سپتامبر 25, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

ارمیا عضو سازمان منافقین خلق ایران

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بچه های حرم” نوشت:ارمیا یا اورینب مشایخی عضو سازمان منافقین خلق ایران بنده از صمیم قلبم متاسفم که مردم ما انقدر ساده دل و زود باور هستند و حدود 200 هزار نفر از مردم صفحه این منافق رو لایک کردن و هیچی اطلاعی ازش نمیدونن خدا به دادمون برسه675_426636340762546_1967297833_n

 نوبت شما به نقل از وبلاگ “بچه های حرم” نوشت:

ارمیا یا اورینب مشایخی عضو سازمان منافقین خلق ایران

 

بنده از صمیم قلبم متاسفم که مردم ما انقدر ساده دل و زود باور هستند و حدود 200 هزار نفر از مردم صفحه این منافق رو لایک کردن و هیچی اطلاعی ازش نمیدونن خدا به دادمون برسه

 

شبکه من و تو1 در سری برنامه آکادمی موسیقی گوگوش سعی در ایجاد الگویی دقیقا همانند الگو های رفتاری سازمان مجاهدین را دارد. سازمانی که هیچگاه اخلاق و انسانی را رعایت نکرده است. البته در ابتدای راه این سازمان با دنبال کردن مبانی اسلامی خودرا به عنوان یک تشکیلات دین محور معرفی کرد و از این طریق با جذب جوانان متدین مبارزات خود را با رژیم شاهنشاهی آغاز کرد. پس از پیروزی انقلاب و براندازی رژیم شاه سران جمهوری اسلامی با بی اخلاقی ها و خودسری های این سازمان برخورد کرد و درنتیجه این سازمان به یکی از دشمنان اصلی جمهوری اسلام ایران تبدیل شد. در زمان شروع جنگ ایران و عراق نیز این سازمان از هیچ گونه دشمنی با مردم ایران دریغ نکرد تا جایی که 12000 نفر از مردم عادی را به قتل رساندند تا رژیم ایران را قانع کنند تا با آنان تعامل نمایند.

 

پس از نادیده گرفته شدن این سازمان توسط حکومت ایران این سازمان از ماندگاری در حکومت ایران منصرف شد و بار دیگر دشمنی آشکار خود با مردم ایران را به نمایش گذاشت. تا جایی که باهمکاری صدام حسین حملات بیشماری را به ایران تدارک نمودند. وظیفه اصلی مجاهدین در ایران انتقال اخبار داخلی از ایران به سرویس ها استخبارات عراق بود تا حملات سنگین تری را به ایران طرح و برنامه ریزی نمایند. انجام عملیات تروریستی بیشمار و همکاری سازمان مجاهدین با دشمنان ایران روز به روز بربار گناهان و خیانتهای آنان افزود. همین کافی بود تا تنفر مردم ایران با هر تفکر و اندیشه و گرایش مذهبی و سیاسی را نسبت به این گروه تروریستی برانگیزد!

 

از آنجا که سالهاست از سرنوشت رهبر اصلی این گروه خبری در دست نیست، مریم رجوی رهبری سازمان را در دست دارد و جنایت های خود را با هماهنگی سازمان های جاسوسی اسرائیلی و غربی پی گیری می کند. اما جدای از بخش تروریستی، این سازمان دست به انجام فعالیت های در زمینه فرهنگی و اجتماعی زده است تا به خیال خود در صورتی که حکومت فعلی ایران تغییر کرد خود را درون حلقه نظام حاکمیتی نماید و آرزوی خود یعنی بدست گرفتن قدرت را محقق نماید. از جمله این اقدامات فرهنگی ایجاد شبکه ماهواره ای مجاهدین، حضور در رسانه های اجتماعی اینترنتی مانند فیس بوک، بالاترین و پالتاک، ایجاد سایت های خبری، و ایجاد دفاتر و نهاد های به ظاهر بشردوستانه و حقوق بشری در کشورهای اطراف ایران به منظور ارتباط گیری با ایرانیان مهاجر و خارج نشین است که تا به حال نتوانسته است لکه ننگ ابدی خیانت را از دامن این سازمان تروریستی حتی کمرنگ کند!

 

جدیدترین توطئه این سازمان مخوف برای سفید کردن خود را می توانید در برنامه آکادمی موسیقی گوگوش مشاهده کنید. متذکر می شوم به هیچ عنوان این چهره در صدد نام بردن از این سازمان نیست و فقط در پی ایجاد یک تصویر مثبت از بانوانی با این ظاهر (مریم رجوی) دارد. بانگاهی کوتاه به ظاهر ارمیا و شباهت او به مریم رجوی می توانیم به این موضوع پی ببریم. تاکید می کنم هدف فقط و فقط کاشتن یک ذهنیت خوب از این چهره در ذهن بینندگان است.

 

بانویی جوان با پوستی سفید و چشمانی روشن باصدایی خوش، که طرفدار دین اسلام است ولی به افراد اجازه می دهد هربرداشتی که می خواهند از دین اسلام داشته باشند. برای همین منظور بانویی محجبه و با سابقه ای مذهبی و دارای خانواده ای اصیل از شهر خمین (با پسوند خمینی و یاد آور شخصی که انقلاب ایران را پایه گذاری نمود) انتخاب شد. مشخصات کامل این شخص توسط یکی از عزیزانی که در حال حاضر از این توطئه آگاه است جمع آوری شده است که در اختیار شما قرار می گیرد که شرح ذیل است:

 

نام: اورینب

 

نام خانوادگی: مشایخی

 

متولد: اردیبهشت 1360

 

نام پدر: ح.مشایخی

 

نام مادر: ف.شهبازی

 

خواهر ایشون: ع.مشایخی

 

متولد: 1365

 

همسر اول: سید ع.ش (ساکن اصفهان)

 

نام فرزند از همسر اول در ایران: علی

 

طلاق در سال :85

 

مهاجرت به ترکیه در سال 86

 

ازدواج دوم: در سال 87

 

نام همسر دوم: میشائیل هانس

 

نام فرزندان ازهمسر دوم در آلمان: ارلاوپانا – الیزابت

 

مادر و پدر ایشان از هم جدا شدند و پدر ایشون هم مجددا ازدواج کردند که مادر ارمیا همسر اول ایشون هستش.

 

مادر ساکن: ایران-تهران-منطقه نیروی هوائی

 

محله فعلی خیابان سازمان برنامه

 

پدر ساکن: ایران-تهران-شهرک غرب

 

همسر ارمیا با نام میشائیل هانس از مسیحیان جذب شده توسط این سازمان است که همکاری با این سازمان را پذیرفته است.

 

اورینب مشایخی یا ارمیا در آلمان توسط 3 خانواده طرفدارن مجاهدین حمایت مالی می شود پس از معرفی وی به شبکه من و تو1 مقدمات حضور وی برای شرکت در این شوی تلویزیونی انجام می شود. وی پس از گذراندن دوره های آواز و شناخت دستگاه های موسیقی وارد آکادمی موسیقی گوگوش شد. لازم به ذکر است این شخص به گونه ای انتخاب شده است که از هر نظر در فضای مجازی بدون سابقه قبلی است. شخصی که حتی یک ایمیل و پروفایل در هیچ سایتی ندارد. این درحالی است که بقیه هنرجویان حاضر در آکادمی حضور فعالی در اینترنت هستند.

انتهاي پيام.