مارس 21, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

با هدف همدردی با دانش آموز کردستانی ؛ دانشجویان دانشگاه آزاد شاهرود سرهای خود را تراشیدند

نوبت شما به نقل از وبلاگ “شاهرود پرس” نوشت: اعضای گروه موسیقی کر دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در حمایت از دانش آموز کردستانی و همدردی با وی سرهای خود را تراشیدند.

 شاهرود پرس : اعضای گروه موسیقی کر دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در حمایت از دانش آموز کردستانی و همدردی با وی سرهای خود را تراشیدند.

به گزارش شاهرود پرس گروه موسیقی کر دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در مراسم پایانی سال و تقدیر از کارکنان نمونه این دانشگاه در حمایت از دانش آموز کردستانی سر خود را تراشیدند.

در مراسمی که به همت اداره روابط عمومی و به مناسبت پایان سال 92 و تقدیر از کارکنان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برگزار شده بود، گروه موسیقی کر دانشجویان این دانشگاه شامل سحر مخدومی، عایشه ابکر زاده، ذولیخا طاطاری، افسانه پویان، عالیه فردجو، محمد محمدی، امیر محمدی، علی مهربان، سعید عراقی، فرنگیس فقیر پرست، صدف عزیزی، مهرداد نوری، مرتضی جعفری، محمد لطفی، مریم خدامی، معصومه یازرلو، هادی کهنه و علیرضا آوازی به سرپرستی میلاد یوسفی در حرکتی نمادین سر خود را تراشیدند و با اجرای موسیقی ای در راستای حرکتهای انسان دوستانه با دانش آموز کردستانی ابراز همدردی کردند.

در این مراسم ابتدا شعری در وصف امام زمان (عج) توسط این گروه اجرا شد و در آیتم بعدی اجرای آنان با نام “خواهر و برادر” که به موضوع دانش آموز کردستانی می پرداخت با سر تراشیده بر روی سن حاضر شده و به اجرای کار هنریشان پرداختند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود هم با اهدای لوح سپاس و تقدیر از این حرکت انسان دوستانه دانشجویان گفت : من واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم و باید بگویم این کار نشانه ای است از روح همدلی و همکاری و اتحاد و همبستگی که شروع آن از مدرسه ای در شهر آن دانش آموز عزیز آغاز شد و امروز دانشجویان با حرکت زیبای خود حرکت معلم کردستانی را تداوم بخشیدند و نشان دادند که همه ایرانیان در هر کجا که باشند دغدغه هموطنان خود را دارند و در آلام آنان شریک هستند.

احمد دزیانیان با آرزوی سلامتی برای دانشجویان این دانشگاه که با اجرای خود همه را متاثر کردند از خداوند متعال برای آنان موفقیت را در تمام شئونات زندگی خواستار شد .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشکر از همکاران دانشگاهی به سبب تلاش یک ساله آنان در این دانشگاه خاطرنشان کرد : موفقیتهای خوبی که در طول یکسال گذشته به وقوع پیوست ثمره تلاش اساتید و کارکنان خدوم دانشگاه بود و از همه شما به خاطر زحماتتان متشکرم.

دزیانیان دانشگاه آزاد اسلامی را یک افتخار ملی برای کشور دانست و گفت : همه باید به این موهبت الهی که در انقلاب اسلامی رخ داد ببالیم و باید قدردان تلاش کسانی که زحمات زیادی برای این مجموعه کشیدند باشیم .

در این مراسم از 28 نفر از کارکنان نمونه، تعدادی از ورزشکاران افتخار آفرین و نیز پرسنل صندوق رفاه دانشجویی به خاطر کسب عنوان برتر در کشور و مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود به خاطر کسب عنوان برگزیده در کنفرانس و جشنواره بین المللی روابط عمومی کشور با حضور رئیس و اعضای هیات رئیسه تقدیر به عمل آمد .