برای اسکان مسافران نوروزی و زائران امام هشتم (ع) آماده شد.

میرابوالحسنی بیان کرد: برای تسریع و ساماندهی بهتر مسافران نوروزی، سه ستاد اسکان به ترتیب در اداره آموزش و پرورش، خانه معلم و میدان هفتم تیر در شاهرود در این ایام، راهنمای میهمانان نوروزی هستند.

وی با اشاره به اینکه مدارس و کلاس‌های آماده برای اسکان مسافران در سه گروه تجهیز ، نیمه تجهیز و معمولی دسته‌بندی شده‌اند، تاکید کرد: 115 کلاس در گروه نخست با تجهیزات و خدمات ویژه شامل یخچال، تخت‌خواب، تلویزیون و حمام هستند.

میرابوالحسنی گفت: 309 کلاس درس در گروه نیمه تجهیز و دارای پتو، موکت و فرش و حمام مشترک برای خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی آماده شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان شاهرود اظهار داشت: 106 کلاس درس نیز دارای فضای مناسب و گرم در گروه سوم و معمولی برای استفاده از تجهیزات همراه مسافران در این ایام تدارک دیده شده است.

وی در پایان متذکر شد: علاوه بر این امکانات، سالن‌های ورزشی این اداره نیز برای اسکان ضروری و برپا کردن چادر مسافرتی با گرمای مناسب آماده است.

درباره

کلیک کنید

بیت کوین در آینده و ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده

محققان دانشگاهی در دانشگاه تگزاس حداقل نیمی از افزایش بیت کوین را به قیمت پائین ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *