مارس 21, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

حضور استاندار سمنان در روزنامه ایران

نوبت شما به نقل از وبلاگ ” بسطام نیوز ” نوشت:

با حضور استاندار سمنان در روزنامه ایران مسائل و مشکلات 25 نفر از شهروندان استان سمنان مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

به گزارش بسطام نیوز و به نقل از روابط عمومی استانداری ،استاندار سمنان در موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران حضور یافت و به صورت تلفنی پاسخگوی پرسشهای مردم استان شد .

محمد وکیلی با شنیدن مسائل و مشکلات مردمی دستور رسیدگی به آنان را صادر کرد .

در این برنامه که به مدت دو ساعت و نیم بطول انجامید شهروندان مختلف از شهرستانهای استان با تماس با روزنامه ایران مسائل و مشکلات خودشان را از قبیل مساعدت ،مسائل درمانی ،توسعه کشاورزی ،بحث تسهیلات ،بیمه کشاورزی ،مسائل فرهنگی ،توسعه فضای شهری ،بحث اشتغال ،مشکلات روستاها ،اجرای پروژه های مختلف ،مشکل مسکن مهر را با مهندس وکیلی در میان گذاشتند .

استاندار سمنان : اولویت های مهم استان رفع مشکلات سرمایه گذاری ، آب و اشتغال است .

استاندار سمنان با حضور در روزنامه ایران مهمترین اولویت های حوزه فعالیت خود را آب ،اشتغال و اصلاح زیر ساخت های استان عنوان کرد و افزود : از دیگر اولویتهای این استان بحث سرمایه گذاری است می خواهیم سرمایه گذاری  هایی را که در صنایع این استان انجام شده ،ولی راکد مانده است فعال کنیم .

وی با اشاره به خشکسالی های چند سال گذشته در استان سمنان افزود : تلاش میکنیم مشکلات به وجود آمده در این بخش را به حداقل برسانیم و به عشایر این استان که از خشکسالی متضرر شده اند کمک کنیم  .

وی به مردم استان اطمینان داد که استانداری سمنان تمام همت خود را برای حل مشکلات این منطقه معطوف خواهد کرد .

استاندار سمنان در خصوص واحدهای صنعتی تعطیل شده در این استان تصریح کرد : با راهکارهایی برای حل این مشکل در نظر داریم شرایطی ایجاد شود تا واحدهای صنعتی تعطیل شده به فعالیت دوباره بپردازند و حتی می خواهیم ظرفیت پایین برخی از واحدهای فعال  این استان را نیز افزایش دهیم .

وکیلی گفت : حل مسائل و مشکلات این استان در بخشهای مختلف از اولویتهای کاری مدیریت جدید استان است و  باید تلاش شود با کار و کوشش این منطقه را در مسیر رشد و تعالی رهنمون کرد .

همچنین استاندار سمنان با محمد تقی روغنی ها مدیر مسئول روزنامه ایران و محمد نوری سر دبیر روزنامه ایران دیدار و گفتگو نمود .

در این دیدار بر توجه بیشتر به  اخبار و فعالیتهای استان سمنان خصوصا بحث توانمندیها و پتانسیل های مختلف در روزنامه ایران تاکید شد .

در ادامه استاندار سمنان که مدیر کل روابط عمومی استانداری هم ایشان را همراهی می کرد از بخشهای خبر روزنامه ایران بازدید بعمل آورد .